🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 5, тема 2

  • 42 845
  • 769
# 750
Е това сега как се случи?!
Виж целия пост
# 751
Отказвам да гледам....това е пародия. Таня да остане.... Абсурд! Пълна порнография!
Виж целия пост
# 752
Фаворизирането на Таня е направо очевадно на този етап. От другите се изисква най-доброто, а за нея е достатъчно просто да не припадне в кухнята.
Виж целия пост
# 753
А така, ред ѝ било на Таня, ама тя остана, а Сиана си тръгна.
Виж целия пост
# 754
На Сияна самочувствието и изигра лоша шега.
Виж целия пост
# 755
Винаги съм против всякакви конспирации, но след това предаване съм сигурна, че форматът е нагласен! Няма друго обяснение за това как може да махнеш готвач като Сияна, за да оставиш това недоразумение Таня!?!
Виж целия пост
# 756
Този защо каза 2 пъти утре вечер 😂😂
Аз не мога да повярвам, че Таня остана.
Виж целия пост
# 757
И аз съм в шок 🙈
Виж целия пост
# 758
Много ми беше симпатична Сияна, но този сплескан, клисав блат изглеждаше ужасно. Заслужено отпадна. А можеше просто да си изпълни рецептата.
Виж целия пост
# 759
В промото казват "утре вечер в МШ".
Виж целия пост
# 760
Е, не. Това не може да е истина- Сияна, Даниела, Стефан да са аут, а Таня да е все още в играта!!! В такъв случай спойлера за победител ще излезе верен 😒😔😔😔
Виж целия пост
# 761
Според мен я махнаха, защото не изпълни задачата и подходи с голямо самочувствие.
Виж целия пост
# 762
Каквото и да им сготви истеричката, ще ядат и ще я бутат, ясна е тяхната. Жалко за наивниците, които са св навили да участват в предсването и имат някакви умения.
В такъв случай спойлера за победител ще излезе верен 😒😔😔😔
Ето защо спойлерите трябва да си останат такива, а не да се коментират...
Аз не съм получавала ЛС, междудругото.
Виж целия пост
# 763
Хич не харесвах Сияна, превземка и кифла.
Обачеее.. В пъти по - добра от това недоразумение Таня! И все пак сладкарка.
Много нагласено предаване! Разочарована съм за пореден път.
Виж целия пост
# 764
От самото начало я бутат Таня и все и се разминава, все в последната секунда се справя и оправя всички бакии, които е сътворила. Очевидно е вече толерирането и.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия