Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 103 397
  • 1 587
# 975
В К няма ли в момента Косто доро на промоция?
Аз и него не харесвам де...но поне не горчи...
В момента има, но е интеграле, не е класик екстра върджин.
Виж целия пост
# 976
Скоро не са пускали кантари, нали? Че старият сдаде багажа след 4-5 години служба
Ако имаш на предвид домакински , пускаха даже в понеделник имаше на 30% намалени в коша при нас .
Виж целия пост
# 977
Мм също не обича зехтин. Тия дни видях и купих шарлан, одобри го...аз си ръся зехтин , той шарлан и така си ядем. Simple Smile Аз обожавам зехтин, бих могла да го пия.
Виж целия пост
# 978
По повод очилата - поляризацията може да се тества и като сложиш очилата и завъртиш  екрана на някакъв смартфон - ако виждаш промяна в екрана, като го завърташ, значи са поляризирани, не знам става ли ясно, както го обяснявам. Дали са поляризирани има значение повече за отблясъците. Но при по-евтините очила, които така или иначе са с UV защита, по-важно е здравината на материала на стъклото, трябва да се внимава и гледа за драскотини при употребата им - чела съм, че ако се надраскат не е добре да се ползват, не само заради естетиката, а защото е нарушена предпазващата функция за очите.
Виж целия пост
# 979
Не домакински, ако имаш предвид кухненски Simple Smile Моите килограми да следя ми трябва Smile
Виж целия пост
# 980
Ами те си имат защита - 100 % УВ защита.

Преди години от Лидл си купих очила Полароид....тествах ги в една оптика на решетката - гледаш в едно огледало и ако са със защита, виждаш надпис, ако нямат - не го виждаш-нещо такова, простете за лаишкото обяснение. Та те ми бяха любимите очила...имаха и поляризация май, не помня.

Тези също са със УВ защита..... не са като тези по битаците....

дали виждаш надпис е тест дали имат поляризация. в калъфките на полароид очилата даже има такива надписи., които без тях изглеждат сиви. 
Виж целия пост
# 981
Не домакински, ако имаш предвид кухненски Simple Smile Моите килограми да следя ми трябва Smile
Пускаха мисля края на януари, електронни.
Виж целия пост
# 982
Скрит текст:
Ами те си имат защита - 100 % УВ защита.

Преди години от Лидл си купих очила Полароид....тествах ги в една оптика на решетката - гледаш в едно огледало и ако са със защита, виждаш надпис, ако нямат - не го виждаш-нещо такова, простете за лаишкото обяснение. Та те ми бяха любимите очила...имаха и поляризация май, не помня.

Тези също са със УВ защита..... не са като тези по битаците....

дали виждаш надпис е тест дали имат поляризация. в калъфките на полароид очилата даже има такива надписи., които без тях изглеждат сиви. 
Да, наличието на поляризация не значи наличие на УВ защита.
Но аз тествах също лидълски очила, както и такива от dm в оптика и ми казаха, че са ок.
Виж целия пост
# 983
В какво се състои теста в оптика за ув защита? Процент казват ли...на ув защитата, или просто казват дали я има.

100% е на лидълските. Склонна съм да им вярвам. Да лъжат...едва ли...
Виж целия пост
# 984
предполагам, че няма проблем с лидълските и си имат защита. реално важна е ув защитата, не поляризацията.
Виж целия пост
# 985
Някой вземал ли е от зехтина с розмаринова клонка, доста му се зачудих, освен клонката ми се видя и зърна червен пипер.
Виж целия пост
# 986
Някой вземал ли е от зехтина с розмаринова клонка, доста му се зачудих, освен клонката ми се видя и зърна червен пипер.

как червен пипер на зърна?
Виж целия пост
# 987
Някой вземал ли е от зехтина с розмаринова клонка, доста му се зачудих, освен клонката ми се видя и зърна червен пипер.

как червен пипер на зърна?

има всякакви цветове пипер Wink зелен, бял, розов....
Виж целия пост
# 988
Да да , червени зрънца бяха и на бутилката си го пишеше.
Виж целия пост
# 989
Розов пипер е. Да, зехтинът е силничко ароматизиран на розмарин, на мен много ми харесва. Разбира се, пестеливо пуска, не мисля, че е за големи количества да сипваш.
Кажете къде е останал, искам да си взема от този с ригана. Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия