АГ Селена-19

  • 46 900
  • 739
# 405
Мария, защо ви е час? Те възможностите не са много: 1-ва и 2-ра група са добре, вече ако е нещо друго, аз бих повторила цитонамазката другаде. Но иначе няма да откажат час за коментар и пак ще има такса.
Виж целия пост
# 406
Мария, защо ви е час? Те възможностите не са много: 1-ва и 2-ра група са добре, вече ако е нещо друго, аз бих повторила цитонамазката другаде. Но иначе няма да откажат час за коментар и пак ще има такса.
Предстои ми стартиране на инвитро тези дни и поради тази причина ми е притеснено дали не е по-добре  да го отложа за известен период от време.
Виж целия пост
# 407
Мария, и аз съм с втора група и не отложихме инвитрото.
Виж целия пост
# 408
И аз бях Втора група,когато започнахме процедурата.
Виж целия пост
# 409
Мен не ме притеснява  групата,а по-скоро това,че пише има възпалителен процес.
Виж целия пост
# 410
Мен не ме притеснява  групата,а по-скоро това,че пише има възпалителен процес.
Микробиология пускала ли си?
Виж целия пост
# 411
До момичетата, родили вече в Селена искам да попитам каква документация се  попълва при постъпване за раждане и евентуално може ли да се вземе предварително, за да се попълни и занесе при започнало раждане вече?
Виж целия пост
# 412
Може да се попълни предварително, например като се влезе в девети месец, или края на осми. Какво точно попълвах, не помня. Не е много.
Виж целия пост
# 413
Мен не ме притеснява  групата,а по-скоро това,че пише има възпалителен процес.
Микробиология пускала ли си?
Преди няколко месеца беше чиста.Сега този не съм пускала.Взета ми е само цитонамазка.
Виж целия пост
# 414
Мен не ме притеснява  групата,а по-скоро това,че пише има възпалителен процес.
Микробиология пускала ли си?
Преди няколко месеца беше чиста.Сега този не съм пускала.Взета ми е само цитонамазка.
Съветвам те да пуснеш МБ може да има бактерия която да дава възпалението, изкоментирай го с АГ-то ти.
Виж целия пост
# 415
Може да се попълни предварително, например като се влезе в девети месец, или края на осми. Какво точно попълвах, не помня. Не е много.
А на място ли ги попълните?
Виж целия пост
# 416
Може да се попълни предварително, например като се влезе в девети месец, или края на осми. Какво точно попълвах, не помня. Не е много.
А на място ли ги попълните?
Това се прави при консултацията с анестезиолога. Не чакайте да започне раждане и тогава да я направите. Ако сте влязла в девети месец, в работен ден между 11,30 и 13 часа се прави, преди не се заплащаше, сега не знам как е. Отивате в Селена, питате на регистратура в кой кабинет, те ще ви насочат. Носете копие от всички направени изследвания по време на бременността.
Леко раждане от мен!
Виж целия пост
# 417
Все още не се плаща, след консултацията с анестезиолога се отива на регистратурата на родилно с документа от анестезиолога + документите от първия пост.
Изследванията ги искат с печат от лабораторията, в която са правени. Ако нещо липсва, винаги може да се занесе или при приемането, или преди това.
Виж целия пост
# 418
Аз също пусках цитонамазка преди 2 седмици. Беше втора група, имаше възпалителни клетки, но ми казаха, че не е проблем. Не съм бременна вече, предполагам е от значение. Беше профилактичен преглед.
Обадих се на регистратурата и казах, че съм за коментар на цитонамазката, казаха ми, че мога да отида на същия ден. Не съм плащала пак.
Виж целия пост
# 419
Момичета, как избрахте изражда лекар? Попълните ли заявление за избор на екип предварително или е до договорка с лекаря?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия