Лидл 125 - Мартенска инвазия от стикита :)

  • 117 201
  • 1 755
# 615
За старата преса трябва газов котлон.
Виж целия пост
# 616
За старата преса трябва газов котлон.
Не е точно така..аз съм правила на керамиката. Не ми се надраска котлона. Станаха супер орехчета.
Виж целия пост
# 617
Какви са тези орехчета?
Виж целия пост
# 618
От следващата седмица си харесах дамския топ, азалия, луковици за бегония,ще погледна и дамските панталони от XLL най малкия размер.Четката за миене с водна струя е страхотна ползвам я за пране на килими и миене на външните ролетни щори  ако някой и се чуди няма да съжалява. Течния тор дали е хубав и от кой вид да взема за саксийните ми цветя?Искам най вече да наторя рододендрона и азалията и се чудя между 1 и 3.
Виж целия пост
# 619
Панайоту, благодаря, че сподели за четката. Щях да я пропусна, а много ми трябва за караваната. Hug
Виж целия пост
# 620
Панайоту, благодаря, че сподели за четката. Щях да я пропусна, а много ми трябва за караваната. Hug
Две четки са мека и твърда, а дръжката е телескопична, има и регулатор за пускане и спиране на водата от дръжката. Минус е само че като се напълни с вода дръжката натежава та при вертикално миене ръцете умаляват.Но пък няма пръскане навсякъде като с градинския пистолет.
Виж целия пост
# 621
Брошура Simple Smile
https://www.lidl-flyer.com/2df35aa4-43c9-11e9-917e-005056ab0fb6/ … 827614.1500294803
Виж целия пост
# 622
😆😆 Уф, как се прецакахме - отнесохме се в седем без пет пред магазина за пастели, та да ги взима направо детето в училище. Чакаме, чакаме с още двама човека и накрая забелязваме, че работното време е сменено. Почвали вече от 8. Ще ходя пак след един час, детето замина на училище. Жалко, беше много удобно да се пазарува преди работа, ама така са решили.
Виж целия пост
# 623
При нас са от 8ч.
Пастели вероятно и аз ще взема за вкъщи. В у-ще им искат мазни пастели иначе.
Виж целия пост
# 624
При нас са от 8ч.
Пастели вероятно и аз ще взема за вкъщи. В у-ще им искат мазни пастели иначе.

Моята учи в творческо училище и съученичка много похвалила лидълските. Та, имахме поръчка от няколко деца, че живеем срещу магазина.
Виж целия пост
# 625
Това универсално спрей лепило добро ли е?Тези дни се мъча с една пинята за малкия и след като изсъхне ще я облепвам с украса чудя се дали да взема това или нормално течно.
Виж целия пост
# 626
Това универсално спрей лепило добро ли е?Тези дни се мъча с една пинята за малкия и след като изсъхне ще я облепвам с украса чудя се дали да взема това или нормално течно.
Пинята дъщеря ми лепи с лепило от брашно с вода. Става твърда и здрава.
Как са маратонките на живо?
Виж целия пост
# 627
Малее, митинг от пенсионери в осем, на косъм съм от закъснение. Касиерката каза, че в понеделник са им сменили работното време.
На маратонките беше лудница, поне това, което мереха хората, изглежда добре.
Виж целия пост
# 628
Има ли тема за ,, стикитата,,?
Виж целия пост
# 629
Има ли тема за ,, стикитата,,?
Както винаги, да https://www.bg-mamma.com/?topic=1099117.15
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия