Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 103 397
  • 1 587
# 810
Една адашка ме заблуди че съм аз,забравих че съм с нова фамилия почти 2 години вече 😁
Виж целия пост
# 811
Дя глася ли дан.декл? Има ли ме Joy
То остана и за предметните награди да искат данък.  Twisted Evil
Мисля че искат, ако стойността им надвишава определена сума, но не помня колко беше тя.
Виж целия пост
# 812
Правилата са еднакви, независимо дали наградата е предметна или в пари. Ако е над 30 лв. данък се дължи.
Виж целия пост
# 813
Правилата са еднакви, независимо дали наградата е предметна или в пари. Ако е над 30 лв. данък се дължи.
Добре, че не спечелих.
Виж целия пост
# 814
А зехтина от първа страница става ли?
Виж целия пост
# 815
Правилата са еднакви, независимо дали наградата е предметна или в пари. Ако е над 30 лв. данък се дължи.

Смениха закона. От 2019г вече сумата е за над 100лв.
Виж целия пост
# 816
А зехтина от първа страница става ли?
В момента има Коста Доро екстра върджин, проверен на 9.99лв литъра в К. По добър избор.
Виж целия пост
# 817
Правилата са еднакви, независимо дали наградата е предметна или в пари. Ако е над 30 лв. данък се дължи.
Добре, че не спечелих.
Не е казано, че винаги се дължи данък, може фирмата даваща наградите да реши и данъка да е за неина сметка.
Така че, които се откаже, приемам награди всякакви Simple Smile))
Скрит текст:
 В резултат на промяна и в § 1, т. 62 от ДР на ЗДДФЛ предметна печалба с незначителна стойност за целите на чл. 13, т. 21 от ЗДДФЛ е предметна печалба, чиято пазарна цена е до 100 лв., т.е. налице е увеличение на необлагаемия праг за тези доходи.

Взех крилца DUK... е голямо пощене им хвърлих Sad

Един зехтин Коста д'оро от К. така горчеше, че няма да повторя вероятно. Но този в понеделник съм го набелязала.
 
 
Виж целия пост
# 818
Купих 2 броя пили-в сиво и в розово. За момченце и момиченце, ама аз съм май пак без пила. Тези са същите, като предишната ми, от която съм доволна. Дори има 2 степени за превключване. Другото си е същото, а и батерията е по друг начин за слагане.
Ластици за коса взех, че все нямам не знам къде отиват, 2 кутии - в черно и цветни, изглеждат добри за 2 лв толкова бройки, добре хващат.
Бутер баничките на Алфредо, май заради тях все ходя, много ни харесват. Имаше някакви шоколоди на 2 лв намалени с доста какао поне така пише, натурални, различни видове, взех с ягода и ядки другия, не сме ги опитали още. Исках холандските бисквити, ама вече са на нормална цена и ми идват скъпи, а много ги обичам(( Имаше сметка в тях на намалението, тези в кутийките са по 6 броя, а холандските доста повече, ама сега..
Ще готвя зелен фасул, ама забравих подправки да взема, все нещо забравям. Центрофугата я видях, хареса ми, но не взех нещо финансово се въздържам този месец. Кремвирши Пилос взех тези по 19 бройки дето са в опаковка, ние много ги харесваме. Имаше кисело мляко на Пилос намалено и от него взех и май това е. Не видях нещо особено да има този път и хубави промоции. Доволна съм, че с пилите поне се уредих.А да и едно айварче на Чира (така май се казваше фирмата) малко бурканче, лютиво леко, еми много е хубаво, препоръчвам го горещо.
Виж целия пост
# 819
За зехтина Коста Д'оро идвам с уточнение, че аз ползвам този от текущата седмица, а не този от другата. Ползва се само за салати. Не ми горчи. Rolling Eyes

Виж целия пост
# 820
Холандските бисквити ги имаше преди на касата единично опаковани по 49 или 59ст. От доста време ги няма. Има същите на К. за 59ст/бр. Така че за 3,99лв за 10бр в опаковка пак са си на далавера.
Виж целия пост
# 821
Холандските бисквити ги имаше преди на касата единично опаковани по 49 или 59ст. От доста време ги няма. Има същите на К. за 59ст/бр. Така че за 3,99лв за 10бр в опаковка пак са си на далавера.
Аз не съм виждала поединично на касата. В Била да, но тук не съм.
Виж целия пост
# 822
В Била къде стоят и каква цена са?
В Кауфланд всеки път ги издирвам.
В Лидл бяха на касата, но сигурно вече над две години ги няма като асортимент.
Виж целия пост
# 823
Холандските бисквити ги имаше преди на касата единично опаковани по 49 или 59ст. От доста време ги няма. Има същите на К. за 59ст/бр. Така че за 3,99лв за 10бр в опаковка пак са си на далавера.
Аз не съм виждала поединично на касата. В Била да, но тук не съм.
Ее, то беше преди години...
Виж целия пост
# 824
В Била къде стоят и каква цена са?
В Кауфланд всеки път ги издирвам.
В Лидл бяха на касата, но сигурно вече над две години ги няма като асортимент.
В Била има на касата ,мисля към 75 ст едната. Аз не съм ги виждала на касите в Лидл, може би е било доста отдавна когато е имало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия