Кралски работи и клюки - април 2019

  • 137 226
  • 2 315
# 2 265

Като гледам и зъбите е оправила Летисия.

Честито на Кейт.Заслужава си наградите и ордените,тя е много отговорна в мисиите си винаги.
Боже, каква огромна промяна! Та това е съвсем различна жена. Не мога да повярвам, че на първата снимка е Летисия
Виж целия пост
# 2 266
Мери и Фредерик на събитие, посветено на 75 годишнината на сестрата на Маргрете - принцеса Бенедикт

И Летисия в Мозамбик
Виж целия пост
# 2 267
Тоалетът на Мери ми допада, но не и на Летисия
Виж целия пост
# 2 268
Драстична е промяната,Ани.
А това е майка и,докато търсех снимките ми излезе и тя.Тя също има много корекции.


Мери е прекрасна.Разкошна рокля.И двамата са много хубава двойка.
Виж целия пост
# 2 269
Докторите на Летисия са се справили много добре. Коренна промяна, но с мярка. Браво.
Виж целия пост
# 2 270
Докторите на Летисия са се справили много добре. Коренна промяна, но с мярка. Браво.

И дано спре до тук. Да не стане като Рания

По -близка снимки на Мери и Фредерик
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 271

Като гледам и зъбите е оправила Летисия.
Изглежда ми налудничава.И сега,"поправена",пак е доста истеричава.
Стилът й често ме кефи,но не и излъчването й.
Виж целия пост
# 2 272
Аз се чудя Рания защо си го е причинила като тя си е била хубавка за разлика от Летисия.
Харесвам я и сега,не ми носи същото кофти усещане като Летисия, но смятам че не е имало нужда от толкова корекции.


Виж целия пост
# 2 273


Скрит текст:


Виж целия пост
# 2 274
Кейт, сякаш си е била готвена за тази роля от малка... Знам, че налудничаво звучи ама на мен на това ми прилича Simple Smile
Виж целия пост
# 2 275
Ех, Уилям какъв беше сладур /въздъх Laughing/ А зъбите на Кейт ми стоят порцеланови, определено са изкуствени. По-бели са и от белтъците на очите й
Виж целия пост
# 2 276
Ех, Уилям какъв беше сладур /въздъх Laughing/ А зъбите на Кейт ми стоят порцеланови, определено са изкуствени. По-бели са и от белтъците на очите й
Виж целия пост
# 2 277
Хм, на първата снимка са по-нормални сякаш, но на втората...изглеждат сякаш могат да светят в тъмното
Виж целия пост
# 2 278
Смятам, че бебето е родено вече. Все пак Уйлям и Кейт, посетиха Меган и Хари...
Виж целия пост
# 2 279
Смятам, че бебето е родено вече. Все пак Уйлям и Кейт, посетиха Меган и Хари...
Описаното е напълно възможно.
Няма да се изненадам,  ако ситуацията се окаже такава.
Ше видим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия