Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 83

  • 40 138
  • 743
# 705
Добър вечер Кивомицини  Party Party Party

На линия съм и язе в случай, че некой се е притеснил  Mr. Green

Тая мома дето е я коментирате Екин ли каква е, не се ли подвизаваше и в Пътя на Емир? Беше една неприятна и там...  newsm78

Хади бакалъм какво е измислил Али бей за днес  jumpuu
Виж целия пост
# 706
Сладурки, и аз съм на линия за първата половина... Grinning !

Благодаря ви за всичко и приятно гледане Hug!
Виж целия пост
# 707
Фиф  Hug wavey
Ааа, не знам аз не съм го гледала този сериал, той нали е продължението на Фериха?  Не съм гледала нито Фериха, нито този. Изобщо с Чаго съм гледала единствено Меджезира и половината Вътре  Laughing
Започваме!  Peace Хади бакалъм всичко да е на 6 ! Praynig Praynig Praynig

Ани  Heart Eyes wavey thumbsup
Виж целия пост
# 708
Аничка Heart Eyes Grinning
Фиф Hug, май не Peace
играла е в М§Х, още в един сериал, едно време по наша тв-Малки жени.

Фенче Heart Eyes, стига си питала преди серията  Whistling Joy Joy



имаме  2 стр. до края на темата Mr. Green
Виж целия пост
# 709





   Обратното броене
    до началото на епизод 17 >>>




# Benim oğlum







2









Виж целия пост
# 710
гост актьор-Иво Аръков Crazy

Виж целия пост
# 711
гост актьор-Иво Аръков Crazy



 Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 712
гост актьор-Иво Аръков Crazy



Grinning


ЗЕЙНЕП !!!!!!! БРАВО Hug !!!!! Как му каза на Джансъз всичко в очите, ейвала !!!

И Джемре и Керем... сладурчета Simple Smile!!!
Виж целия пост
# 713
Зейно отнесе чичо Пешо като куце пиле домат  newsm44

И къртенето на ламарини вече не е мираж  Party Party Party Party казах ви аз!!!  newsm57
Виж целия пост
# 714
Зейно отнесе чичо Пешо като куце пиле домат  newsm44

И къртенето на ламарини вече не е мираж  Party Party Party Party казах ви аз!!!  newsm57

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 715

  Добър вечер Hug

  Гледам и не вярвам на  очите си , че съм загледала такъв невероятен сериал.
 В продължение на  20 мин, не мога да се откъсна от действието за да ви кажа ,  че гледах сцената Асийе, Джансъз  в болницата и ,ако можех щях да ги номинирам за Оскар
  Двама родители търсили и чувставайки се по различен начин  през 35-те години сина си и сега.....намерили го ,единствено важно е да остане ЖИВ.

   Обожавам Мъртвия  независимо от всичко Hug
Виж целия пост
# 716
Фифо Hug Joy Joy Joy
браво позна Peace
а при наще, дали ще има изобщо??? Mr. Green

 нови снимки



и видео
https://twitter.com/ktatlitugnews/status/1116411760188248064

Себи Wink
Виж целия пост
# 717
Себи  Hug

Айре  Hug наще са малко олд скуул та ми е трудно да прогнозирам.  Laughing
Добре, че Фенка днеска насоли Керемчо, че все Джемрето го натиска, та се взе в ръце момчето.
Сал не ми е ясно с кви обувки са го барнали - като малкия Мук е hahaha hahaha

И за протокола  Naughty на Кадко баклавата не сме я виждали от 2ри епизод! Направо е обидно Али бей!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 718

  А нежната , силна любов на Джемре и Керем с толкова прекрасен секс завършек е  Hug Hug Hug

       Зейно обаче е изкупителната жертва на всички ситуации , а единствената и цел е да запази жив голямата си любов,
.       Толкова  ми е хубаво като гледам серията , че забравих многото задачи които ме чакат.

    Айре  HugФиф Hug
Виж целия пост
# 719
Себи  Hug

Айре  Hug наще са малко олд скуул та ми е трудно да прогнозирам.  Laughing
Добре, че Фенка днеска насоли Керемчо, че все Джемрето го натиска, та се взе в ръце момчето.
Сал не ми е ясно с кви обувки са го барнали - като малкия Мук е hahaha hahaha

И за протокола  Naughty на Кадко баклавата не сме я виждали от 2ри епизод! Направо е обидно Али бей!  Crossing Arms
не се знае, кво е останало от нея Mr. Green

Себи Peace

мамин сладък Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия