"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори за непланиращи бебе - 1 част

  • 38 276
  • 750
# 300
Здравейте. Пия противозачатъчни Белара от 2 месеца. На 05.05 с приятеля ми правихме секс следобяда и свърши в мен. Вечерта пропуснах да си изпия хапчето и го изпих на другия ден в 11:30 и след това в 20:00 както е по план изпих и следващото. Не съм в овулация, но все пак се притеснявам. Дали има нужда да приема Ескапел според вас или съм била предпазена?
Виж целия пост
# 301
Коя седмица ти е от опаковката?
Виж целия пост
# 302
Забравеното хапче беше последното хапче от 2рата седмица. На следващия ден го изпих + първото хапче от третата седмица.
Виж целия пост
# 303
Според мен тогава няма голям повод за пристеснение,превишила си времето с 3 часа.Недей пий още химии.
Виж целия пост
# 304
Според мен тогава няма голям повод за пристеснение,превишила си времето с 3 часа.Недей пий още химии.

Благодаря Ви! И аз изчетох доста мнения и от това, което прочетох шанса да е станал фал е минимален, но знам ли, аз съм си голяма паника и бях готова да изпия и Ескапел, въпреки че въобще не ми се искаше, защото страшно ми обърква цикъла. Благодаря за бързият отговор! Simple Smile
Виж целия пост
# 305
Странното е, че от няколко дни си поспива повечко но това може и да се дължи и на това че си ляга късно, а тъпата температура е ту 37 ту 36.5,6... Не знам, усещам че си вкарвам филми в главата, но искам всичко да е наред
Виж целия пост
# 306
И сега какво ще гледате тест за бременност или термометър?
Виж целия пост
# 307
Единственото по което се съмнявам че е бременна е факта че цикъла и дойде точно на деня в който трябваше да дойде и и продължи 5 6 дни
Виж целия пост
# 308
Т.е. притеснява те това, че има точен и нормален цикъл?
Това, че е точно на датата и с нормална продължителност, значи, че няма бременност.
Не разбирам защо те притеснява.
Виж целия пост
# 309
Не това ме притеснява, а тази проклета температура. А тя е един от признаците на ранната бременност, но може би си въобразявам.може би както казвате всичко е наред и не е бременна... Честно казано, не знаех че нормалната пеодължителност е 5 дни...
Виж целия пост
# 310
Преди малко писа, че точно то те притеснява:
Единственото по което се съмнявам че е бременна е факта че цикъла и дойде точно на деня в който трябваше да дойде и и продължи 5 6 дни
При толкова дни Т, тя не отиде ли на лекар? Бременност е ясно, че няма, но ако продължава да я поддържа, не трябва да чака, а да търси причината.
Виж целия пост
# 311
Прави си ксъвни и уринарни изследвания... Казва че всичко е наред... Няма нещо което да е толкова извън нормата... Това е странното
Виж целия пост
# 312
Няма нищо странно, не винаги се вижда причината само от тях. Просължава да търси, докато не я открие.
От колко време е така?
Виж целия пост
# 313
Не съм сигурен, може би 2 седмици или може и малко повечко, не съм сигурен точно колко
Виж целия пост
# 314
Единственото по което се съмнявам че е бременна е факта че цикъла и дойде точно на деня в който трябваше да дойде и и продължи 5 6 дни
  Това е най-сигурният признак за бременност. Честито! 🤣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия