На линия съм и язе в случай, че некой се е притеснил
Тая мома дето е я коментирате Екин ли каква е, не се ли подвизаваше и в Пътя на Емир? Беше една неприятна и там...

Хади бакалъм какво е измислил Али бей за днес

!
!

Хади бакалъм всичко да е на 6 !



, май не 
, стига си питала преди серията








2






!!!!! Как му каза на Джансъз всичко в очите, ейвала !!!
!!!
казах ви аз!!!

казах ви аз!!! 





наще са малко олд скуул та ми е трудно да прогнозирам.
на Кадко баклавата не сме я виждали от 2ри епизод! Направо е обидно Али бей!

Фиф
наще са малко олд скуул та ми е трудно да прогнозирам.
на Кадко баклавата не сме я виждали от 2ри епизод! Направо е обидно Али бей!


Препоръчани теми