Спане само на лявата страна при бременост?!

  • 6 563
  • 16
# 15
Аз съм с 3 възглавници 🙄 (м/у краката , на корема и една на гърба )и пак пада въртене. Тази за Б не ми е удобна за спане вечер , но през деня я Боготворя  (дори сега съм я прегърнала😂)
Виж целия пост
# 16
Когато бях бременна си спях и на ляво, и на дясно, и по гръб (до към 8ми месец, след това започна да ми тежи и да ми е неудобно). Питала съм АГ и каза, че е ок да спя както си искам (без по корем) стига да ми е удобно. В последния месец като му отеснее на бебчето и започне да рита по силно или му е неудобно сами ще усетите не коя страна да се въртите и как ви е удобно и на вас, и на бебето. 😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия