Лидл 125 - Мартенска инвазия от стикита :)

  • 117 200
  • 1 755
# 630
Първите два спални комплекта, чаршафи ли са, или завивки?

Виж целия пост
# 631
Първите два са чаршафи единични и двойни последното е шалте
Виж целия пост
# 632
Първите два са чаршафи единични и двойни последното е шалте
но на шалтето са показани и другите две разцветки, дано да ги има Simple Smile
Виж целия пост
# 633
Първият комплект е единичен, вторият е двоен (с плик, не със завивка олекотена), третото е шалте. И трите неща са в 3 разцветки.
Виж целия пост
# 634
Това са пил.бургери, за които някой пита...4 кюфтета са само


Над тях са готови бургери 2бр.
с питка...аз се обърках с тях


Стоят там където описах и преди. Извинявам се за объркването.

Взех малиново вино. Само от плодове е...не е смес. Пише полусладко.
Виж целия пост
# 635
Бихте ли ми препоръчали хубав чили сос. Мъжът ми много обича, но все не може да лют чили сос, все взимаме леко пикантни. Дали има такъв в Лидл?
Виж целия пост
# 636
Взех малиново вино. Само от плодове е...не е смес. Пише полусладко.

Тете, наздраве! Ще ме накараш и аз да си купя довечера Wink
Виж целия пост
# 637
Бихте ли ми препоръчали хубав чили сос. Мъжът ми много обича, но все не може да лют чили сос, все взимаме леко пикантни. Дали има такъв в Лидл?
Другата седмица от иберийската вземете Пири Пири Simple Smile ще е доволен мъж ти, стабилно лют е.
Виж целия пост
# 638
Чакай да го кусам първо Joy
Виж целия пост
# 639
Това универсално спрей лепило добро ли е?Тези дни се мъча с една пинята за малкия и след като изсъхне ще я облепвам с украса чудя се дали да взема това или нормално течно.
Пинята дъщеря ми лепи с лепило от брашно с вода. Става твърда и здрава.
Как са маратонките на живо?
Скрит текст:
Вчера и аз я налепих с лепило от брашно и вода  Simple Smile почти кило отиде ама аз съм си виновна като взех огромен балон. Украсата ще трябва да лепя с лепило след като изсъхне основното тяло.
Лепилото ще го мисля имаше много от него.
Взех пистолет за топло лепене, магнолия и един намален панталон.Маратонки взимаха по 3-4 размера голямо връщане ще падне.
Виж целия пост
# 640
Дрехите ххл що ще почват от 48 и от хл Sad Взимам си понякога л или 44-46 от тях и съм доволна, че са по-дългички от най-големия размер "нормални", а сега ще са само много големи Sad Не съм доволна, Цоче!
Виж целия пост
# 641
Мерси момичета!
Виж целия пост
# 642
Втора седмица нищо не харесвам от брошурата.  Crossing Arms
Ще отида да видя дали е залежало плодово вино и аз като Тет да се утеша.
Виж целия пост
# 643
тези пилешки бургери се харесаха и в нас ....бях взела за час по трудово за сандвич
Виж целия пост
# 644
Аз пък доста неща нахаресах. Маслините Мансанила бива ли ги? За сардините нещо обсъждахте преди, ама какво беше, че сега чак се заинтригувах? Yum
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия