Любители на кучета - 89

  • 29 476
  • 780
# 135
Благодарим сърдечно!🙂 момченце е, на 2 години и 4 месеца
Казва се Ралф, супер непослушко...но без белите му немога Smiley
Виж целия пост
# 136
Здравейте,ако някой от Пловдив иска да пробва сертифициран БАРФ,имам поръчани излишни,по килограм е разфасовката,телешко месо. Не съм плащала доставка,излиза като цена за София. Ако някой проявява интерес,на ЛС моля.
Виж целия пост
# 137
Ина, този Ралф е точно като братче на Бизу! Страхотен! Добре дошли Simple Smile
Виж целия пост
# 138
Добре дошъл на този душан Ралф, и ние сме от новите. Много е миличък и гледа добродушно!

Сийроуз, а ако се дава Нексгард спектра, трябва ли и ендектовет, нали уж Нексгарда пази и от дирофилария или аз пак не съм разбрала, както обикновено? Smiley
Виж целия пост
# 139
Добре дошъл на Ралф. 🤗 Какви сладки петна има само под бялата козинка 🤪
Днес с Макс и Виви ходихме на село. За нашия двор минаваме за по пряко през на зет ми двора, че още си нямаме порта и сме затворили с мрежа входа.. та стигаме до нашия двор и отиваме на огледаме долната част и сестра ми казва “това там черното куче ли е”. Гледам аз и нищо не виждам, тя ми посочва и да, черно голямо куче лежи вътре в нашия двор до оградата. Макс го фокусира и се наежи, ама го вързах с повода и оставих на сестра ми. Слязох аз, а там един пухкав черен грамадан лежи и не мърда. Огледах го, погалих го, а той се откъснал от някой двор и явно е тръгнал да влиза при нас, че Миси (майката на Виви) е разгонена и затворена в една стопанска сграда. Та тръгнал да влиза под мрежата, ама веригата му се оплела в една стара мрежа отвън и на нашата мрежа, съборил е почти един кол и е наклонил оградата. Мъчех да му освободя веригата, ама не стана и накрая разкопчах нашийника от врата. Едвам го изкарах през другия двор, че и другите кучета като го видяха и полудяха. Надявам се да се е прибрал у дома. В селото няма бездомни та със сигурност ако го видят ще кажат на собственика му да си го прибере.
След спасителната акция разходих Макс из баирите, голям кеф. Намерихме и един поток и поилка за животни и установихме, че ей така се пие най-добре вода:
Виж целия пост
# 140
Отидох при ветс да взема Дронтал. Не съм пропуснала много време, защото се сетих, че давах преди 2-3 месеца заради Гиардията, купих и Нексгард, който ще дам утре..Вижте го - усмихва се
Виж целия пост
# 141
Добре дошъл на Ралф!
Боряна, аз тоя месец му дадох нексгарда, а вече бях дала ендектовета. Като ходим за другата ваксина ще питам дали да не продължи само на нексгард.

Дай ми от твоето, бабооо


Мамо, кажи на баба да ми даде от нейното


Ами, аз тогава ще си полегна... Трудно е да си куче в тази къща, само скумрийка ми дадоха да хапна днес. Пък хляб и патладжани, не дават. Ех...
Виж целия пост
# 142
Че как няма да му дадете на момчето патладжани?! Срамота е!
Виж целия пост
# 143
Ох, милият "гладен" Денис Smiley Белите му лапи са много готини!
 И Оскар така накрая се отчайва и заспива до масата.

Ясно, значи ще питам пак ветовете, добре, че са търпеливи и отзивчиви.

Рейн Синьото око е уникален! /нали не бъркам, Рейн се казва?/
Виж целия пост
# 144
Оооо, много ви благодаря за топлото посрещане на всички ви! Уникални сладури имате и искрено им се радвам на всеки един от тях! Днес ме карате да се усмихвам...прекрасно чувство да гледаш всички тези муцунки и умни очички:blush:  Ние преди малко се прибрахме от дълга игра с любимата играчка- топката. Има ли такава, нищо друго не ни интересува 😀Иначе моя петнистчо си е доста инато магаренце, но с напредване на възрастта като че ли взе да послушва повече и сега най- важна ни е играта навън и няма по-щастлив от него в този момент Animal Dog
Виж целия пост
# 145

Рейн Синьото око е уникален! /нали не бъркам, Рейн се казва?/
Рейн е, дааа. Благодаря 😊
Виж целия пост
# 146
Ще ми отнемат родителските права за недаване от масата и ще видя аз.

Ох, колко е красив Рейн като се усмихне! Няма да ми писне да повтарям, че съм влюбена в очите му.
Виж целия пост
# 147
Отидох при ветс да взема Дронтал. Не съм пропуснала много време, защото се сетих, че давах преди 2-3 месеца заради Гиардията, купих и Нексгард, който ще дам утре..Вижте го - усмихва се


Малиноа ли е?
Виж целия пост
# 148
NedqlkaHarbalieva, не е Малиноа, някакъв чаровен микс е, но не знам точно какъв.
Seerose, благодаря Heart
Виж целия пост
# 149
Главата си режа, че единият му родител е немска овчарка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия