Рак на белия дроб - тема 3

  • 62 778
  • 752
# 465
Ами метастазите в дробовете ?Те как се третират?
Виж целия пост
# 466
Най-често с Бевацизумаб. Майка беше с дебело черво и бял дроб. За дебелото черво Кселода, за бял дроб авастин. Заедно ги вливаха.
Виж целия пост
# 467
Всичките ни болни минават лош период , започвам да си мисля ,че сезонът има пръст .
Има някаква цикличност . Вчера милото мразеше целия свят и всичко го дразнеше ,а днес е весел и пълен с енергия . Шегуваме се в къщи ,че без мен му е по-добре ,защото аз ходих на работа и си отдъхна от моите грижи .
Виж целия пост
# 468
Така е. Майка вчера получила алергичен шок от платината. Това й е втора вливка, а преди две години има сигурно още 15. Не знам защо такава късна алергична реакция. Много се беше уплашила, но чак днес като я изписаха ми каза. Да не ме тревожела...
Виж целия пост
# 469
Така е. Майка вчера получила алергичен шок от платината. Това й е втора вливка, а преди две години има сигурно още 15. Не знам защо такава късна алергична реакция. Много се беше уплашила, но чак днес като я изписаха ми каза. Да не ме тревожела...
Ох,тези мили майки..и моята така! Ама после повече ядове ми създава!
Виж целия пост
# 470
Да минава този период и да идва хубавият.
Ама то сега и във въздуха се носят и тези мъхове от тополите и какво ли още не, а това не е много благоприятно за белодробни пациенти.
Виж целия пост
# 471
Какво да ви кажа - животът е кръговрат - като сме малки - те се грижат за нас, а ние хитруваме и крием разни неща, като пораснем, а те остареят - става обратното.
Виж целия пост
# 472
Момичета ще оставя този линк тук. Всяка помощ ще ми е от полза. Повечето от вас знаят, че загубих баща си на 10.04. от рак на белия дроб, а след 21 дни майка ми получи инсулт. Безкрайно трудно ми е сама да се справя и търся я всяка помощ защото не съм готова да я оставя да си отиде без борба
helpkarma.com/help/svetla
Виж целия пост
# 473
Gal, линка не ти се отваря.
Как сте момичета?
Ние днес сме добре, стана, разхожда се, още е изморен, но поне не спи по 18 часа дневно.
Виж целия пост
# 474
helpkarma.com/help/svetla
Виж целия пост
# 475
Малко, но от сърце, успех!
Виж целия пост
# 476
Благодаря от сърце! За мен означава много!
Виж целия пост
# 477
Gal, имате един масаж и от мен.
А тя как е като изключим парализата?
Провери ли какво може да направи Агенцията за социално подпомагане за вашия случай?
Виж целия пост
# 478
Gal, имате един масаж и от мен.
А тя как е като изключим парализата?
Провери ли какво може да направи Агенцията за социално подпомагане за вашия случай?
Благодаря! Утре ще ходя за етапна епикриза, те чакат ТЕЛК решение от Социалните. Мама е сравнително добре, объркана на моменти, от рехабилитацията има полза за крака свива го, макар че я боли и като види рехабилитаторката плаче от страх, но и тя ми каза че смисъл има, щом движи крака си затова и не се отказвам, въпреки, че съм сама и много уплашена! Боря се и ме държи мисълта че все още има добри хора, които много ми помагат.
Виж целия пост
# 479
Гал ,не мога да се справя , не виждам сметка . Излизат документи с катинарче . Прати ми я на лични ,ако искаш .
Ние сме добре .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия