Професия учител - 5

  • 45 202
  • 803
# 300
Ние изкарахме по 20 часа в учебно време-2 удостоверения. Пари обаче нямаме 😁😁😁 Нищо няма преведено към днешна дата..
Виж целия пост
# 301
Работата по тези проекти много зависи от волята на директора. Понеже има много неясни моменти, всеки си тълкува каквото си иска.
Съдя по "Твоят час". Първата година много ме дразнеше това дублиране на информация. Един път им казах, че няма да направя нещо, което вече съм писала в платформата, а те го искаха на хартия. Казах им да ми режат парите, но да спрат да ме разиграват. И шефката каза, че няма да изплати на никой парите, ако не получи всички папки. Принудих се да го направя заради колегите. Втората година тези простотии бяха поизчистени.

По Твоят час при нас проверяваха подробно документацията по проекта /и книжната, папка по папка/. Шефът спомена, че по някакъв проект след 4 години дошли през лятото и искали всички папки за проверка.

И кога пишете първото удостоверение? Различните ученици може по различно време да са взели тези 10 часа. Нали има и 20% резерв.  Аз съм си заложила 14 часа до края на юни и още 10 часа юли. За септември отказах категорично.
Виж целия пост
# 302
Дали има някакви безплатни обучения за кредити? И ако съм минала веднъж такова от МОН, мога ли още веднъж?
Виж целия пост
# 303
Ти не мислиш ли за сватба вече Simple Smile
Виж целия пост
# 304
Ти не мислиш ли за сватба вече Simple Smile
Мисля и организирам нещата даже. Просто бях на обучение от програмата на МОН и ми хареса. Grinning
Виж целия пост
# 305
Платиха ли ви първите 10 часа?
Виж целия пост
# 306
Колеги, понеже бях в отпуск и болничен почти цялата година, а и в моето училище е голям хаос, как стоят нещата с кредитите? Моля за разяснения относно колко такива трябва да придобиваме в рамките на всяка една учебна година, както и какво се случва, ако не сме успели да ги придобием. Благодаря!
Виж целия пост
# 307
Платиха ли ви първите 10 часа?
Ние приключихме часовете по проекта и нищо не са ни платили. Имам едно подозрение, че няма и да платят. Някак си увисна във въздуха този проект, нито платформа заработи, нито сме отчитали часове и присъствия, нищо.
Виж целия пост
# 308
Платиха ли ви първите 10 часа?
Ние приключихме часовете по проекта и нищо не са ни платили. Имам едно подозрение, че няма и да платят. Някак си увисна във въздуха този проект, нито платформа заработи, нито сме отчитали часове и присъствия, нищо.
И ние приключихме, предупредиха ни, че ще се плаща през юли,с юнската заплата, но само след издадени удостоверения.
Виж целия пост
# 309
Може ли някой да ми постне нормативата, която задължава изплащането на учителските заплати да става на първо число?
Виж целия пост
# 310
Ние в края на всеки месец си получаваме заплатите за текущия месец. Лекторските вървят малко назад, до 15-то число.. Ако някой излезе в болнични последните дни, др. месец му изравняват парите.
Виж целия пост
# 311
Може ли някой да ми постне нормативата, която задължава изплащането на учителските заплати да става на първо число?
Погледнете си трудовия договор, там се договаря до кое число са плащанията-аванс и заплата.
Виж целия пост
# 312
Може ли някой да ми постне нормативата, която задължава изплащането на учителските заплати да става на първо число?
Няма такъв, според трудовия договор е. При нас е аванс до 25-ти на текущ месец и заплата - до 15-ти на следващ месец.
Виж целия пост
# 313
Здравейте! Ще се радвам някой компетентен да ми отговори  - получават ли диференцирано заплащане пенсионери, които са на половин норматив и са имали часове два от дните в седмицата?
Виж целия пост
# 314
При нас не получават. От години имаме колежка в подобно положение. Не е на трудов договор, а е на граждански. Мисля, че това има значение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия