Мебели "Виденов" – 4

  • 111 257
  • 751
# 465
От моите мебели ни вест, ни кост....Blush
Виж целия пост
# 466
Уфф,много неприятно! Дано ние сме от късметлиите. 😒
Виж целия пост
# 467
Уфф,много неприятно! Дано ние сме от късметлиите. 😒
Ами все вярваме...Blush
Виж целия пост
# 468
На нас днес ни се обадиха за доставка на дивана в понеделник.
Допълнително ще ни изпратят часа.
Бързо действат. Дано да няма изненади.
Виж целия пост
# 469
Лайка,браво! Даваш ми надежда.
Виж целия пост
# 470
Май само аз съм карък...Grinning
Виж целия пост
# 471
А, чакай, чакай.
Аз още нищо не съм получила. Само са ми обещали Stuck Out Tongue Winking Eye
Направихме поръчката в магазин, ако това има значение.
Виж целия пост
# 472
Звездна,а ти звъня ли да питаш какво се случва и дали ще получиш нещо?
ММ искаше да звъни тези дни,но при срок от месец,му казах,че няма смисъл. Иначе в началото се обади да сменим една маса,че бяхме поръчали бяла,а после харесах друга и казаха няма проблем,сменяме я.
Лайка,щом имате известие,значи е на 75% успешна поръчката. 😃 Да се похвалиш в понеделник!
Виж целия пост
# 473
О, да, ще го покажа диванчето.
Според мъжа ми, щял сам да се справи с монтажа.
Аз се чудя дали да не питам утре за техен монтаж, че си го познавам моя мъж Rolling Eyes

И тази маса харесахме в магазина, но цената ми се стори висока.
https://videnov.bg/holna-masa-ilang
Пускали ли са я по-евтина? Иначе стабилна изглежда.
Виж целия пост
# 474
Звездна,а ти звъня ли да питаш какво се случва и дали ще получиш нещо?


И звънях и в магазина ходих (и аз в магазин ги поръчах) никой нищо не знае - имало проблем с единия от пакетите....каквото и да значи това))))
Виж целия пост
# 475
Е много тъпо! Аз да съм ги вдигнала във въздуха вече. 😆
Виж целия пост
# 476
Ето го диванчето

Много сме доволни.
Поръчахме на 23ти, днес ни го доставиха.
Всичко в срок, всичко точно- обаждане за уговорка за ден за доставка, смс за часа, после още един смс и накрая обаждане половин час предварително.
Мъжът ми го сглоби за 15мин.
Виж целия пост
# 477
"Диванчето" изглежда удобно. Със здраве да си го ползвате! Simple Smile
Виж целия пост
# 478
Чудесно изглежда, прекрасен цвят! Много радостни емоции да изживеете на него. Wink
Виж целия пост
# 479
Лайка, дивана е страхотен!
А удобен ли е за седене, как е като усещане - мек или твърд?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия