Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Коя крем е по-добра, тази с 22% или тази с 35%? За какво са подходящи всеки от тях?
Има ли смисъл да пиша на Lidl и да се оплача от касиерка, която хвърля плодовете и зеленчуците ми от високо на лентата, след като ги маркира?
Какви нови маркетингови трикове могат да бъдат измислени, за да се вземат парите на потребителите?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Коя крем е по-добра, тази с 22% или тази с 35%? За какво са подходящи всеки от тях?
-
Има ли смисъл да пиша на Lidl и да се оплача от касиерка, която хвърля плодовете и зеленчуците ми от високо на лентата, след като ги маркира?
-
Какви нови маркетингови трикове могат да бъдат измислени, за да се вземат парите на потребителите?
-
Как се избира дестинация, когато спечелите екскурзия с ваучер от Lidl?
-
Какво е мнението за ултразвуковата лампа против насекоми?
чак съжалих, че се включих. Свободните съчинения, ала бала, си ги остави за себе си. Прерових беше образно, не ги мятам по земята.
Ще ме подлудят тези модерни термометри, имам 3 вкъщи. Добре си беше със старите отровни живачни - 36.6 - здрав, 37.1 - болен. Сега всевъзможни температури вадят и две последователни еднакви измервания почти няма шанс да дадат.

, очевидно беше се развалил, та според мен идеален термометър няма.
и общо взето почти нищо не се случи.