Дяволското гърло Тема 2 "Никой не е готов за истината" - от 28.02.2019г., 22:00 часа

  • 40 887
  • 721
# 270
Филип ще се гътне ако не излезе скоро от моргата Joy
Виж целия пост
# 271
Филип ще се гътне ако не излезе скоро от моргата Joy
Той Карамазов си каза при Гала, че снимките в моргата са били най-ужасни за него.
Виж целия пост
# 272
Много интересно начало! Само по веднъж седмично ли ще го дават?
Виж целия пост
# 273
Добро начало. Дано само да не го "обозят" до края.
Виж целия пост
# 274
Какво казаха току що за очите, че не разбрах?
Виж целия пост
# 275
На сериала определено му липсва оригинална българска музика. Нещо, което като го чуе човек, да го свързва точно с този сериал.
Какво казаха току що за очите, че не разбрах?
От овца са.
Виж целия пост
# 276
Хаххахахаха Филип до 12ти епизод ще припада ли или няма да припада Animal Joy Cat Animal Joy Cat Animal Joy Cat
Виж целия пост
# 277
Айрин Адлер, музиката определено наподобява тази от Истински детективи

Теодора много ме кефи!
Виж целия пост
# 278
И аз тук. Засега съм доволна, добро начало, любимите ми Родопи, добри актьори.
Виж целия пост
# 279
Добро начало, интригуващо. Владо и Теодора много ги харесвам и нямам търпение да се съберат като тандем. Това не е баш филтър, а модерни цветови корекции, наскоро ги учих и засилват много усещането, но тук леко са прекалили от желание да изглежда Уау.
Виж целия пост
# 280
Всички са много яки, но Валери е страшен 🤩
Как се казва героят му, че не съм ги запомнила още?
Виж целия пост
# 281
Мен пък музиката много ми харесва.
На Диана определено й повярвах,хареса ми.
Виж целия пост
# 282
Айрин Адлер, музиката определено наподобява тази от Истински детективи

Теодора много ме кефи!
Определено! Но аз имах предвид българска песен, рок, нещо такова...
Виж целия пост
# 283
Всички са много яки, но Валери е страшен 🤩
Как се казва героят му, че не съм ги запомнила още?
Манол Попнеделчев - Попето Wink
Веднага го запомних хаха
Виж целия пост
# 284
Много силно начало, писнало ми е от актьори, които говорят като водещи на новините. Тук има много емоция, живина, добре изградени образи ( засега). Зачекват много деликатна тема за религиозните различия, да видим докъде ще я развият.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия