Хайде на театър 5

  • 58 639
  • 743
# 105
Някой от вас гледал ли е комедията "На другата сутрин" с Красимир Ранков и Алекс Сърчаджиева? За първи път го виждам, постановката е на Драматичен куклен театър Шумен.
Виж целия пост
# 106
Красимир Ранков крепеше последния спектакъл,  който гледах. Бих рискувала Simple Smile
ПП Редактирах си коментара, сюжетът е твърде голям риск, заради един Ранков...
Виж целия пост
# 107
Тази вечер гледах ''Моята скъпа лейди'' в Народен Театър, сцена на IV-тия етаж. Уникална, завладяваща, много-пластова и провокираща до самия край пиеса !! Блестяща, безкомпромисна игра на Михаил Билалов и Мария Стефанова ! Лично за мен, това е най-доброто представление за Театрален Сезон 2018/2019 !!!
Виж целия пост
# 108
Много интересни мнения споделяте. Аз взех билети за "Портретът на Дориан Грей" в Театър "Азарян". Дано е интересна постановка.
Виж целия пост
# 109
Пуснаха билети за "Чамкория" за месец май. Тичайте!
Виж целия пост
# 110
Пуснаха билети за "Чамкория" за месец май. Тичайте!
Може ли онлайн да се купят билети?
Виж целия пост
# 111
Не, за жалост.
Виж целия пост
# 112
На каква цена са?
Виж целия пост
# 113
14 май в театър 199 - 18,00 лв.   20,00 лв.   16,00 лв.   14,50 лв.   12,00 лв.
22 май в театър Азарян НДК  -  25,00 лв.   20,00 лв.   15,00 лв.
Виж целия пост
# 114
14 май в театър 199 - 18,00 лв.   20,00 лв.   16,00 лв.   14,50 лв.   12,00 лв.
22 май в театър Азарян НДК  -  25,00 лв.   20,00 лв.   15,00 лв.
Благодаря ти!
И за театър Азарян ли се продават билети в 199?
Виж целия пост
# 115
Да, на касата на 199.
Виж целия пост
# 116
За 16.05 вече няма билети. За Азарян все още има билети, приблизително половината зала към момента е заета.

Ско, изключително много ти благодаря за информацията! Бях се отказала тотално.
Виж целия пост
# 117
За нищо! Радвам се, че помогнах! Simple Smile
Скрит текст:
Този път реших да не оставам без билети и им досаждах всеки ден на телефона. В момента, в който ги пуснаха, пратих приятелче да купи и веднага писах, за да се възползва и който друг желае.
Виж целия пост
# 118
И на мен номерът им ми беше в номерата за бързо повикване. Joy Ама миналия месец, като не пуснаха билети, им теглих една и повече не съм звъняла. Grinning Дано да си заслужава дебненето.
Виж целия пост
# 119
Дано! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия