Покажи ми крaсота - пак и отново.... тема 50

  • 19 276
  • 738
# 330
Виж целия пост
# 331


Виж целия пост
# 332
Виж целия пост
# 333







Reina,  това е поздрава ми за теб. Свързвам те с всички горски къщички и хубави облаци ( дали не от рея се ) ....
Виж целия пост
# 334
az-mama, благодаря от сърце за красивия жест!  Hug
Скрит текст:
Не, не е от "рея се", но предположението ти много ми харесва.  Heart Eyes

Виж целия пост
# 335
Виж целия пост
# 336
Виж целия пост
# 337






Виж целия пост
# 338


Виж целия пост
# 339


Последен за днес е поздрава ми към Мидко -  споделил, че вещерската фотосесия му харесва изключително много Simple Smile Лека вечер от мен!
Виж целия пост
# 340
Благодаря




Виж целия пост
# 341
Ох, любима снимка за тази тема. Как умееш да намираш такива красоти, покрай тебе лисунгерите (да се чете - лисиците) ми станаха слабост!!


На мен все още ми е водно.... Grinning

Виж целия пост
# 342
Виж целия пост
# 343
Виж целия пост
# 344




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия