Лидл 125 - Мартенска инвазия от стикита :)

  • 117 190
  • 1 755
# 1 425
Купих си кафе, къде да регистрирам за играта. ? Иска ми се една кафе машина. Blush

https://www.lidl.bg/bg/Games.htm
Виж целия пост
# 1 426
Купих си кафе, къде да регистрирам за играта. ? Иска ми се една кафе машина. Blush

https://www.lidl.bg/bg/Games.htm
bouquet
Благодаря!
Виж целия пост
# 1 427
И една ципура в неделя ме гледаше изцъклено...Stuck Out Tongue Closed Eyes
Точно! Затова животни с глава не пипам - много са ми трупоподобни. Без глава и най-добре разфасовани ги виждам вече като храна. Flushed
Виж целия пост
# 1 428
Хумуса хубав ли е?Гледам че е по 1.50...Но само да не е като този българския в Кауфланд!!!!!!!!!!!!!!!!!!Бляк!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 1 429
Харесвам традиционния хумус, купувам редовно.
Виж целия пост
# 1 430
Добре, препоръчайте ми краве сирене от Лидл, което става за ядене?
Кръглата метална кутия на Милбона.
Виж целия пост
# 1 431
Добре, препоръчайте ми краве сирене от Лидл, което става за ядене?
Кръглата метална кутия на Милбона.

На мен точно това сирене м се разтвори. Повече не бих купила.
Виж целия пост
# 1 432
Е, купувам от миналото лято само от него. Никога не съм имала проблеми Shocked Вкус, цвят, мирис, твърдост... винаги всичко е било перфектно.
Виж целия пост
# 1 433
Е, купувам от миналото лято само от него. Никога не съм имала проблеми Shocked Вкус, цвят, мирис, твърдост... винаги всичко е било перфектно.
И ние от него взимаме и нямаме никакъв проблем. Софра също е хубаво.
Виж целия пост
# 1 434
Добре, препоръчайте ми краве сирене от Лидл, което става за ядене?
Кръглата метална кутия на Милбона.

На мен точно това сирене м се разтвори. Повече не бих купила.


Самото то е в саламура...кога се разтвори?
Виж целия пост
# 1 435
Е, купувам от миналото лято само от него. Никога не съм имала проблеми Shocked Вкус, цвят, мирис, твърдост... винаги всичко е било перфектно.

То и аз така, докато не ми се разтвори.

Самото то е в саламура...кога се разтвори?

Когато си извадих една плочка да се обезсоли.
Виж целия пост
# 1 436
Потвържавам за металната кутия, от много време взимаме и е единственото, което е ок (за нас).

В нашия Лидл имам чувството, че имат пет вида стикита. Само еднакви ни се падат всеки път..
Виж целия пост
# 1 437
Най - хубавото сирене е ,,Искра,, във фантастико. Качество и вкус. 7,40 някъде е килограма то си е в кутия със саламура. Е няма такава вкусотия в днешно време.
Виж целия пост
# 1 438
И ние това  сирене много харесваме. Няма смисъл от обезсоляване. Изобщо не е солено по моя вкус.
Виж целия пост
# 1 439
Да и не се разкашква като седи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия