Интересно ми е как успява да гризка? Успява ли да се нахрани или дохранваш с мляко? Защо се спря на този вид захланване? Извинявай ако съм прекалено любопитна.
, още се клати като пиян
но се пуска и от единия край на стаята стига до другия.
аз не издържах и днес украсих за Коледа, иска да пипа всичко
, отсега имам куп идеи за догодина като разбира малко повече, живот и здраве 

.
. Вече започна и от стая на стая да минава клатушкайки се

да може мама непрекъснато да чисти пода. Хубаво е това ЗВБ, ама моя хубусник постоянно се дави. Усети ли някое парченце и започва да повръща кога ще го израсне незнам
Големият минус обаче е мазалото, няма да крия, че ставам на луда калинка, но гледам да го приема като “необходимото зло”.
вчера като я видя искаше всичко да пипа и постоянно сочи към всичко ново
на около метър и нещо е от земята
Препоръчани теми