Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 103 397
  • 1 587
# 795
Може да не е беззъб, но механизмът на дъвчене е такъв, че ще го боли и от другата страна, защото челюстта се затваря при дъвчене яко и няма как да не травмира и болното място. Така че идеята да дъвче месо е безумна....налягането е огромно.
Виж целия пост
# 796
Момичета и момчета, това е просто изваден зъб, ако и да е мъдерец, не е коремна операция все пак. Три мъдреца са ми извадили, но толкова тежко не е, достатъчно е храната да е нарязана, накълцана на дребно. 
Виж целия пост
# 797
Kакво стана с играта на Лаваца, има ли спечелили?
Виж целия пост
# 798
Аз много исках кафемашина, но за жалост не спечелихме Grinning
Виж целия пост
# 799
Аз много исках кафемашина, но за жалост не спечелихме Grinning
Аз не намирам имената на спечелилите. Thinking
Виж целия пост
# 800
Може вече да сте коментирали, но и аз да си кажа - този нарязан кашкавал

няма нищо общо с този от правоъгълната пита със същия на вид етикет.
Виж целия пост
# 801
Нямат, да. Нищо общо. Макар да са една марка.
Виж целия пост
# 802
Аз много исках кафемашина, но за жалост не спечелихме Grinning
Аз не намирам имената на спечелилите. Thinking
И аз бих искала имената.
Виж целия пост
# 803
Победителите от Лаваца, дано да сте сред тях.

https://lavazza.ammpromo.bg/%d0%bf%d0%b5%d1%87%d0%b5%d0%bb%d0%b8 … 0%b2%d1%88%d0%b8/
Виж целия пост
# 804

Честито! Дано и някой оттук да се похвали.
Виж целия пост
# 805
Не съм.  Sad

Тета виж, да не са те изтеглили без да участваш. Mr. Green
Виж целия пост
# 806
Залепят ли стабилно?Бях взела подобни от левчето,всички падат:
Виж целия пост
# 807
Скрит текст:
Ножчетата, които взех са комплекта за зеленчуци - за домати, белене и рязане. Мисля, че ще трябва да ги доподостря.

Не те разбрах - дефинирай тъпи, моля. Какво не реже?

Какъв пък е този нож за домати-за първи път чувам. Домат, особено мек, режа винажи с набраздено ножче.....едни стари имам, за пица май се водеха...отпред острието е назъбено - да може да пробие ципата, а не с гладък, защото той мачка и изджвачква домата.

Не ми стана ясно кой нож е тъп и как прецени това - нещо не ти реже като хората ли, или?


Ама, как го обясни само!  Joy хаахахха  Hug
И аз участвах, но не печеля (както винаги).
Виж целия пост
# 808
Дя глася ли дан.декл? Има ли ме Joy
Виж целия пост
# 809
Дя глася ли дан.декл? Има ли ме Joy
То остана и за предметните награди да искат данък.  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия