АВГУСТинки 2019 - тема 5

  • 29 841
  • 737
# 210
Ел Рой,
Опитай да си намажеш корема с кокосово масло, наскоро ме засърбя зверски без причина обаче, намазах се и ме успокои.
 За имената, за момче харесвам Борис, за момиче Ана
Виж целия пост
# 211
И аз съм си взела кокосово масло,защото имам много суха кожа.
За мамите с вече отеснели дрехи-има някакви намаления и в soonmama.
Аз днес аха да кажа на щерката и мъжо ми съобщи,че утре ще ходим при свекитата и се въздържах.Не са лоши хората,но не искам все още да разбират,защото ме напрягат с прекалена загриженост.
Виж целия пост
# 212
Noname, извинявай за въпроса, но съм пропуснала в коя седмица си... моя мъж примерно вече към 11та ми седмица сам пожела да им кажем, защото явно му беше криво, че само моите знаят.. та затова се зачудих и за теб.. Blush
Виж целия пост
# 213
Noname, извинявай за въпроса, но съм пропуснала в коя седмица си... моя мъж примерно вече към 11та ми седмица сам пожела да им кажем, защото явно му беше криво, че само моите знаят.. та затова се зачудих и за теб.. Blush
Пропуснала си ме,защото съм с термин септември Blush и съм в 9г.с.А иначе и мъжо не държи да им казваме още,защото хем са паники,хем са прекалено грижовни и чак ни изкарват извън релси на моменти,а и малката още не знае.Беше болна и доста кисела последните десетина дни и решихме да поизчакаме. Simple Smile
Виж целия пост
# 214
И аз съм си взела кокосово масло,защото имам много суха кожа.
За мамите с вече отеснели дрехи-има някакви намаления и в soonmama.
Аз днес аха да кажа на щерката и мъжо ми съобщи,че утре ще ходим при свекитата и се въздържах.Не са лоши хората,но не искам все още да разбират,защото ме напрягат с прекалена загриженост.
На моят приятел майка му не знае още
Виж целия пост
# 215
Ние първия път също късно казахме-към 13с на всички.Просто така си решихме-егоистично да си се радваме самички Satisfied
Виж целия пост
# 216
Колко да е егоистично, ние като казахме на родителите рано, сега звънят сутрин обед и вечер да питат как съм, и да дават акъл. И нямам проблемна бременност, никакви оплаквания не съм имала. Направо могат да те побъркат.
Виж целия пост
# 217
Ох, сега ако ви дразнят, смятайте какво ще е като наближи датата, всички започват: “”Хайде де, ти няма ли да раждаш вече?”, супер дразнещо, сякаш не си достатъчно изнервен от чакане и притеснение, особено ако подминеш термина. Затова, на семейството само, и толкова. Така беше с първото, така ще е и сега Simple Smile
Виж целия пост
# 218
 alayne Именно,хората са чудесни,нашите също и всички заслужават да знаят,но ниеимаме нужда от спокойствие
Виж целия пост
# 219
El-Roi ако сърбежа от инжекциите е наистина силен и продължава, пусни си една ПКК и си следи Eos (еозинофили), при увеличение над 15% над нормата (не съм съвсем сигурна за точния %, но по спомен 15) се води, че имаш по силна алергия към фраксипарина. При мен заради това ми смениха инжекциите на клексан (уж се води по изчистен и по-малко жени правят алергия към него). Иначе аз също се мажа с чисто кокосово масло (някакво био от лидл) и ми действа добре на местата където си поставям инжекциите (понякога дори и с клексана си получавам сърбежи, откакто се мажа с маслото намаляха, а и не ми се получават синки).
Виж целия пост
# 220
А аз се събудих с ужасно зачервяване по лицето, изглежда като розацея. Не съм имала никакви проблеми с кожата преди това. Четох, че може да е само временно през бременността, на което се надявам. Изглежда зле и съм малко разстроена, но...Взех си някакви подходящи за свръхчувствителна и зачервена кожа продукти, да видим.
Виж целия пост
# 221
Честито на всички получили добри новини от изследванията. Аз следващата седмица ще се запиша на ЖК и сигурно ще ми вземат кръв за БХС.
Днес реших да си пусна профилактично едни изследвания. С предишните бременности тромбоцитите ми падаха постепенно и до края стигаха стойности 70-80. Сега обаче са ми 86, ако продължат да падат до края ще са в критични стойности. Някой има ли опит с подобен проблем?
Виж целия пост
# 222
Svetlana_92 аз съм с обратния проблем, тромбоцитите ми винаги са били завишени, около 440-460, сега взеха да скачат повече 521, седмица по-късно 608, в понеделник ще пускам пак и ще ходя на консултация при проф. Паскалева (при мен може да има общо с тромбофилиите). Сигурно е добре да се консултираш с хематолог.
Виж целия пост
# 223
Svetlana_92 аз съм с обратния проблем, тромбоцитите ми винаги са били завишени, около 440-460, сега взеха да скачат повече 521, седмица по-късно 608, в понеделник ще пускам пак и ще ходя на консултация при проф. Паскалева (при мен може да има общо с тромбофилиите). Сигурно е добре да се консултираш с хематолог.
Доста са ти завишени на теб стойностите. Предполагам, че слагаш фраксипарин?
Най-вероятно наистина ще ми се наложи да се консултирам с хематолог,но първо ще го обсъдя с лекаря ми.
Виж целия пост
# 224
Ох това с родителите е доста досадно.
А най-ме побиват тръпки някой като каже “айде да излиза по-бързо да го видим.”Само се моля да си стои до термин. Изпитвам някакъв ужас да не се случи нещо и само подобни коментари ми трябват 😀😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия