iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 109

  • 56 606
  • 737
# 390
Благодаря Денис, друго искам да те питам DHA от 500мг достатъчно ли е при бременност или трябва да е по висока доза?
Виж целия пост
# 391
Здравейте,  има ли начин да намаля таксата за доставка? Искам да поръчам продукт за 19 лв. доставката ми излиза над 10 лв. Напоследък забелязвам, че винаги ми изчислява доставка над 10 лв., дори да добавям shipping saver и trial product, а преди това ми падаше до  2-3 лв. Само при мен ли доставката е толкова скъпа, независимо от продукта, пробвам с различни неща и всеки път е над 10 лв.

Доставката като цяло е доста висока и трудно се намалява  Даже с продуктите от съответната секция намалението е символично.
Виж целия пост
# 392
Здравейте,  има ли начин да намаля таксата за доставка? Искам да поръчам продукт за 19 лв. доставката ми излиза над 10 лв. Напоследък забелязвам, че винаги ми изчислява доставка над 10 лв., дори да добавям shipping saver и trial product, а преди това ми падаше до  2-3 лв. Само при мен ли доставката е толкова скъпа, независимо от продукта, пробвам с различни неща и всеки път е над 10 лв.

Доставката като цяло е доста висока и трудно се намалява  Даже с продуктите от съответната секция намалението е символично.

Преди време успявах да я намаля до 2-3 лв., даже веднъж имах поръчка с безплатна досравка, това ставаше с продукти от категориите, които съм споменала по-горе, но вече не успявам. Ако някой знае към момента каква е "тайната", ще се радвам да сподели.
Виж целия пост
# 393
Тайната е да се поръчват по-скъпи продукти, които още не са известни на българския пазар. Това установих за себе си. На NOW и разните trial продукти (и подобни изгодни), дава ужасно висока доставка. За съжаление, това е положението.
Виж целия пост
# 394
Момичета до колко време след като пратката влезе в страната трябва да получа известие? В страната ми пише, че е влязла на 18.03 а известие все още нямам...На 22.03 ходих до пощата и нямаше нищо за мен...Но ми казаха, че и да са я задържали на митница пак ще получа известие от тях.. Да се притеснявам ли вече🤔
Виж целия пост
# 395
Аз не чакам да получа известие. Не винаги ми пращат от пощата такова. Следя в сайта и след 2-3 дена отивам.

Денис, Силимарин и другите билки за черния дроб преди храна ли?
Виж целия пост
# 396
Какви добавки може да са полезни при ревматизъм?

Код за отстъпка - DCN033
Виж целия пост
# 397
Денисче, отново опирам до теб. Моля да ми препоръчаш добра форма на Витамин А за възрастни и за бебета. Много ти благодаря!
Виж целия пост
# 398
Серумите на Azelique в момента са с $5 допълнителна отстъпка и дават безплатна доставка.
Виж целия пост
# 399
Благодаря Денис, друго искам да те питам DHA от 500мг достатъчно ли е при бременност или трябва да е по висока доза?
При бременност и кърмене, дозата на DHA  е 1000мг. Приема се след хранене.


Момичета до колко време след като пратката влезе в страната трябва да получа известие? В страната ми пише, че е влязла на 18.03 а известие все още нямам...На 22.03 ходих до пощата и нямаше нищо за мен...Но ми казаха, че и да са я задържали на митница пак ще получа известие от тях.. Да се притеснявам ли вече🤔
След като влезе пратката в БГ, от 1-2 до 7-8 дни трябва да получиш известие.
Ако е спряна на митница, може да отнеме и 10-на дни.
С каква доставка ти е пратката?
Delivery by Local Post или Delivery by Local Post Plus? Отговори ми на ЛС, моля  Peace


Денис, Силимарин и другите билки за черния дроб преди храна ли?
Зависи от билките, но повечето се приемат на гладно, с вода.


abs
Ревматизъм е много общо понятие - засяга стави /РА и други автоим. заболявания/, мускули, бъбреци, сърце...  Ако не се лекува правилно, може да се нанесат необратими поражения. За него се използва израза: ближе ставите, а хапе сърцето
Виж целия пост
# 400
Денис привет отново Simple Smile
Скрит текст:
  Покрай всичко,което пия,като добавки и хормони за Хашимото дали бих могла някъде да вмъкна и едно колагенче за 'стимул' Simple Smile
Не съм обсъждала с ендокр. дали би било подходящо да го приемам?
Предполагам,че многократно сте го обсъждали,но не намерих инфо дали някой с Хаши го е приемал?
Какви мислиш,какви са ти наблюденията?


Flowers Four Leaf Clover Благодаря ти.
Виж целия пост
# 401
Денисче, отново опирам до теб. Моля да ми препоръчаш добра форма на Витамин А за възрастни и за бебета. Много ти благодаря!
Здравей! Hug
Ето предложения:
- за възрастни
Вит. А - форма ретинол (животинска)
https://www.iherb.com/pr/Bluebonnet-Nutrition-Vitamin-A-100-Softgels/10134
Вит. А - форма бета-каротин ( растителна )
https://www.iherb.com/pr/Nature-s-Way-Beta-Carotene-25-000-IU-100-Softgels/1884

Не съм попадала само на вит. А за бебета. Обикновено се съдържа в МВ или рибените масла
https://www.iherb.com/pr/ChildLife-Essentials-Multi-Vitamin-Mine … fl-oz-237-ml/6368
https://www.iherb.com/pr/Nature-s-Plus-Source-of-Life-Animal-Par … fl-oz-60-ml/21500
https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-Baby-s-DHA-10 … fl-oz-59-ml/68171

eftelya
Няма проблем да приемаш колаген - това е протеин в най-чист вид, храна  Wink
Приема се на гладно, поне час преди хранене или след всички добавки, които приемаш на гладно и час преди хранене.
Може и вечер, преди сън, 3-4 ч. след по-лека вечеря, почти на гладно.
Приема се с вода.
Виж целия пост
# 402
Денисче, огромно Благодаря! Прегръдка
п.п. не съм влизала отдавна в сайта и не си намирам емотиконите.
Виж целия пост
# 403
код   DDBEE 15% намаление
на  Bee Products
пчелни продукти
- валиден от 26.03 до 27.03 - 19:00ч
- еднократен
- може да се ползва с персонален код /още 5% намаление/

Предстоящи, седмични промоции, 27 март - 3 април
10% намаление:
Sports Nutrition - спортно хранене
Antioxidants CGN - антиоксиданти
Виж целия пост
# 404
Denis Благодаря,а какъв би препоръчала? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия