остани с мен (Saath Nibhaana Saathiya)

  • 32 088
  • 219
# 165
забравих да я добавя, но направих и клип и там я добавих ето го и клипа

Виж целия пост
# 166
Какво се случва с Гора , Мира , Видя ... синът на Гопи ?
Виж целия пост
# 167
Гора продължава с плановете си да тормози семейството, но по - натаък ще я арестуват и отново ще влезе в затвора, Мира се отрече от семейството си и ги напусна и отиде с Бавани, като й повярва на всичко което тя й наговори и Мира напусна къщата, Видя е добре. да Гопи и Ахем имат син (Рамакант), който е бил разменен в болницата и Видя не е дъщеря на Гопи.
Виж целия пост
# 168
Сантош , благодаря . Но тях ги няма в продължението , за което е писала Теодора , ще имат ли развитие техните герои ?
Виж целия пост
# 169
Сантош , благодаря . Но тях ги няма в продължението , за което е писала Теодора , ще имат ли развитие техните герои ?
Не те няма да участват в 5ти сезон ! Скоро в Остани с мен 1 ще се появят Пинку и Самира . Те ще отмъщават на Моди защото майка им Анита е умряла .  Ще са комбина с  Бавани .  Чудя се какво ще стане с Оливия ? Сезон 5 е 5 година след финала на 4 ти сезон . 4ти сезон завършва със сватбата на Рамакант и Сита .
Виж целия пост
# 170
Виж целия пост
# 171
Здравейте момичета!
Бавни започва да ме дразни.
Не помня коя беше Анита и защо Самира иска да отмъщава.
Виж целия пост
# 172
Здравейте момичета!
Бавни започва да ме дразни.
Не помня коя беше Анита и защо Самира иска да отмъщава.
Анита беше първото гадже на Ахем но Кокила не я харсеваше . Тогава се появи Гопи и Ахем се омъжи за нея . Самира и Пинку са деца на Анита . Тя е умряла и Самира си мисли че Гопи и Кокила са виновни . Сега тя се омъжи за Рики за да може чрез него да отмъсти на Моди .
Виж целия пост
# 173
Благодаря,че ми припомни бях забравила.
Виж целия пост
# 174
Здравейте момичета!
Бавни започва да ме дразни.
Не помня коя беше Анита и защо Самира иска да отмъщава.
Анита беше първото гадже на Ахем но Кокила не я харсеваше . Тогава се появи Гопи и Ахем се омъжи за нея . Самира и Пинку са деца на Анита . Тя е умряла и Самира си мисли че Гопи и Кокила са виновни . Сега тя се омъжи за Рики за да може чрез него да отмъсти на Моди .
Да и да го убие , но Сита ще го спаси
Виж целия пост
# 175
Здравейте момичета!
Бавни започва да ме дразни.
Не помня коя беше Анита и защо Самира иска да отмъщава.
Анита беше първото гадже на Ахем но Кокила не я харсеваше . Тогава се появи Гопи и Ахем се омъжи за нея . Самира и Пинку са деца на Анита . Тя е умряла и Самира си мисли че Гопи и Кокила са виновни . Сега тя се омъжи за Рики за да може чрез него да отмъсти на Моди .
Да и да го убие , но Сита ще го спаси
Да тя и Пинку ще запалят колата на Рамакант но Сиа(Сита ) ще го спаси .
Виж целия пост
# 176
Здравейте момичета!
Бавни започва да ме дразни.
Не помня коя беше Анита и защо Самира иска да отмъщава.
Анита беше първото гадже на Ахем но Кокила не я харсеваше . Тогава се появи Гопи и Ахем се омъжи за нея . Самира и Пинку са деца на Анита . Тя е умряла и Самира си мисли че Гопи и Кокила са виновни . Сега тя се омъжи за Рики за да може чрез него да отмъсти на Моди .
Да и да го убие , но Сита ще го спаси
Накрая Рики ще се ожени ли за Сита ?
Виж целия пост
# 177
Здравейте момичета!
Бавни започва да ме дразни.
Не помня коя беше Анита и защо Самира иска да отмъщава.
Анита беше първото гадже на Ахем но Кокила не я харсеваше . Тогава се появи Гопи и Ахем се омъжи за нея . Самира и Пинку са деца на Анита . Тя е умряла и Самира си мисли че Гопи и Кокила са виновни . Сега тя се омъжи за Рики за да може чрез него да отмъсти на Моди .
Да и да го убие , но Сита ще го спаси
Накрая Рики ще се ожени ли за Сита ?
Да и така ще завърши сезона .
Виж целия пост
# 178
Да ще се омъжи за нея , но тази Бавани и Самира буквално до самия финал ще правят мизерии
Здравейте момичета!
Бавни започва да ме дразни.
Не помня коя беше Анита и защо Самира иска да отмъщава.
Анита беше първото гадже на Ахем но Кокила не я харсеваше . Тогава се появи Гопи и Ахем се омъжи за нея . Самира и Пинку са деца на Анита . Тя е умряла и Самира си мисли че Гопи и Кокила са виновни . Сега тя се омъжи за Рики за да може чрез него да отмъсти на Моди .
Да и да го убие , но Сита ще го спаси
Накрая Рики ще се ожени ли за Сита ?
Виж целия пост
# 179
Да точно до финала . Накрая Джаги и Дарам ще ги хванат в имението Суриаванши и полицията ще ги арестува .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия