АВГУСТинки 2019 - тема 5

  • 29 841
  • 737
# 390
Хората се чудят как ги изписваме тия теми, а то една като каже таратор и всички почваме да точим лиги. После някоя каже баница и 3 страници Fork And Knife ама е голям купон, иначе трябва всяка да пише по веднъж в месеца след преглед Grinning Щях да спомена още нещо вкусно, ама се притеснявам, че Съншайнчето ще трябва да започне да подготвя новата тема Hug
Виж целия пост
# 391
Noname, намерих вчера много лесен и бърз начин за приготвяне на салата Цезар. Знам, че тук имаме проблем с “хубавото хранене” та споделям аз как я правя и става ужасно вкусна, дори днес пак ще я правя, защото на ММ вчера не му беше достатъчна..

Та, извинявам се предварително ако не е уместно, но здравословна рецепта за бърза салатка мисля, че не е излишна.

Продукти:
Айсберг
Кубети
Пушен бекон/варено-пушен бекон
Царевица
Сос за салата Цезар
Пармезан по желание

В моя магазин нямаше салата айсберг, а само в пликче - уж много прясна, свежа и три пъти измита. Салата се нарязва и се изсипва в купата. Отгоре се слагат кубетите и царевицата(моята беше на зърна от консерва). Поръсва се с пармезан(по желание). Беконът се нарязва на малки кубчета и се запържва до златисто на тиган. После се изсипва в купата. Сосът е ясен - не обичам да губя време в кухнята, а и бях сигурна, че няма да уцеля пропорциите и взех готов. Стана страхотна салата и в моя случай единствено бекона трябваше да запържа.

Ако нямате възможност да я направите, а ви се дояде - не отваряйте снимката!
Скрит текст:


Antoinetka, аз обичам, знаеш 😁
Виж целия пост
# 392
Не исках така да ви подействам ,ама цял ден го мисля този таратор.  На работа, в стола имаше някаква бяла вода с плуващи краставици в нея, и нямаше зеленища за доовкусяване, идея си нямате колко бях разочарована.
Виж целия пост
# 393
Ужасни сте.. сега и аз ще ходя за краставици и мляко. Много е заразителен този таратор 😅😅😅
Виж целия пост
# 394
Аз тръгнах от  салатата на Съншайн ,имах измита маруля и накъсах малко с половин домат и само това щях да ям,но бутнах и един кренвирш с кашкавал в парти грила да се пече Joy
На следващия преглед като ми се скара доктора да знаете,че вас ще набедя Joy
Виж целия пост
# 395
Надежда, не се лишавай от месо. Бременна или не - протеинът е важна част от храната за нас. Аз гледам всеки ден да хапвам протеин под някаква форма. Е, напоследък под доста вредна форма, но.. 😂

Пс: днес сутринта се мерих +1.7кг

Декември бях 51кг, днес съм 52,700
Виж целия пост
# 396
вие сте безмилостни... Rolling Eyes  Confused
Повече няма да отварям форума, докато не се прибера от работа и не вечерям.. Sad Grinning Grinning
Виж целия пост
# 397
Протеин има не само в месото Simple Smile
Виж целия пост
# 398
Надежда, не се лишавай от месо. Бременна или не - протеинът е важна част от храната за нас. Аз гледам всеки ден да хапвам протеин под някаква форма. Е, напоследък под доста вредна форма, но.. 😂

Пс: днес сутринта се мерих +1.7кг

Декември бях 51кг, днес съм 52,700
От месо и да искам не мога ,заклет хищник съм и поне веднъж на ден си хапвам месо ☺
Виж целия пост
# 399
Момичета - направо прекалихте 😂 Съншайн с тая мусака пък направо нямам думи 😀😀
Виж целия пост
# 400
Знам, Веги. Аз предпочитам да си го набавям от месото пред млечните продукти.

Поли, извинявай. Влязох в темата веднага след като се събудих(втори сън от сутринта за днес) и бях неадекватна 😂
Виж целия пост
# 401
Sunshine,време е да направиш тема,в която да си говорим за ядене,рецепти и разни изкушаващи подобни Satisfied
Виж целия пост
# 402
Noname, “гладни АВГУСТинки 2019 - тема 87”

😂😂😂
Виж целия пост
# 403
Sunshine,време е да направиш тема,в която да си говорим за ядене,рецепти и разни изкушаващи подобни Satisfied
Аз там не се включвам 😀😀 То ващо на нищо не прилича 😀😀 Смятам да не започвам да се търкалям от сега 😆
П. С хубавици от юлските дето за 2 месеца изписаха 11стр 😀 , пак ще ни обвинят в безсмислици.
Виж целия пост
# 404
Това с рецептите вече ще си е чист садизъм Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия