Избор на качествен Extra Virgin зехтин

  • 107 332
  • 814
# 435
Права си, всяко мнение по същество е полезно, разбира се. Спирам Simple Smile
Виж целия пост
# 436
Здравейте! Преди Коледа купих този зехтин от Лидл в Пловдив. Бяха 3 вида от различни региони. Много ни хареса на вкус и искам да купя още,но оттогава никъде не го намирам.
Виждам,че е от марка на Лидл, но някой да го е виждал другаде?
Виж целия пост
# 437
И на мен много ми хареса този от Лидл...не помня кой от трите бях взела, но се чудех помня кой да избера. За съжаление на великденския Делукс не ги видях.
Виж целия пост
# 438
Аз взех черният. Яд не е,че не купих и от другите.
Много зехтини сме купували -гръцки,турски,испански,но на вкус този най-много ни хареса. Дано да го заредят пак около Коледа Simple Smile
Виж целия пост
# 439
Аз взех черният. Яд не е,че не купих и от другите.
Много зехтини сме купували -гръцки,турски,испански,но на вкус този най-много ни хареса. Дано да го заредят пак около Коледа Simple Smile

Аз също ще взема, ако има м Коледа! 🙂

Благодаря Ви за споделеното мнение!
Виж целия пост
# 440
Lili, само там ги продават. Мисля си, че с великденските Делукс ги бяха пуснали, но може и да бъркам. Аз съм вземала белия със син надпис и ми хареса.
Виж целия пост
# 441
Преди дни в ресторант е Андалусия ни сервираха хляб и зехтин зс топене към него, който горчеше. Досега не бях попадала на горчив, а тук в темата се обсъждаше, че има и с такъв вкус. Зехтинът, който имам в къщи леко налютява след преглъщане. Та съм с питане, тъй като не съм специалист, към каква храна би могъл да се използва горчив зехтин, лют, освен салати?
Виж целия пост
# 442
Най-добрия зехтин си е да отидеш в Гръцко и да си го вземеш от фабриката. Тук и за 50лв. литъра пак е съмнително дали е това от етикета. Ето блиски до БГ фабрики от които може да се взима съчетано с една разходка:  Kyklopas S.A. - Alexandroupoli, Eliris S.A. - Prosotsani, Belia S.A. и Elainos S.A. - Thessaloniki


Минавам, за да споделя, че случайно попаднах в тази фабрика Kyklopas  и съм очарована. Накупих много, за да имам, а накрая жената каза, че имат и уеб сайт и могат да ми доставят и по куриер.
Kyklopas.com
Виж целия пост
# 443
Хубаво, ама защо така няма цени на сайта...

В olx има доста обяви за зехтин, но не смея да пробвам. Някой да е поръчвал и да препоръча конкретен продавач?
Виж целия пост
# 444
В момента - купихме от kyklopas  5 литра 38 евро, но от по- специалния зехтин early harvest. Той се прави от зелени маслини и излиза малко като количество. Ако е от зелени маслини е 2:1 кг. Ако е от по-късната реколта черни маслини е в съотношение 12:1 кг. Съответно цената е по малка. На всички маслини им махат костилките. Това също има значение за вкуса.

 24 евро беше бутилка полифенолен зехтин, който се пие с лечебна цел. Той е най-скъп.
Виж целия пост
# 445
И аз съм гледала, че в olx има всякакви марки и разфасовки, но няма кой знае какви обяснения по какви линии са се сдобили с него. Иначе офертите са изкушаващи. :р
Виж целия пост
# 446
В момента - купихме от kyklopas  5 литра 38 евро, но от по- специалния зехтин early harvest. Той се прави от зелени маслини и излиза малко като количество. Ако е от зелени маслини е 2:1 кг. Ако е от по-късната реколта черни маслини е в съотношение 12:1 кг. Съответно цената е по малка. На всички маслини им махат костилките. Това също има значение за вкуса.

 24 евро беше бутилка полифенолен зехтин, който се пие с лечебна цел. Той е най-скъп.

Не знам от къде си взела тези цифри, но не са особено верни.

Стандартен 1 литър вирхен екстра от нормални маслини се прави средно от 4-5кг маслини.
При зехтин от ранна реколта разликата зависи от сорта пак, са нужни повече маслини, но  в рамките 12-25% повече за 1л зехтин или в най-лошия случай е 6-7кг за 1л.
Виж целия пост
# 447


Не знам от къде си взела тези цифри, но не са особено верни.

Стандартен 1 литър вирхен екстра от нормални маслини се прави средно от 4-5кг маслини.
При зехтин от ранна реколта разликата зависи от сорта пак, са нужни повече маслини, но  в рамките 12-25% повече за 1л зехтин или в най-лошия случай е 6-7кг за 1л.
[/quote]

видях, че съм ги объркала, но не ми дава да си редактирам поста. Казаха ми, че ранният зехтин се прави от 10 кг маслини, а обикновеният - от 2 кг.
Виж целия пост
# 448
Предвид колко компетентност има в темата, да попитам някой знае ли нещо за този сайт https://gtgroup.bg/ и зехтините, предлагани от там?
Виж целия пост
# 449
И аз да попитам. Предложение за хубав зехтин 500мл в метална кутия?Удобен ми е много за препечените филийки за закуска. Ползвах португалския Андорина, но спряха вноса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия