Лидл 125 - Мартенска инвазия от стикита :)

  • 117 203
  • 1 755
# 345
При нас имаше десетки кофи с цветя, изкарваха много, много,много
Виж целия пост
# 346
Минах и аз, загледах цветята, нещо не ме грабнаха. Бутчета обезкостени взех, плешка, дънки си взех с връзки, много леки и удобни. На касата малката каза на касиер ката, че и оставали 10 стикита , за да ги събере и жената взе, че и даде, въпреки, че сметката беше 60лв. Детето беше на върха от щастие.
Виж целия пост
# 347
Тази така коментирана хартия с овцата кач пара е?
Виж целия пост
# 348
Благодаря ви! Отказахте ме и ми спестихте един излишен уред Simple Smile
Виж целия пост
# 349
Аз може пастели да взема, патрони силиконови...
А, Тета, това означава, че имаш силиконов пистолет! Аз питах за него.. Изтича ли силикон от него след ползване, четох такива отзиви за други модели и сега се чудя този дали го бива. Thinking
Виж целия пост
# 350
Имам от лидълските пистолети, но друг модел и нямам оплаквания никакви Wink А не е като да не го ползвам.
Виж целия пост
# 351
    някой да си е взел от тези дънки, по конкретно черните, удобни ли са и добре ли стоят 😁? И ризите как са? Заслужават ли си?
😁[/list]
Виж целия пост
# 352
Аз може пастели да взема, патрони силиконови...
А, Тета, това означава, че имаш силиконов пистолет! Аз питах за него.. Изтича ли силикон от него след ползване, четох такива отзиви за други модели и сега се чудя този дали го бива. Thinking

Аз и друг път съм писала за моя - има дефект в обратната насока Joy...не ще да пуска.
В смисъл като сложа 1 пръчка и не тече гладко. Ако сложа втора или с молив натискам...си теква вече.
Не знам...нещо не е като хората.
И все пак детето клепа там с него де....
Мислила съм да го подменя с нов и сега ми се пада вэзможност.
Обаче пък ми и свиди...Stuck Out Tongue Winking Eye...ще го мисля....
Виж целия пост
# 353
    някой да си е взел от тези дънки, по конкретно черните, удобни ли са и добре ли стоят 😁? И ризите как са? Заслужават ли си?
😁[/list]
Аз, писах по-нагоре! Не четете.
Виж целия пост
# 354
И аз взех от черните дънки, много ми харесват. Днес ходих с тях- удобни са.
ММ е за бой- пратих го за цветя за учителките, взел саксийки с увехнали цветчета. Confused
Виж целия пост
# 355
    някой да си е взел от тези дънки, по конкретно черните, удобни ли са и добре ли стоят 😁? И ризите как са? Заслужават ли си?
😁[/list]
Аз, писах по-нагоре! Не четете.

Има и други с ластик, които са по-тънки, не съм ви разбрала. Извинявам се
Виж целия пост
# 356
Благодаря, ако взема обещавам да пиша отзив! А ако някой друг също има наблюдения ще съм благодарна.

Колана го имаме май от 4 години. Първоначално го ползвахме много, сега прашасва върху шкафа. Заради ММ го взехме, че коремната обиколка беше голяма 😁 е, не стана по-малка.
Иначе, е приятно усещането да си лежиш на дивана и нещо да ти прави масаж. Но, не е нещо уау.
Виж целия пост
# 357
Това все едно да си вземеш надуваема кукла и да е ок. Е, става, сигурно за 1-2 пъти, ама не е същото. Трябва си упорит труд, воля и пот по челото за всичко:) Честит празник!
Виж целия пост
# 358
От днес има 2 бр. стъклени купи със силиконов капак. Имам от миналата година от тях и съм много доволна. Ако някой им се чуди.
*Мисля, че са огнеупорни, стават за съдомиялна, фризер и пр.

Моята едната ММ я пукна, докато топлеше във фурната ядене в нея от хладилника.. Моите са кръгли, дълбоки с кръгли зелени силиконови капаци.. Същите ли има, пропуснала съм ги
Виж целия пост
# 359
Тази така коментирана хартия с овцата кач пара е?
Мисля, че 6,49 я гледах вчера. Но колко ролки бяха? 10 или 12. Не съм сигурна
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия