Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 103 397
  • 1 587
# 840
Опитахме цариградски кюфтенца, охладени, 600 гр. тарелка - много добри. Телешката наденица, 5 броя в тарелка, охладена, също ще стане част от менюто.
Виж целия пост
# 841
Много трудно се мери с тези термометри, а моя освен това е и неточен (безконтактен на браун закупен от САЩ). И аз се интересувам от лидълския, точен ли е.
Виж целия пост
# 842
Момичета ,днес е последния ден да реша дали са си купя този фотоепилатор ... Някоя от вас случайно има ли го ? Има ли ефект ?
В английски лидл в момента също го има за 60 паунда но е със 100 000 импулса.. ? Казвайте и да бягам да го взима ако става
Виж целия пост
# 843
Не знам колко е верен тоя термометър. Честно казано, ползвам го ама с много на ум.А малкото умира да си играе с него..
Виж целия пост
# 844
А може ли да измерва температура на вода, например. Пише, че става уж за течности...
Виж целия пост
# 845
И аз не вярвах на електронните термометри, на като имах 40 градуса, до един показваха толкова. Иначе от 35 до 37 се колебаят и показват глупости.
Виж целия пост
# 846
Някой пробвал ли е мариновани аспержи Делукс?
Виж целия пост
# 847
Извън темата да кажа за термометрите че имам този и е супер точен: Цък

Иначе преди години купувах един от Лидл за ухото и изобщо не мереше точно.
Виж целия пост
# 848
Някой пробвал ли е мариновани аспержи Делукс?
Хубави, хрупкави, леко киселеят.
Виж целия пост
# 849
Извън темата да кажа за термометрите че имам този и е супер точен: Цък

Иначе преди години купувах един от Лидл за ухото и изобщо не мереше точно.
как преценяваш, че е супер точен ?
Виж целия пост
# 850
Някой пробвал ли е мариновани аспержи Делукс?
Аз купих едни в буркан аспержи към 5 лв бяха и не помня на коя фирма. Да уточня, че преди аспержи не бях яла. Бяха хубави в буркана, леко печени пишеше и се виждаше (не са лигави или нещо) , ама предпочитам чушка или домат. Може би небцето ми не е така аристократично. Нормален зеленчук без особен вкус. Едвам ги изядохе, никой не се натискаше за аспержа.
Виж целия пост
# 851
Аз не усещам в тях канела има мед.
Аз в Лидл- ските усещам канела

Те са с карамел. Има аромат на канела. Децата ги обожават. Цяла седмица купувах.
Виж целия пост
# 852
Обичам аспержи,  обичам и кисело. Но тези в буркана не ми допадат.
Виж целия пост
# 853
Някой пробвал ли е мариновани аспержи Делукс?
Хубави, хрупкави, леко киселеят.

+1, ако не ме е срам, мога целия буркан да изям наведнъж. Simple Smile
Виж целия пост
# 854
Защо да те е срам? Те по 2 пакета ФаФли карамелени опукват и пак не ги е срам, ти за едни аспержи се кахъриш Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия