Бързи здравословни въпроси и отговори – 19

  • 61 500
  • 742
# 420
Не е нещо, което да не може да изчака няколко дни Simple Smile Пък след това лекаря да реши, как ще действате по-натам.
Виж целия пост
# 421
Здравейте някой при цикъл има ли проблем с краката особено бедрата,боли ме кръста,бедрата ми са едни схванати и въобще целите крака са ми отмалели все едно не са моите какво е това нещо не издържам вече..
Виж целия пост
# 422
Мимозка,мен ме боляха много костите.На моменти имах чувството,че ще се счупят.Друго,което усещах е ,че все едно забиват милиони шишчета в тях.Оказа се дефицит на вит Д.  18 при долна граница 50.
Виж целия пост
# 423
В коя тема е удобно да питам за приема на Дуфастон?
Изписан ми е 10 дни 2х2. От 3 дни съм със зверска мигрена, фото чувствителност на очите, отпадналост, гадене и липса на апетит. На кратко съм като развалина. Днес ми е 5ти ден. Мога ли да го спра? В листовката се препоръчва да се прекъсне приема защото може да са симптоми на инсулт?!
Sad
Виж целия пост
# 424
Колко време е нормално да ми закъснява, ако случайно просто съм настинала в кръста, преди цикъл има ли бяло течение? Confused
Виж целия пост
# 425
Мимозка,мен ме боляха много костите.На моменти имах чувството,че ще се счупят.Друго,което усещах е ,че все едно забиват милиони шишчета в тях.Оказа се дефицит на вит Д.  18 при долна граница 50.
Благодаря ,но как да разбера костите ли е какво е .Аз го изследвах септември месец беше в норма но на долна граница..може да е паднал още сега зимата особено
Виж целия пост
# 426
Здравейте,
Случвало ли ви се е да ви идва през 13-14 дни?
За два месеца ми дойде не два, а четири пъти.. Преди 10 години ми се беше случвало,но само веднъж и гинеколожката ми каза да не се притеснявам, било нормално за възрастта ми (19г.)
Сега обаче не съм на тези години и взе да става навик да си идва по два пъти, като втория път /за месеца/ е по 10 дни с доста съсиреци.
Моля за мнение на какво може да се дължи.
Виж целия пост
# 427
При мен от такива повторни "идвания" се оказа полип. Много съсиреци, много кръв, но в самата менструация имах аз, което не бе нормално- превръзки за родилки, пълни след час и по- малко.Върви на вагинален ехограф при някой опитен, че не всеки ги вижда. Изследвай си и всички хормони на половата система плюс тези на щитовидната жлеза, за тях ще те насочат кои точно.
Виж целия пост
# 428
Не е нещо, което да не може да изчака няколко дни Simple Smile Пък след това лекаря да реши, как ще действате по-натам.
Тези лекари ме объркват. Чух се с нея каза, че нищо ми нямало и било някакъв дисбаланс в средата. Изписа ми еднократно Арилин рапид 1000 и после някакъв гел Гинофит. Логиката на това ем нищо да ми няма, ем да ми изпише антибиотик ми бяга тотално...
Виж целия пост
# 429
 Антибиотика е за левкоцитите и цервицита, който е възпаление в следствие на инфекция.
 Обикновено се назначава лечение при такива резултати.
 
Виж целия пост
# 430
Антибиотика е за левкоцитите и цервицита, който е възпаление в следствие на инфекция.
 Обикновено се назначава лечение при такива резултати.
 

Благодаря много за обяснението!
Виж целия пост
# 431
 Бе не го обясних много добре Blush но повечето АГ така практикуват- изписват лечение или пускат допълнително изследвания и тогава подбират медикаментите.
Виж целия пост
# 432
Добре го обясни, изясни ми се сега. Особено на фона на "нищо ти няма, купи си тия лекарства" Joy . На някои лекари с ченгел трябва да им се вадят думите от устите, за да обяснят поне малко какво става.. Та пак благодаря много Hug
Виж целия пост
# 433
Много ми е притеснено нещо става този цикъл не е като хората не върви много а ме боли кръста и едно напрежение в краката ,като се изпишквам едни съсиреци падат на някой случвало ли му се е такова нещо много ме е страх....😢
Виж целия пост
# 434
Здравейте. Знаете ли какво се случва с лекарството за кръвно трипликсам разфасовка от 10/2.5/5мг? Няма го в аптечната мрежа. Миналата година пак го бяха изтеглили от продажба за около два месеца, но след това го върнаха с обяснението, че са подновили листовката. По-малката разфасовка и тогава и сега я има. Майка ми се влияе много добре от него и се притеснява от тези изчезвания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия