Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 103 397
  • 1 587
# 750
Ох, това с ножовете стана като с центрофугата за зеленчуци Joy

Тия на Ернесто си бяха стабилни, ама пусто нямаха наточване.

Птица с пружина, писала съм, че вкъщи има мъж, който разбира от наточване на ножове. Дотолкова обича остри такива, че чете, гледа клипчета и купува различни точила, та в един момент се наложи да прибера една част, че само ми пълнеха чекмеджетата. Оставих това на Икеа само, супер е, дори и аз мога да боравя с него.

Шефски нож и ние имаме, японски някакъв, подарък. Като го видях, щях да падна. Като сатър ми се видя. Е, сега вече без него ми е много криво. Страшно удобен и реже всичко без грешка.
Виж целия пост
# 751
Ясно...да.
Имах предвид че не ми е нужен..защото не филетирам грам. Joy
Виж целия пост
# 752
Онзи ден драмата беше с центрофугата, днес са ножовете явно:))
Нали е ясно, че винаги ще има доволни и недоволни...защо се опитвате да се надскачете.
Да съм актуална и аз...имам само един нож от Ернесто, купуван преди година-две...като шеф клъцкам всичко...

Има ли вече зелени аспержи в Лидл?
Виж целия пост
# 753
Белачките на Икеа са много добри. А комплектът ножове е този:

Скрит текст:


Ама чак ме накарахте да се замисля в мен ли е била грешката. Но не, приятелят ми също не ги хареса изобщо, а си има представа как се точи нож. Имаме поне 4 вида точилки вкъщи
И тези ги имам.мъжът ми г наточи на работа. Режат страхотно !
Виж целия пост
# 754
Не знам, моите бяха купувани преди 6 години някъде. И сравнени с Трамонтината бяха пълна скръб. Може да им дам още един шанс, поне не са скъпи.
Виж целия пост
# 755
Ох, това с ножовете стана като с центрофугата за зеленчуци Joy

Тия на Ернесто си бяха стабилни, ама пусто нямаха наточване.

Птица с пружина, писала съм, че вкъщи има мъж, който разбира от наточване на ножове. Дотолкова обича остри такива, че чете, гледа клипчета и купува различни точила, та в един момент се наложи да прибера една част, че само ми пълнеха чекмеджетата. Оставих това на Икеа само, супер е, дори и аз мога да боравя с него.

Шефски нож и ние имаме, японски някакъв, подарък. Като го видях, щях да падна. Като сатър ми се видя. Е, сега вече без него ми е много криво. Страшно удобен и реже всичко без грешка.

Аз съм човекът вкъщи с ножовете - аз ги купувам точа и каквото се сетиш, така че знам какво говоря.  Смени си мъжа като не може да ти ги наточи (това в реда на шегата) Може точно тази партида да не е била читава, кой знае.  За мен двата най-полезни ножа вкъщи са шеф-ския и Сантоку за зеленчуци.
Виж целия пост
# 756
А, чак пък надскачане. Няма такова нещо. .....само допитване видях аз...стикиране на информацията и сверяване на часовника, както се казва  Stuck Out Tongue Closed Eyes

Въпрнос на лично усещане си е, като не ме кефи/не те кефи нещо - връщаш с касовата.  Тук поне е лесно.

Да питам аз кетчупа - имаше едни големи бутилки 1л кетчуп преди. Не помня марката. Сега има пак еднолитрови, на Кения са .... те същите ли са като предните, и пак ли има два вида - лют и обикновен, че вчера в бързината съм взела лют. Та питам всъщност нелют дали има?


Виж целия пост
# 757
Ох, да, извинявай. Разбира се, че знаеш по-добре от мен колко остри и тъпи са личните ми ножове, които лично аз съм пробвала  и съм сравнила с други ножове.
Виж целия пост
# 758
Има ли вече зелени аспержи в Лидл?
Вчера нямаше, взех бели.
Виж целия пост
# 759
и аз в офф-а. много добри ножове на добри цени има в метро. точно май японски бяха някакви...
аз си чакам лидъла на сточна гара....бая напредва.
Виж целия пост
# 760
Така, ето сега и доклада за Ернесто комплекта ножове за зеленчуци:
Ножчето за домати естествено, че за домати го пробвах- за съжаление реже по-лошо от друго, (което имам на друга марка), надявах се да имам по-добър нож, ама не!
За другите два - рязах зеленчуци и плодове - лук, краставици, ябълки и пр. - ами като имам други, не са кой знае каква марка и с тях рязах същите продукти, за да сравня - просто си личеше кое по-добре реже. Може да съм случила на по-малко наточени, не съм сравнявала с други абсолютно същите на Ернесто, няма някой около мен със същите, но това е равносметката.
Виж целия пост
# 761
Еееее, че кой реже ябълката с нож ...то си има спеСиален уред - пак на Ернесто Stuck Out Tongue Closed Eyes
Шегичка......

Може да не си им свикнала, то нали навикът бил втора природа....нищо, връщай ги пък тогава.
Виж целия пост
# 762
Какво има да свикваш на нож не разбирам, като единият от комплекта е точно със същата форма, като този който ползвам. Ябълки защо и за кого режа си е моя работа!
А относно връщането - не си заслужава изобщо, но ще видя дали ще станат по-остри, като ги наточа, пусто любопитство 😄

П.п. Дори вече са наточени и са -ок. Така, че ако някой си взема, са знае че подлежат на подостряне и се усеща разликата.
 (Само за този за домати не съм пробвала да точа, че да не стане с него беля.)
Виж целия пост
# 763
Някой взе ли си от подложката за отцеждане да каже отзиви.
Ползвам керамична белачка от К. Безотказна е.
Виж целия пост
# 764
[video][/video]
аз си чакам лидъла на сточна гара....бая напредва.
Бая голяма сграда ми се вижда, или това е оградата отвън?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия