Искам да кажа ... (157) през април 2019

  • 82 994
  • 1 648
# 105
Честит рожден ден на Ренковия син. Да расте здрав и безгрижен и да развие само предимствата на овенския характер. Hug

Мойта коза /щото е козирог, не че нещо друго Wink / и тя е на 10, но е направо гигант в сравнение с ваш'те "скакалци" - 147-8 см. на 44-5 кг, 36 номер обувки. Много кофти преходен период между детската и дамската номерация. Започват да се задават пуберските фасони...
Виж целия пост
# 106
Пип, почти описа размерите на моята девойка. Те сега влизат в пубертета, по-бързо се развиват от момчетата, и на кг, и на височина.
Виж целия пост
# 107
Здравейте,
Ренко да ти е жив и здрав рожденика. Много му са добри мерките, иделано съотношение кг-ръст.
Моята голяма щерка е 11 г. и 6 месеца и няма 30 кг при ръст 140 см. Всичко и седи като подарено, краката и са като клечки. НО и тя не яде много та си се отразява.
Днес слагат новия прозорец и ще започнат другата стая.
Моята е вече завършена, сега остава чистенето и слагането на паркета. И на картината  Joy

Хубав ден
Виж целия пост
# 108
Не се впечатлявам аз от тези ѝ размери, но тя страда. Класната като ги строява за нещо все ѝ казвала да се нареди на втория ред, че е "по-едричка". Дъщеря ми много се ядосва, щото децата се смеели. Изобщооо... ужас са в техния клас. Само се чудят за какво да си се присмиват - очила, щръкнали уши, скоби, килограми... Моята е единствената с изписани очила, но категорично отказва да ги носи. Как ли не я убеждавах. Confused
Виж целия пост
# 109
Честит да е синчо ти, Ренко, здрав, щастлив и късметлив! Весел празник Hug
Виж целия пост
# 110
Фонсе, мисля че добре се справям - 220 километра "стаж" имам вече. В неделя ходихме до едно градче, та покарах и на магистрала и по тесни планински пътища ... 150 километра карах общо в неделя и ми идваше да припадна от изтощение като се прибрахме Joy

Предполагам на шофиращите не им се вижда много, но за мен - книжка взета преди 16 години почти и нулев стаж ... си е мно-го JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 111
Браво,Ленди,продължавай в същия дух!
Моите километри "стаж" за едната година не са кой знае колко много (близо 3000),но тепърва ще стават доста.От близо месец пътувам сама до работа,точно 32км от нас до служебния паркинг.Отделно,ако имам обикаляне повечко,20км из града.А Асеновград,както знаете,е малък 🙄.И той километража си върти ли върти...
В на детето класа има 6 момичета.Одеве се вгледах в последната им снимка.Пет от тях са верно доста едри 🙄.В сравнение с повечето момчета са направо гиганти 😁.
Дремнах малко,но трябва да се разсъня,че след час и нещо ще откриваме купона!
Виж целия пост
# 112
Чакайте да се запиша в новата тема, не ми се пише, но ви чета.
Ренко, здрав да е малкия Овен, серизни мъже са те с характер❤

В неделя с Миа бяхме да гледаме “Уют” смяхме се, хареса ни. Имаше няколко странни момента, но като цяло беше забавен. Типичен балкански филм, леко подобен на тези на Костурица.

Никой не метнах вчера, нямах ищах нещо.
Дано е слънчев и спокоен Април!
Виж целия пост
# 113
Добро утро,

Благодаря за новата тема, Лиляна!

Записвам се да ви следя.

Виж целия пост
# 114
Ренко, честит да е синът ти. Здрав и щастлив да расте. Весел празник
Виж целия пост
# 115
Честит рожден ден на днешните рожденици! Пожелавам им здраве!
Виж целия пост
# 116
Жаки, малката поне не ви ли метна или не се сети? Как е пропуснала?
Честити рожденици и от мен! Здрави и успешни!
Виж целия пост
# 117
Браво Ленд, само така!
Ще вечеряме гювечета, после пак ще доработвам и хоп и днес се изтъркули.

Виж целия пост
# 118
Честит Ренков син! Здрав, щастлив и палав! Hug
Като му четох мерките - ми той нормален бре! Мойто навършва 10 след 2 месеца, същата височина, но кг са 25-6-7. 28 са си ехеййййй! Клечо безподобен!

Жаки Hug

Ленд, практика му е майката, душо!
Ти книжка имаш отдавна, не си карала, аз изкарах сравнително скоро, но карам активно! Даже вече ММ почти не кара, все аз Grinning

Фонс, как ти е кръвчицата?

Имах страхотни почивни дни, ако не беше главоболА щяха да са прекрасни, ама трябва нещо да има!
Виж целия пост
# 119
И аз да пожелая здраве и щастие на малкия юбиляр, преди да свърши деня. При нас баща и дъщеря заедно въртят декадите. Ние със сина сме индивидуалисти - всеки за себе си.

С местенето на часовника не само денят стана дълъг, но и ангажиментите рязко се увеличиха. Не съм много доволна така. Ще трябва повечко задължения да делегирам, но на кого?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия