🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 5, тема 2

  • 42 845
  • 769
# 765
Сиана, че се изложи, изложи се. Обаче дълбоко се съмнявам, че грешки, които продължават да се разминават на Таня, биха минали при друг участник. Хвалят я само дето е запазила присъствие и е довършила работата, което е най-малкото.
Виж целия пост
# 766
Пълен фарс е това предаване. Пълно разочарование. Таня-крема радък, блатове е неравни, шоколада се разтича, на външен вид като сътворена от дете. И да я оставят. Да, и Сияна имаше грешки, но все пак?!
Виж целия пост
# 767
Демек Таня се е справила по-добре от Николай. Това ли да разбирам?

Аджиба тоя сезон няма ли да връщат някой от напусналите?
Виж целия пост
# 768
На Сиана самочувствието й изигра лоша шега. Блатът й не ставаше, кремът беше прекалено много. Миналата седмица пак се изложи с тортата си. Иначе Таня трябва да си заминава, да.
Браво на Радка, много добре се справи.
А колкото до сърмичките, имаше сезон, в който рязаха картофи. Така че не е скандално.
Виж целия пост
# 769
НОВА ТЕМА: https://www.bg-mamma.com/?topic=1112608.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия