Дяволското гърло Тема 2 "Никой не е готов за истината" - от 28.02.2019г., 22:00 часа

  • 40 887
  • 721
# 225
Мерси за линка, Дзян 😊.
Прочетох профилите на героите и сериалът все едно започна. Все по-обещаващо звучи 😎.
Виж целия пост
# 226
Hямам търпение.
Дъщерята на Mия Язова не е ли момичето, което играеше ролята на Aни в Откраднат живот?
Виж целия пост
# 227
Оххх, и тези с едни измъчени и драматични истории Grinning
Виж целия пост
# 228
Hямам търпение.
Дъщерята на Mия Язова не е ли момичето, което играеше ролята на Aни в Откраднат живот?
Същата! Simple Smile Павела Апостолова. Simple Smile
Виж целия пост
# 229
Hямам търпение.
Дъщерята на Mия Язова не е ли момичето, което играеше ролята на Aни в Откраднат живот?

Да, Злати, тя е.

Много интересно са представили героите, прочетох ги всичките. Хайде да започва вече, там ми е надеждата за интересен сериал тази пролет. ОЖ нещо...
Виж целия пост
# 230
Същата! Simple Smile Павела Апостолова. Simple Smile
В ОЖ не се бях заглеждала в името й. A дали има нещо общо с Христина Aпостолова или фамилията е съвпадение  Laughing
Виж целия пост
# 231
Гледам, че доста често качва снимки и сторита с малкия син на Апостолова, обаче не знам дали имат някаква роднинска връзка. Нищо чудно. Grinning

Абе да не са им правили фотосесията за сериала в подпокривното на Св. Кирил? На Владо май снимката е от там. Стори ми се, че Васил Банов пък е сниман на прословутото диванче. Grinning
Виж целия пост
# 232
Същата! Simple Smile Павела Апостолова. Simple Smile
В ОЖ не се бях заглеждала в името й. A дали има нещо общо с Христина Aпостолова или фамилията е съвпадение  Laughing
И аз мисля, че имат нещо общо, но не е сигурно. Simple Smile
Виж целия пост
# 233
Евтим и Васил Банов са в сутрешния блок по Нова, до сега нищо ново не казаха.
Виж целия пост
# 234
Интервюто от сутринта: https://nova.bg/accents/view/2019/02/28/242070/%D0%B5%D0%B2%D1%8 … 0%BD%D0%B8%D0%B5/
Виж целия пост
# 235
Joy

Виж целия пост
# 236
Много интересно интервю с криминалния психолог Росен Йорданов, който също е бил част от екипа и им е помагал с ролите: https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-novoto-bylgarsko-kino/ … -klisheta-6092593
Виж целия пост
# 237
Хахахахах това ми се случва доста често Animal Joy Cat
Виж целия пост
# 238
Стига бе! 😂 Не го урочасвайте момчето.

Достатъчно се прави на мистър Пропър, сега остава тука бакшиш да го играе и съм го признала за карък на годината!
Виж целия пост
# 239
Може тя да да е таксиджийката Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия