🎤 Гласът на България - сезон 6

  • 45 233
  • 848
# 315
Тази вечер руснаците излъчиха голям концерт на участници в различните сезони на руския формат, състоял се в Кремъл.

Ако е интересно на някого...



На мен ми хареса много. Гледала съм всички сезони на Голос, Голос. Дети, Голос 60+.
Виж целия пост
# 316
С интерес очаквах да чуя интерпретацията на оста на "Хобит"
Очаквано не ми хареса. Озвучаването и аранжимента са отврат.

А ето как пя Кристиян Костов същата песен

Виж целия пост
# 317
Страхотен Кристиян! Благодаря, че сподели
Нашенци вече не ги гледам Sad За какво да се ядосвам
Виж целия пост
# 318
Само Тино ми е интересен и смятам, че той трябва да победи. Изглежда много скромно, зряло и надраснало възрастта си момче.
Виж целия пост
# 319
Тино е супер интересен участник. Дано Камелия не го прецака с избор на песни.
Някак различен ми е. Скромен, интелигентен, добре изглеждащ.😍
Тино на финал! 👨‍🎤
Виж целия пост
# 320
Готин е Тино, но онзи момък с групата - Тодор, ми е по-интересен на сцената.
Виж целия пост
# 321
Знам, че у нас не се гледат много китайски предавания и затова малко хора са го гледали Mr. Green , но аз откакто съм го чула не мога да му се наситя и почти всеки ден си го пускам искам да го показвам на всеки  Crazy  ooooh! Blush  Grinning

Тино беше ясен, че ще продължи, с този тембър и песен подходяща за неговия глас.
Виж целия пост
# 322
Ами китайски точно не гледам Simple Smile Благодаря ти
Айде пуснах си и аз днешния епизод, да видим...дано има нещо приятно
Виж целия пост
# 323
Тези двамата с народната песен изобщо не ми харесват, като ресторантско изпълнение са ми. Десислава ако не се лъжа, съм я слушала с тази песен, беше къде къде по-вълнуващо.
Виж целия пост
# 324
И според мен Тино се отличава. С глас, с присъствие.  Изглежда интелигентен младеж, скромен. На повечето само възможностите им са скромни.
Grinning
Виж целия пост
# 325
Лени, кой е момъка с бандата?

Браво, че Антон продължи! Не вярвах, че ще избере него. 😃
Виж целия пост
# 326
Не ми хареса момчето дето продължи, момичето беше по-добро.
Виж целия пост
# 327
Новият етап Нокаути явно ще прилича на Предизвикателството с шестте стола от Екс Фактор. От всеки отбор ще продължат само трима. Очертава се да е интересно:grinning: Grinning
Виж целия пост
# 328
Новият етап Нокаути явно ще прилича на Предизвикателството с шестте стола от Екс Фактор. От всеки отбор ще продължат само трима. Очертава се да е интересно:grinning: Grinning

Не, няма нищо общо с шестте стола на Х Фактор.


След двубоите днес:



Атанас, Владилена, Моника, Галина, Ивана, Марта + Сергей от отбора на Лечев



Тино, Георги, Мария, Тодор, Северина, Яна + Деница, открадната от отбора на Графа



Антон, Николай, Галя, Ива, Тодор, Симона + Василена, открадната от отбора на Камелия



Вениамин, Гергана, Калоян, Надежда, Христиан, Христиана + Диди от отбора на Графа
Виж целия пост
# 329
Тино на финал и това е. Другото е мячене и мъчене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия