Дяволското гърло Тема 2 "Никой не е готов за истината" - от 28.02.2019г., 22:00 часа

  • 40 887
  • 721
# 570
Не всичко им се разбира. Дори с ММ от време на време се питаме кой какво чул, ако не се подразбира. Това освен проблем на озвучаването, е и проблем на някои актьори.
Виж целия пост
# 571
Саймън и Гарфънкъл
Име на песента?
Виж целия пост
# 572
Английският ми е... Дано не допускам грешка. Scarborough Fair. Но тези, които цитирам са оригиналните изпълнители.
Виж целия пост
# 573
И аз нямам проблем със звука, всичко чух.

А откъслечните кадри, кръвта която тече в мивката, трионите, инструментите - не са ли от моргата .

Не. От самите убийства са. Предполагам де. Едно е в нещо като баня - там където тече кръв във сифон. Но мисля че и от друго има, защото на други кадри по-късно в серията се вижда как измива ножа в езеро ли, река ли.... Но може и да са от едното убийство само...Те втори труп още не са намерили
Виж целия пост
# 574
Цитат
Едно е в нещо като баня - там където тече кръв във сифон.

Това би трябвало да е от моргата, според мен. Нали има сифон на масата, където стои трупа.
Самият кадър ми изглежда, че е от там.
Виж целия пост
# 575
Кръвта тече много силно, дават очите много окървавени. От самото престъпление са.  Но е в някакво такова  помещение, мрачно едно
Виж целия пост
# 576
Това за кръвта е логично. Значи убиецът разполага с терен за такива специфични “интервенции”.
Виж целия пост
# 577
Гледам, че в новото промо дават кадър с нов труп май? Или пък е старият труп?!
Виж целия пост
# 578
Кръвта тече много силно, дават очите много окървавени. От самото престъпление са.  Но е в някакво такова  помещение, мрачно едно
Според мен е точно от моргата с течащата кръв и инструментите, ето:


Виж целия пост
# 579
Мерси за включването, Майче Simple Smile. Част от кадрите категорично са от убийството - кървавите очи, миенеъо на ножа. И възниква въпросът - защо ги смесват?
Виж целия пост
# 580
Английският ми е... Дано не допускам грешка. Scarborough Fair. Но тези, които цитирам са оригиналните изпълнители.
Тц, не е същата. Жена пее. В интрото я има песента.
Виж целия пост
# 581
За да объркат зрителите.
Виж целия пост
# 582
Английският ми е... Дано не допускам грешка. Scarborough Fair. Но тези, които цитирам са оригиналните изпълнители.
Тц, не е същата. Жена пее. В интрото я има песента.
На предните страници в темата я има, поразрови и ще я намериш.
Виж целия пост
# 583
За да объркат зрителите.
Нали 😆. Особено тези, които правят дисекция на показаното.
Виж целия пост
# 584
https://youtu.be/QcNKas73zrA
Намерих я, благодаря, в сериала е изпълнена от LP😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия