Лидл 124 - Февруари

  • 171 401
  • 2 043
# 1 875
Във Фантастико бяха ужасни за такива случаи - като счупиш нещо. Служителите го плащали.  Сега не знам, дано са се поучили.
Виж целия пост
# 1 876
Лидл са започнали да се сертифицират с GlobalG.A.P сертификат вече- по тв видях реклама, учудих се...
Аз правя такива сертификации,и за мен е достатъчно силна аргументация,че се стремят към изключително качество
Виж целия пост
# 1 877
Лидл са започнали да се сертифицират с GlobalG.A.P сертификат вече- по тв видях реклама, учудих се...
Аз правя такива сертификации,и за мен е достатъчно силна аргументация,че се стремят към изключително качество
На? Не е заяждане, интересно ми е. Качеството на обслужване е много добро, не се сещам за друга верига с подобно, на част от продуктите също и се чудя кое качество ще подобряват. Peace
Виж целия пост
# 1 878
Той сертификатът няма да подобрява тепърва качеството, а ще е гаранция за налично такова. Този сертификат беше за хранителни стоки - земеделски и животновъдство и аквакултури. Дано не бъркам и не ви заблудя. Не съм гледала рекламата, понеже ТВ рядко гледам по принцип.
До момента на развалена храна от веригата не съм попадала. За другото - колко реално са пресни храните, не знам, нямам как да кажа. Но то важи за всеки друг магазин.
Виж целия пост
# 1 879
Май за плодовете и зеленчуците е този сертификат....
Момичета, някъде в Пловдив забелязали ли сте от фолиото черна/бяла дъска изостанало???? Важно ми е, ама късно се сетихме. От 14-ти или 16-ти януари беше, 6,99 лв.
Опитах да звънна на национален телефон да питам къде в града има- но изненада, имали технически проблем (някакъв автоматизиран глас на запис). Досега не се е случвало да имат такъв проблем....
Виж целия пост
# 1 880
Намерих го:
https://www.consejo.bg/globalgap_11_85
"GLOBALG.A.P. е интегрирана програма от стандарти за производство на храни в областта на селското стопанство и аквакултурите.
GLOBALG.A.P. (Добри селскостопански практики) е част от международно приетия набор от земеделски стандарти и е признат в повече от 100 страни."

Общо взето - храни.
Виж целия пост
# 1 881
От Декатлон имаме по 2 чифта маратонки, които докато позволяваше времето носехме постоянно. Много удобни, здрави и цената им беше хубава. Определено не очаквах точно от този магазин да стават за нещо.
П.С. Даже съм ги прала в пералнята и не са се разпаднали. Grinning

защо пък чак и не сте го очаквали от магазина ? всичко им е супер качествено ..говоря за техните си марки
Виж целия пост
# 1 882
Аз преди време търсих в нета инфо за тези стандарти - на месото конкретно, но честно казано нищо не разбрах и нищо не ми стана ясно. Реших да се поограмотя, но не ми се получи...отвори ми се сайт, много написано, но нищо не казва...
Абе нищо не разбрах, пак да кажа ....Simple Smile
Виж целия пост
# 1 883
На каса в Кауфланд касиерката ми блъсна кофичка кисело мляко, гонейки скорост на маркиране на продуктите. Трябваше доста да се поскараме, за да ми я приспадне от сметката. Трябвало аз по-бързо да си събирам продуктите. Rolling Eyes

Майка ми дълго време купуваше прясно мляко от "сигурен" човек, вкусът - доста добър, докато една сутрин се разговорили нещо и дядото й казал: "и да знаеш, вода не му добавяй, аз колкото трябва съм долял"... Astonished Моя роднина продаваше алкохол, на съседи предимно, а нея я познаваха като "сигурен човек". С очите си съм виждала как доливаше вода в бутилките. Във фейсбук може да се видят потресаващи снимки относно хигиена на биоферми. Нямам доверие на никого, включително и на майка ми - извади месото от хладилника и се сети да го готви след часове престой на стайна температура, дори и лятото. Close Та така с биото и сигурните хора, но ми е ясно, че човек като даде 27, вместо 7 лв./кг. и се успокои, та да хапне и той нещо. Smiley Аз си бях докарала анемия от подбиране - това не става, друго не става и по цял ден гладна. Head Band
Виж целия пост
# 1 884
В била, когато работех практиката отново беше същата
Явно в Била нещата много са се променили. В нашата Била вечно работят 1-2 каси, получават се опашки, хората нервничат, касиерите бързат. В един такъв случай касиерката толкова бързо маркираше и хвърляше стоките ми по лентата, че в бързината без да искам изпуснах прясното мляко( в кофичка), което се разплиска навсякъде, включително и по мен и не само не ми донесоха ново, но и си платих това+ лош поглед с мъмрене.
Виж целия пост
# 1 885
В била, когато работех практиката отново беше същата
Явно в Била нещата много са се променили. В нашата Била вечно работят 1-2 каси, получават се опашки, хората нервничат, касиерите бързат. В един такъв случай касиерката толкова бързо маркираше и хвърляше стоките ми по лентата, че в бързината без да искам изпуснах прясното мляко( в кофичка), което се разплиска навсякъде, включително и по мен и не само не ми донесоха ново, но и си платих това+ лош поглед с мъмрене.

Май е по усмотрение на служителите, ако мине номера.
Виж целия пост
# 1 886
В добре менаджирания магазин не следва да се допуска отношението към клиента да зависи от кефа или личността на служителите. Мениджмънтът следва да гарантира винаги добро отношение.
Виж целия пост
# 1 887
Имам случки от преди години в Била - изядено от детето по време на пазаруване хлебче, което платих само, защото много настоях - "няма да обеднее Била от едно хлебче"; счупена кутия със салата, пак от детето, за която отказаха да ми вземат пари - "дреме ти" (лошото беше, че и не я почистиха, че да не се подхлъзне някой на нея); четка за зъби, която бях пропуснала да платя, защото дребният си я държи в онези колички за малки деца (върнах се да я платя и целият персонал ме гледаше като луда - не им се било случвало такова нещо).
В Лидл редовно плащам наполовина изядени от дете и татко франзели, други произшествия не сме имали.
Виж целия пост
# 1 888
Аз преди време търсих в нета инфо за тези стандарти - на месото конкретно, но честно казано нищо не разбрах и нищо не ми стана ясно. Реших да се поограмотя, но не ми се получи...отвори ми се сайт, много написано, но нищо не казва...
Абе нищо не разбрах, пак да кажа ....Simple Smile
И аз така. За това питах Mamagemelar, ако може да обясни по-просто щом сертифицира. То ясно, че съответен сертификат за качество сертифицира качество, но какво конкретно означава това при месо, зеленчуци, плодове - гледани/съхранявани по определен начин, произходът е на не повече от 50 км., напр., от държавата, в която се продават или какво?
Виж целия пост
# 1 889
Няма кандидати за работа, за това е така във веригите. За Била конкретно са ми впечатленията от близка , от преди месец - отвратително отношение на ръководство към служителите, в резултат на което след месец напускат, не се издържа просто. Като прибавим и мизерното заплащане, ми е ясно защо така се получава. Много работа и изисквания към служителите, малки почивки, малки заплати...трябва много да си на зор, за да се задържиш там дълго.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия