Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 83

  • 40 138
  • 743
# 690
Добро утро на все сладкишон бурда Hug
Прекрасни постове с мисли и страсти, интересна информация и красиви кадри! Благодаря Heart Eyes
За мен е безкрайно удоволствие да влизам в темата, дори и само да ви чета, защото понякога нямам време освен за това.
За Белма и Демир не знаех, че ще влизат в Чукура, но след гостуванията на кадри от/в двата сериала ми е малко тъпо. Поне да ги бяха изпратили в Чукур в същите образи без връщане в Чарпъшмата. Аз тия дни прочетох, че на мястото на Сена влиза Мерве Булгур. И хептен се отказах на този етап да го продължа. Ще изчакам да видя кой, какво, къде, кога и тогава ще решавам Blush

Прекрасен и слънчев ден от мен Hug
Виж целия пост
# 691
Добро утро шеметииии  Hug Hug Party Party

Тамън да спре и пак заваля  Crossing Arms Crossing Arms аман бе!

Ох най-накрая е четвъртък!  Party Party Party

Айре  Hug Фен  Hug Диве  Hug

Кикс  Hug
Скрит текст:
Туй за Белма и Демир е клюкарска информация, не е потвърдено  Peace А и ги гласят евентуално за 3тия сезон, който се очаква някога през септември. Тва за Мервето ми се види ептен партенка, предвид, че поне към момента сценария не позволява Ямач да се залюби отново. Точно тая коза ако влезе ме губят директно като зрител. Органически не я понасям  Sick Sick Sick

Виж целия пост
# 692
Привет в нашия ден!! Hug
Фенче Heart Eyes bouquet
днес е последния ден в Кан.
Кики Hug
Цитат
За мен е безкрайно удоволствие да влизам в темата, дори и само да ви чета, защото понякога нямам време освен за това.
радвам се! Simple Smile
Фифс Hug
Скрит текст:
според мен тия уж влизащи актьори в Чукур са нечии предположения и фантазии
мнооого често срещано явление в турските медии, за да се създават новини
по-вероятно е да влезе злодея от "Ти разкажи Черно море"-Ведко-уникален актьор Peace Mr. Green





нещо за настроение Wink Joy




Виж целия пост
# 693
Фиф, и аз така за Мервето Joy
Айре Kissing Heart Hug

Хахахааа, това за Супермен/уоманчетата е яко Joy

Много е дразнещо това с тия спекулации. Като започнат, кой напуска даден сериал, кой влиза, кой ще спират и постоянно се създава едно изкуствено напрежение около някое дизи. Айде, то това с тия техните (продължавам да твърдя) измислени рейтинги ражда най-вече спекулациите около спирането на сериали, но пък това с тоя ще напусне, оня ще влезе много често е само бълвочи на рускините след известно количество чайче Joy Сега новото им 20 е, че главната от Климатичните щяла да напуска след 7ми еп Satisfied Тя мацката така си се кефи на ролята, проекта и това как се приемат, че направо е смешно, да не кажа трагично всичкото това за напускането й.

Айдеее,не остана до новата серия Heart Eyes Сигурно отново ще съм на откъсчета в инстаграм и туитър, но по-късно ще ви изчета. Затова предварително благодаря на тези, които ще драснат по нещо довечера Kissing Heart
Виж целия пост
# 694
Фиф, и аз така за Мервето Joy
Айре Kissing Heart Hug

Хахахааа, това за Супермен/уоманчетата е яко Joy

Много е дразнещо това с тия спекулации. Като започнат, кой напуска даден сериал, кой влиза, кой ще спират и постоянно се създава едно изкуствено напрежение около някое дизи. Айде, то това с тия техните (продължавам да твърдя) измислени рейтинги ражда най-вече спекулациите около спирането на сериали, но пък това с тоя ще напусне, оня ще влезе много често е само бълвочи на рускините след известно количество чайче Joy Сега новото им 20 е, че главната от Климатичните щяла да напуска след 7ми еп Satisfied Тя мацката така си се кефи на ролята, проекта и това как се приемат, че направо е смешно, да не кажа трагично всичкото това за напускането й.
 
Айдеее,не остана до новата серия Heart Eyes Сигурно отново ще съм на откъсчета в инстаграм и туитър, но по-късно ще ви изчета. Затова предварително благодаря на тези, които ще драснат по нещо довечера Kissing Heart
Joy Joy
и аз се дразня на слухове за спиране на сериали Peace
затова следиш само Ранини и Бирсен-тяхното инфо е 99-100 % сигурно, на други не обръщам внимание Wink
това пък за главната на Ветрилника- глупости на търкалета ooooh!

хаштаг
#benimoğlum - моя син


............


супер са тия сладури
Виж целия пост
# 695
Айе, аз основно от тях се информирам, но минавам през контакта също, за да видя и нещо на по-достъпен език и там мяркам разни шантави неща. Ноооо, понякога е и забавно Nerd
Хубав хаштаг. Очакваше се серията да се върти точно около това, че Джанго вече разбра за сина си. Дано даса се подготвили някои хора с памперси, че ще е напечено. Само Велко ми е мъка за него, дали ще намери толкоз голЕм.

Много се изкефих тия дни на Елчин и докато се наканя да го споделя може и да не цитирам точно Blush Нашата сладурка честитила в туитър на новия кмет на Истанбул (мисля че някой го беше споделил тук). Някакъв обаче да вземе да се заяде с нея в коментар на поста й, че не подхождало на професията й да се занимава с политика, всеки трябвало да говори за неща от неговата сфера. И нашто нали си е врътоглаво му отговаря, че професията й не пречи на езика й и всеки може да говори свободно. Много ме кефи как не им остава длъжна понякога. Преди време пак беше насолила някого.
Забелязах, че много от известните не обичат управляващия си, особено тези с по-модерно мислене.  Гледам днес и Мехмет Гьонсур също е поздравил новия кмет.
Виж целия пост
# 696
Ехо, сладки Краш - маниачки! Laughing wavey


Благодаря за всичко споделено - Айре  Heart Eyes bouquet
 Joy Joy Joy Керем едва се види на този колаж, а Зейно е по - яка от Джемре hahaha
Кики  Hug радвам се!  Heart
Елчин е страхотна!  Heart Eyes  И според мен нито звездите им , нито интелигенцията им не харесват Ердо, за това и в Истанбул загуби. На Киво в ИГ снимките на  Ататюрк  ми говорят за това, кого цени и той  Peace
Фиф  Hug точно па Мерва ще изправят до Арас , да бе hahaha Тогава Дилан ще им се види невероятна актриса на тези, дето смятат, че е некадърница  hahaha
 hahaha Ми не е лъжа  Joy Joy Joy
Цитат
Турецкая актриса Экин Тюркмен, которая снималась вместе с Кыванчем Татлытугом в фильме "Организованные дела 2" в своём аккаунте Твиттера написала:" Я смотрю сериалы уже несколько дней. Интересно отметить, что большинство актёров-мужчин пытаются вести себя, как Кыванч Татлытуг".
#KivancTatlitug #KıvançTatlıtuğ

Цитат
Турската актриса Екин Тюркмен, която се снима заедно с Къванч Татлъту във филма "Организирани дела 2" в своя профил в Twitter написа: " Гледам сериали вече няколко дни. Интересно е да се отбележи, че повечето актьори - мъже се опитват да се държат като Къванч."
Скоро ще има откъс  Peace

Цитат
TVKLAN Албания приобрела лицензию на показ Столкновения.
Альберт Думани (программный директор) : «Я взял почти все сериалы "Ay Yapim", как самой успешной продюсерской компании в Турции, и все сериалы со звездой KivançTatlituğ. Так что я не мог пропустить этот. Я счастлив иметь этот премиальный титул на TVKLAN."
Ещё несколько стран Латинской Америки купили сериал.


Цитат
TVKLAN Албания е получила лиценз за показване на 'Сблъсък".
Албърт Думани (програмен директор): " Взех почти всички сериали на Ай Япъм ", като най-успешната продуцентска компания в Турция, и всички сериали със звездата Къванч Татлъту. Така , че не можех да пропусна този. Щастлив съм, че имам това първокласно заглавие на TVKLAN. "
Още няколко страни от Латинска Америка купиха сериала.
Виж целия пост
# 697
Айе, аз основно от тях се информирам, но минавам през контакта също, за да видя и нещо на по-достъпен език и там мяркам разни шантави неща. Ноооо, понякога е и забавно Nerd
Хубав хаштаг. Очакваше се серията да се върти точно около това, че Джанго вече разбра за сина си. Дано даса се подготвили някои хора с памперси, че ще е напечено. Само Велко ми е мъка за него, дали ще намери толкоз голЕм.

Скрит текст:
Много се изкефих тия дни на Елчин и докато се наканя да го споделя може и да не цитирам точно Blush Нашата сладурка честитила в туитър на новия кмет на Истанбул (мисля че някой го беше споделил тук). Някакъв обаче да вземе да се заяде с нея в коментар на поста й, че не подхождало на професията й да се занимава с политика, всеки трябвало да говори за неща от неговата сфера. И нашто нали си е врътоглаво му отговаря, че професията й не пречи на езика й и всеки може да говори свободно. Много ме кефи как не им остава длъжна понякога. Преди време пак беше насолила някого.
Забелязах, че много от известните не обичат управляващия си, особено тези с по-модерно мислене.  Гледам днес и Мехмет Гьонсур също е поздравил новия кмет.

охх беее Joy Joy Joy
да, аз отбелязах поста на Елка в ТТ - за новия кмет и написах, че е смела!!
после четох, че са се заяждали с нея Tired но не им е останала длъжна!!!

Фенче Heart Eyes
е днес чак ще има откъс Peace
това за прогр. директор от Албания Peace
от Екин.....видях го.....щом така е рекла Wink

актьорите за мин. седмица


на трето място сме thumbsup



да помрънкам за рейта утре smile3514 smile3514 smile3514
че и Авлу-то се завръщат.

Виж целия пост
# 698
Айре  Heart Eyes  ами каквото пишат, това превеждам  Laughing Ама не е лъжа, че доста копират Киво  Wink Поне се опитват, де  Mr. Green

Киво в новото списание Elle  Heart Eyes

А в тази двойка доминиращата е винаги Джемре  Laughing Все тя го целува, прегръща, него сякаш го е страх да прояви инициатива  Thinking

А в нашата Кадир напира, Зейно все му бяга по тъча  hahaha

Виж целия пост
# 699

Виж целия пост
# 700
 Привет, дружки!!!
 Благодаря ви за интересните постове, новините
 и това, че сте разбрали съчетанието на цветовете ми.
 Те това е химията за мен - боята.
 За разлика от ДК, където изпъкваше синьото
 и накрая остана бялото, в Сблъсък се сблъскаха
 освен характерите и различните цветове.
 Не харесвам и не употребявам белината,
 но пък се сещам, че баба ми избелваше прането,
 като го остави на слънцето, или слагаше "синка".
 Та, според мен, в Сблъсък до края на май, очаквам
 да си тръгнат доста от героите. 
 Някои ще са почистени, някои с лекета,
 други посинели, посивели и побелели,
 но всички цветни и неповторими.
 От както спря да ме дразни Вели, станах добра, а?
 Извинете, че се отплесвах!
 За протокола >>>
 1. Много от артистите се гордеят, че са "деца на Ататюрк"
 и намират начин да го покажат, за което ги приветствам.
 2. Екин Тюркмен игра с Къванч още в Менекше и Халил.
 Изпълняваше ролята на лошата Зайнеп.
 Съгласна съм с това, че доста от актьорите копират Къванч.
 Няма лошо, но не им им се получава.
 Ако показват себе си, ще е супер.
 
 Епизод 16 на Сблъсък в една минута >>>



   Кадир и Джансъз до сега >>>


   Какво ни очаква в епизод 17 >>>



   Резюме епизод 17 >>>
 Кадир е ранен и лежи на тротоара.
 Мъртвия се приближава близко до Кадир и проверява раната му.
 Хайдар и неговият екип ще пристигнат на местопроизшествието.
 Мъртвия е принуден да остави Кадир.
 Зейнеп, Aсийе, Хайдар и другите очакват добри новини от лекарите.
 Мъртвия също ще дойде в болницата. Всички отговори на неговите съмнения са у  Асийе.
 Той ще извади своя бръснач и ще го опре в гърлото на Асийе
 и ще я попита дали наистина Кадир е Юсуф?
 Вели също ще дойде в болницата и ще се срещне със Зейнеп, която без страх ще го предизвика.
 От друга страна, Селим се опитва да се измъкне от положението, в което се е намъкнал,
 и от сега нататък няма да се доверява на никого. Първо ще насочи оръжието си към Вели,
 а после към Демир и Белма, които го предадоха.
 Стресът и преживяванията на Селим нарастват все повече и повече.
 В добавка към всичко, Селим, Вели и Мъртвия вече не са партньори, а врагове.
 Селим сега е в много трудна ситуация.
 Джемре и Керем са пияни от любов.
 Спокойствието и щастието най-на края почукаха на тяхната врата.
 А над Мерал надвисва огромна заплаха.
 Полицията ще почука на вратата на Зейнеп
 и тя ще бъде в шок от онова, което ще чуе.
 Сега всички козове на Мъртвия са насочени срещу Селим.
 И за Вели, Мъртвия има голяма изненада.
Виж целия пост
# 701
Синан  Hug благодаря!  bouquet
Превод :
К.Вы знакомы?
В.Нет, я не знаю дядю
Д. Я знаю, это Вели Джевхер
Когда мы с Джансызом стали врагами, он с ним продолжил
В. Мы с Джансызом в последнее время совсем не любим друг друга
Д. Неужели? Значит смерть близко

К - Вие двамата познавате ли се ?
В - Не, не познавам чичото
Дж. - Аз го познавам, това е Вели Джевхер.Когато ние с Джансъз станахме врагове, той продължи с него
В - Ние с  Джансъз в последно време никак не се обичаме
Дж. - Така ли ?
В - Точно така
Дж. - Значи смъртта е близо

 Диве  Hug благодаря за обзора на 16 серия и припомнянето на резюмето на 17 серия!  bouquet
 smile3521
Цитат
Съгласна съм с това, че доста от актьорите копират Къванч.
 Няма лошо, но не им им се получава.
 Ако показват себе си, ще е супер.
И аз очаквам до края на май и други герои да си тръгнат  Thinking В тазвечершната серия очаквам поне трима да ги занулят hahaha
Виж целия пост
# 702
Божеее, аз мисля, че е петък въртя ли въртя да турски превод на руски на серията! smile3538

Виж целия пост
# 703
Блгодаря за откъса и превода! bouquet

Фенче Heart Eyesда, така е казала Екин.
на мен трима занулени ще ми дойдат в повече Laughing
Дива, интересен пост, хареса ми !!! bouquet
Светле Laughing
гледай Кузгун.

линкове за онлайн
https://www.youtube.com/watch?v=inOugVa_NYA
https://www.canlitvizle.plus/show-tv-canli-izle


Виж целия пост
# 704
Айре  Heart Eyes ами може, ама мислиш ли, че Селим ще пожали Демирчо  newsm78 Между другото тоя плъх Демир защо отново е навън  newsm78 Явно всичко е стоварил върху Сек сек  Thinking И очаквам, след като се обади на Джемре, Селим да се гръмне сам  Mr. Green Ама да видим, де , той ми се види бая страхлив  hahaha
Благодаря за линковете!  bouquet
 Laughing веднага направиха паралел

Приятно гледане, дружки!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия