Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 103 397
  • 1 587
# 870
Не съм виждала слим паста в Лидъл. Но то не без това повече отзиви са, че не е много хубаво, така, че не губиш кой знае колко.
Виж целия пост
# 871
има спагети от царевица , аз ги харесвам  .. не знам до колко са без въглехидрати .. то и в краставиците има въглени Simple Smile)
Виж целия пост
# 872
Царевицата е доста въглехидратна.
Пробвах веднъж лидълските царевични спагети, корема ми се чувстваше все едно съм яла камъни, много зле ми беше. Не зная защо така ми се отразиха.
Виж целия пост
# 873
Царевичните са с въглехидрати, ъф корс.
За краставичката се шегуваш сигурно.....☺
Виж целия пост
# 874
Вече има тиквички, не е ли по добре настъргана тиквичка със сос, вместо кой знае какво
Страхотни стават тиквичките на барбекю. Чист въздух здравословна храна - тиквички, чушки ... Седнали да се измъчват с някакви водорасли ...
Виж целия пост
# 875
Кой каквото го влече.
Виж целия пост
# 876
Царевичните са с въглехидрати, ъф корс.
За краставичката се шегуваш сигурно.....☺

А дано ама надали, почти във всяка храна има въглехидрат, само в свинския врат няма Wink
Виж целия пост
# 877
Принебрежително малко са....😊

За вратлето...ти го каза.😆
Виж целия пост
# 878
Здравейте, детенцето ми има алергия към акари, някой купи ли прахосмукачка да каже мнението си, Благодаря 😊
Виж целия пост
# 879
Здравейте, детенцето ми има алергия към акари, някой купи ли прахосмукачка да каже мнението си, Благодаря 😊

Една дама я купи...обясни как работи. Не помня обаче детайли...но беше доволна май като цяло.

За акари има някакъв спрей...Мустаков ни го е изписвал навремето. Ако искаш...ще търся по документите. Пръскаха се матраци, под леглото...по спомен.
Виж целия пост
# 880
Тет, пусни рецептата за спрея, ако я намериш
Виж целия пост
# 881
Много трудно се мери с тези термометри, а моя освен това е и неточен (безконтактен на браун закупен от САЩ). И аз се интересувам от лидълския, точен ли е.
Защо да се мери трудно, не трябва ли даже да е по-лесно с такива? Само не знам доколко смисъл има в меренето на вода (освен ако се мери за бебешка вана напр.) и повърхности, и до каква скала ще може да стигне.
Термометърът от тазиседмичната брошура (мисля, че беше 4 лв) става, с гъвкав накрайник е, което е добре и го сравних с един друг електронен - дадоха и еднакви, и различни стойности при последователно мерене няколко пъти, но разликата беше 2-3 десети, което не е кой знае колко.
Виж целия пост
# 882
Някой доволен от каната за вода (45лв)?

Мога ли да купя нехранително нещо с ваучери?

Ако на хлебопекарната ми не работи опцията за ниво на запичане (3 нива са, но времето си е винаги едно и също за печене, а имам спомен че се различаваха с 55, 60 и 65мин) - мога ли да я рекламирам/заменя/върна?
Виж целия пост
# 883
Много трудно се мери с тези термометри, а моя освен това е и неточен (безконтактен на браун закупен от САЩ). И аз се интересувам от лидълския, точен ли е.
Защо да се мери трудно, не трябва ли даже да е по-лесно с такива? Само не знам доколко смисъл има в меренето на вода (освен ако се мери за бебешка вана напр.) и повърхности, и до каква скала ще може да стигне.

Трудно е защото дете на 1 г не иска да стои мирно и да чака сигнала, а пипа и мърда и дърпа термометъра и е игра на гоненица меренето.
Имам и термометър за вода който е най ненужното нещо на света. Водата я проверям с вътрешното на ръката си.
Виж целия пост
# 884
Вчера в нашия лидл (Кърджали) имаше разпродажба и взех набързо една центрофуга розова за салата намалена на 5лв. Иначе бях тръгнала за помпа за колело, но беше свършила и само етикета й стоеше. Сигурно са били малко бройки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия