Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 103 397
  • 1 587
# 990
В какво се състои теста в оптика за ув защита? Процент казват ли...на ув защитата, или просто казват дали я има.

100% е на лидълските. Склонна съм да им вярвам. Да лъжат...едва ли...

Ами слагат ги на един апарат и ги тестват. Не ми казват процент.
Правила съм си преди години слънцезащитни очила по поръчка, Полароид, със стъкла (не пластмаса) - 100 % защита + поларизация. Имаше различни проценти защита, но аз се изсилих и взех най-високия, за което платих маса пари.
Колкото пъти ги сложа, винаги ме боли главата от тях, не знам какво е това чудо.
Виж целия пост
# 991
Ами те по-често казват има или няма УВ защита, но тя се измерва в проценти, защото бях носила едни очила от Али Експрес за 2 лв. Stuck Out Tongue Winking Eye , за да питам как са и те ми казаха, че имали 98 % УВ защита.

Аз да питам и за маринованите аспержи, дали са нови и някой пробвал ли ги е?
Виж целия пост
# 992
Има ли някой Мушкато репелент, върши ли работа бягат ли комарите и др гадове 🐜🐝🦗🙄 Още миналата година исках да взема но когато отидох бяха свършили.
Виж целия пост
# 993
.... за аспержите...хрупали по 2 буркана писаха по-назад.
Виж целия пост
# 994
Някой вземал ли е от зехтина с розмаринова клонка, доста му се зачудих, освен клонката ми се видя и зърна червен пипер.

как червен пипер на зърна?
В зависимост от степента на зрялост пипера добива различен цвят. Бял, зелен, червен и черен. Белия е белен ако не се лъжа.
Ютия безжична нямаше така че, ми се размина.
Виж целия пост
# 995
Струва ми се, че някой пита наскоро за повдигащи седалки за кола - ако се търсят още, 2 бройки има в Лидл на Андрей Ляпчев. И пили - бол. Но зехтин с риган не видях.
Виж целия пост
# 996
https://www.lafazza.com/general-pages/page/pageid/51

Без поляризация не бих взел. Зимата и лятото имат огромно предимство и не се натоварват очите. също и когато шофираш пролет, есен зима и слънцето е ниско на хоризонта.
Виж целия пост
# 997
Благодаря за скаридите, като ходя ще се разтърся за тях.
Виж целия пост
# 998
Цитат на: Angela61
В зависимост от степента на зрялост пипера добива различен цвят. Бял, зелен, червен и черен. Белия е белен ако не се лъжа.
Това не е точно така. Червеният/розовият пипер всъщност не е пипер.
https://www.vintageclub.bg/product/rozov-piper-10-1029
Виж целия пост
# 999
Взех от спреят за махане на лепило/етикети (от миналата брошура) - върши работа 👍🏻
Виж целия пост
# 1 000
https://www.lafazza.com/general-pages/page/pageid/51

Без поляризация не бих взел. Зимата и лятото имат огромно предимство и не се натоварват очите. също и когато шофираш пролет, есен зима и слънцето е ниско на хоризонта.
аз пък взех от оптика супер скъпи очила с поляризация и когато гледах посока срещу слънцето, ми се заслепяваха очите и нищо не виждах, много се учудих, трябваше да е обратното....
Виж целия пост
# 1 001
В линка на kostalav има подробна информация за поляризацията - при нея за отблясъци става въпрос, а не да се гледа в посока слънцето.
Виж целия пост
# 1 002
Взех от спреят за махане на лепило/етикети (от миналата брошура) - върши работа 👍🏻
Някой беше пуснал и снимка назад в темата, но аз така и не го намерих в "моите" магазини. Къде има?
Виж целия пост
# 1 003
Има останали още бройки в София, Младост - Андрей Ляпчев. Днес взех моят от там
Виж целия пост
# 1 004
Взех от спреят за махане на лепило/етикети (от миналата брошура) - върши работа 👍🏻
Някой беше пуснал и снимка назад в темата, но аз така и не го намерих в "моите" магазини. Къде има?
Аз А тази цел ползвам масло от портокал. Върши чудна работа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия