Лидл 125 - Мартенска инвазия от стикита :)

  • 117 192
  • 1 755
# 690
Здравейте! Нещо се обърках и мислех, че от днес заедно с бебешките дрешки пускат и дамски клинове - по специално един розов. Обаче нещо гледам гледам пак брошурата и ги няма. Изпуснах ли ги? Миналата седмица ли бяха? Нещо съм се объркала явно Confused
Виж целия пост
# 691
За иберийската седмица: тази марка не ми е известна, но като цяло асортимента си заслужава. Сега:
На маслините Мансанийа трудно им се отделя костилката.
Ликьора Турон на мен не ми хареса и го хвърлих (беше друга марка).
Аз точно на ликьора се чудех, защо го хвърли?
Заради вкуса. Не ми допадна ама хич. Жал ми беше, че беше почти цяла бутилка, но като няма кой да я пие няма какво да ми се подмята и пречка, та се разделих с това питие.
За тора за орхидеи - не съм го ползвала този за орхидеи, но тази година сложих от този на пръчици дето е бавно разтворим за всякакви цветя и много добре действа и на орхидеята.
Виж целия пост
# 692
Да знаете, че капсулите за кафе са от малките. Аз така се зарадвах, че има в Лидл капсули, купих и не стават.
Голкова си беше хубава галетата в кутия, в този плик е крайно неудобно.
Виж целия пост
# 693
Някой виждал ли е грозде в Лидл по това време?Моето диване сега му се е дояло и все мрънка да му взема.
Виж целия пост
# 694
Грозде има непрекъснато. Не знаех за тези капсули.
Виж целия пост
# 695
Някой виждал ли е грозде в Лидл по това време?Моето диване сега му се е дояло и все мрънка да му взема.
Има грозде в Лидл, даже са няколко вида.
Виж целия пост
# 696
Някой взе ли от чаршафите за бебета, как са?
Виж целия пост
# 697
На мен ми харесаха,даже са вече в пералнята.Облачетата взех и долния е на точките.И книжките му взех,3 стиката имам още 😁
Виж целия пост
# 698
Някой взе ли от чаршафите за бебета, как са?

Мекички са. При нас бяха останали само на точки и не взех. Ако имаше със самолети, щях да взема
Виж целия пост
# 699
Да знаете, че капсулите за кафе са от малките. Аз така се зарадвах, че има в Лидл капсули, купих и не стават. 
Тези капсули са за машини Лаваца а модо мио. Така мисля, поне.
Виж целия пост
# 700
Някой знае ли за розовите клинове Sad
Виж целия пост
# 701
Да знаете, че капсулите за кафе са от малките. Аз така се зарадвах, че има в Лидл капсули, купих и не стават. 
Тези капсули са за машини Лаваца а модо мио. Така мисля, поне.

Освен да си купя такава.
Виж целия пост
# 702
някой да знае дали на раковски или халите има чаршафи?
Виж целия пост
# 703
Да знаете, че капсулите за кафе са от малките. Аз така се зарадвах, че има в Лидл капсули, купих и не стават. 
Тези капсули са за машини Лаваца а модо мио. Така мисля, поне.

Освен да си купя такава.
Регистрирай си бележката с покупката в играта на Лаваца и дай боже, можеш да спечелиш една от 40-те машини. 
Виж целия пост
# 704


Освен да си купя такава.
Ако имаш долче густо, няма смисъл да ги редиш сто машини. Иначе добре са ти казали, регистрирай си бележка ако имаш купена лаваца, може пък да спечелиш машина.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия