
щом всичко е свършило с пикник значи нещата са добре,пък и смях щом е имало-дай боже всекиму такива "скандали"................................нормалните неща от живота на двата рода





т.е. Пенка и Димитринка - тъй се наричат бе...
на коя от двете се дължат сините очи на децата ми - майка е със зелени, а свеки със сини.Обаче...нЕма нужда да ги светвам, че очите на децата ми са сини, защото светлия ген, който нося от майка ми е благоволил
да се кльопне със светлия такъв, който мъжО носи и от двамата си родители.
аз летя на аварийки с мепесето, за да съм там преди една от двете поне, за да няма убити или мозък и черва навън.Иначе татко се справя перфектно със свеки - бъзика я яко
" Резултат -
и
Айде сиктир !!!
Много смешни случки има и при вас момичета

Някои са на черешата още на младини и е трудно да разбереш кога ги хваща критическата.По скоро си мислиш,че ги е хванала директно след пуберитета.
И понеже не се разбраха взеха и двете да се бутат до коритото.Те тая гледка и всички коментари и реплики не мога да ви опиша.
Има само една чудна снимка на случая - два долепени дебели бабешки гъза, от които не се вижда ни корито, ни бебе.И мъжО тогава като откачи и отсече
:"Всички баби ВЪН!" Той го изкъпа незнайно как.
А двечките се изпариха в хола, и когато влязохме при тях след къпането на бебето те се бяха залепили отново една за друга, седнали на дивана и бяха този път така -

Ще се прекърши да свърши нещо в къщи като е бременна! 

Ще се прекърши да свърши нещо в къщи като е бременна!
И понеже не се разбраха взеха и двете да се бутат до коритото.Те тая гледка и всички коментари и реплики не мога да ви опиша.
Има само една чудна снимка на случая - два долепени дебели бабешки гъза, от които не се вижда ни корито, ни бебе.И мъжО тогава като откачи и отсече
:"Всички баби ВЪН!" Той го изкъпа незнайно как.
А двечките се изпариха в хола, и когато влязохме при тях след къпането на бебето те се бяха залепили отново една за друга, седнали на дивана и бяха този път така -

...даже и подобна снимка имаме....само спора беше дали бебето се къпе от към главата или краката
И понеже не се разбраха взеха и двете да се бутат до коритото.Те тая гледка и всички коментари и реплики не мога да ви опиша.
Има само една чудна снимка на случая - два долепени дебели бабешки гъза, от които не се вижда ни корито, ни бебе.И мъжО тогава като откачи и отсече
:"Всички баби ВЪН!" Той го изкъпа незнайно как.
А двечките се изпариха в хола, и когато влязохме при тях след къпането на бебето те се бяха залепили отново една за друга, седнали на дивана и бяха този път така -

...даже и подобна снимка имаме....само спора беше дали бебето се къпе от към главата или краката

Как така, в какъв смисъл, нещо не мога да разбера
Препоръчани теми