Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 103 397
  • 1 587
# 915
Само да уточня за слим пастата ,че не е от водорасли а е направена от био брашно от Конджак ,японско растение, естествено богатото на фибри и Глюкоманан. Намерих я в аптека ✌
Виж целия пост
# 916
Здравейте,искам да попитам тези маратонки пускани ли са в България и дали някой си ги е купувал,взех си ги днес от английски Лидл за 9 паунда и мисля,че за парите са си ок.

Гледах брошурата за следващата седмица,има доста интересни неща,великденски най вече.
Виж целия пост
# 917
Моя грешка тогава, ама пак главното в поста ми беше че то това изобщо не е паста, а заместител, понеже някой помисли че става дума за нормална паста с определена форма.
Виж целия пост
# 918
И пшеницата е ГМО.
Добре, че не ям де...
Бг пшеницата все още не е ГМО. Но виж, всички вносни брашна, пълнозърнести и нам к'ви си - са. Царевицата е почти изцяло внос и е ГМО.
Виж целия пост
# 919
В Лидл има ли царевица на зърна в кутийки?
Виж целия пост
# 920
Има сладка в консерва, много симпатични разфасовки от по стотина грама.
Виж целия пост
# 921
Благодаря,Кристи.Точно такава ми трябва,но не съм я виждала в Лидл.
Виж целия пост
# 922
Един глас За и от мен за чопърчето. Купих си от последната партида, с пластмасовата кана. Джуркам  си с него всичко, много съм доволна. Последно и лед разбивах, та действа си. За тези пари, идеален.
В нашия филиал има много машини за вакумиране. Ако нещо, някой, да знаете.
Виж целия пост
# 923
Ходих рано аз за ел.самобръсначка  Whistling кат лудите...обаче явно са пускани и преди, щото доста от кутийките бяха залепяни наново.Нямаше и много бройки.
Кутиите за храна загледах...ми много малки и скъпи.Цената е за брой, аз мислех двете за 8лв.Не взех.
Виж целия пост
# 924
Карат ни неща от чужбина, които са връщани. Много ме дразни това, защото не е като да са по-евтини, а малко като магазин втора употреба става. В кауфланд е същото.
Отзиви за косачката-тример от днес?
Виж целия пост
# 925
Карат ни неща от чужбина, които са връщани. Много ме дразни това, защото не е като да са по-евтини, а малко като магазин втора употреба става. В кауфланд е същото.
Отзиви за косачката-тример от днес?
Shocked Сериозно? Това информация от "кухнята" ли е?  Shocked Shocked Shocked Еее, второ качество хора сме и според тях явно...
Виж целия пост
# 926
Не е официално, просто наблюдавам лепенките на кашоните. Винаги си личи, когато не е фабрично. Преравяла съм цял куп и всичките са били така.
Виж целия пост
# 927
То ако някой друг ги е преровил преди теб...ясна е работата.

Затова на тоя форум му се носи "славата", щото една/един като изтърси нещо и след това вече чел-нечел,проверил-непроверил, и хайде хоп цакат ни с върната стока,  "втора ръка" сме били...
Виж целия пост
# 928
Не забравяйте и това, че някои хора просто отварят да за погледнат от любопитство  Grinning Това като нокътя в маслото  Stop
Виж целия пост
# 929
Карат ни неща от чужбина, които са връщани. Много ме дразни това, защото не е като да са по-евтини, а малко като магазин втора употреба става. В кауфланд е същото.
Отзиви за косачката-тример от днес?

Не само тук е така.
Постоянно изостанали стоки от промоция в една държава - отиват във друга.
А, че ние клиентите ровим и късаме като маймуни навсякъде е друга история.
Няма как да поръчват допълнителни кутии и опаковки за превоза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия