Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~198

  • 30 047
  • 737
# 255
Здравейте момичета, приятен ден, макар  и  дъждовен.Благодаря ви за кафето.







ЕРКАН, НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ  БОЛКАТА ДА ТЕ  СЛОМИ - НИКОГА !!!



Виж целия пост
# 256
Злати  Hug Сиси  Hug
Скрит текст:
Започнах пролетното почистване  newsm55 newsm79 wash hang....Едно време за ден ощетвах целия апартамент...Сега вече една стая.. Wink

Злати - Дилара голяма жена...Нещо не можаха да й намерят мъж за ръста и физиката...Мерт е много симпатичен - особено когато се усмихне и се виждат трапчинките, ама Дилара изглежда по-бойна... Grinning

Сиси - Еркан да не е болен... Thinking

Цитат
ЕРКАН, НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ  БОЛКАТА ДА ТЕ  СЛОМИ - НИКОГА !!!

Момичета, довечера съм на кино.... tv

Приятна вечер  Hug


Виж целия пост
# 257
Ани, любима моя, не е болен, ами аз още се ядосвам защото спряха сериала.
А си мисля,  че  и  актьорите, сценаристите, продуцентите, работниците и  целият екип  се ядосват.
Хората останаха без  хляб.  С  какво ще си изхранват  семействата???
Жал ми е  за бедничките хорица.
Виж целия пост
# 258
Виж целия пост
# 259
Добро усмихнато и щастливо утро  Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover
Е, облачно и сърдито е времето, ама от нас зависи денят да е хубав, а седмицата успешна  newsm10

Грабвайте по една чаша -кафето днес от Лу  Coffee Coffee Coffee



Сиси  Hug

Днес ще чакаме фрага на Невестата...
Вчера четох някъде, че авторката на романа, по който казват, че е създаден сериала, била казала, че финала няма да е като в книгата...Искали малко да ни стреснат...
Прегърнах тази идея, защото така ми се иска...А има още време Фарук да забележи, че със Сюрея се случва нещо и да й бъде подкрепа....



Виж целия пост
# 260
Добро утро Момичета! HugHug Аз мисля,че е крайно време Фарук да забележи,че нещо се случва със Сюрея,той постоянно спи и не чува,че жена му се събужда с викове,след кошмарите! Сценаристите как може да продължават с това не знам,поне един път да бяха променили нещо.... Confused Приятен ден! HugKissing HeartHeart
Виж целия пост
# 261
Добро утро! Hug Hug Hug



Лу HugАни HugМухи Hug,благодаря за кафенцето и пожеланията! bouquet bouquet bouquet

Ани Hug
Скрит текст:
Аз очаквам затопляне и тогава ще чистя! Wink Вече съм като теб - по една стая на ден!

Сиси Hug,стягай се...на есен Еркан идва с нов проект! Wink Това е от 13 април!Аз харесвам Йозгю Намал,гледала съм я в ''Долината на вълците'' и ''Мерхамет''! PeaceНо да видим дали ще се съгласи! Thinking




Цитат
Прекрасное новoсть😀🙏🙏🙏
Эркан в сентбре вернётся на экран с новым проэктом,
Главный роль каторый будет играть звезда Турецкого киномотографии Кадир Инаныл, называние сериала будет "АЛИ АКБАР ДЖАВАХИР"
Эркан будет играть врага Кадира, и так старшая дочь Кадира будет влюблятся врага своего отца, за роль старший дочери Кадира предлагали Озгю Намал, если она согласиться то будет новая партнёрша Эркана,
Напонимаем Эркан играл оброз Кадира в сериале Госпожа Дила, в роле Рыза
Сериал от "GOLD FILM
#erkanpetekkaya
Желая ви приятен ден и лека седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose
Виж целия пост
# 262
Привет  wavey
Днес
Скрит текст:
Отложих почистването за след обяд...Купих цветя на промоция и ходих на гробища да ги засадя, че днес не вали...но пък духа много студен вятър...Дано да не съм настинала и да ме повтори... Praynig

Мухи  Hug Злати  Hug

Мухи надявам се Фарук да се събуди  Praynig По принцип мъжете са малко егоисти...а силния пол, както съм казвала вече, не са толкова силни и когато им се случи нещо, като деца чакат жените в живота им да ги утешават...
Скрит текст:
Както един доктор и то мъж ми беше казал..."Не тъжи...знаеш ли колко лоши и какви егоисти ставаме мъжете с възрастта..."

Злати хубава новина си донесла - Сиси ще започне да мечтае кога ще дойде есента....Радвам се най-много за нея  Hug



Цитат
К: Чуть не забыла тебе сказать. Помнишь Сему? У нее была дочка, которая училась на факультете литературы, помнишь? Вообщем она пришла в Бурсу. Она учила литературу, причем не просто так, у нее даже есть книги свои.

Э: Эйлюль, не так ли? Первая любовь нашего Османа. Я один раз застала как он писал ей стихи, как же он застеснялся.

К: Мне тоже это пришло в голову, ты же мне рассказывала. Я говорю, может если Осман увидит ее, то его любовь вновь оживет, ты же сама хочешь увидеть Османа женатым. Клянусь, девушка безупречна. Может мы исподтишка сведем их, Осман чисто «случайно» встретит ее.

Э: Нет нет нельзя, наш Осман очень упрямый, он не любит, когда за него что-то решают.

……….

К: И все же Эсма, я говорю давай сведем их, он все равно ничего не поймет. Девушка всего лишь придет навестить нас. Кто знает как распорядится судьба.

Э: Хорошо, тогда найдем подходящий способ. Мы пойдем к ним, чтобы сказать «добро пожаловать». Сначала пусть хотя бы мы увидим девушку.

К: Говорю тебе, она прекрасна. Что-то я задержалась. Это дело я решу, давай увидимся…

(Согласно книге, Осман в итоге женился на девушке, которую выбрала для него Эсма. Возможно, эта Эйлюль - та самая девушка)

#art@istanbullu_gelin
#istanbullugelin
Виж целия пост
# 263
Ани Hug,благодаря за преведения откъс!
Скрит текст:
До обяд и при нас беше студено и духаше вятър!След обяд се пооправи и е слънчево!

Днес дали ще пуснат фрагман или утре! Thinking

Довечера съм на кино! Peace

Yeni/нови


Виж целия пост
# 264
Здравейте, мили мои сладурчета.
Приятна вечер и  много късмет.
Златинче, Ани, благодаря ви за новината за новия проект на Еркан.
Много ви моля, пишете  знаете ли дали той е  подписал  договора  или това  е  само един  проект, още
неоформен   като договор??
Ще чакаме  и  ще  видим какво ще се случи.
Ако мислят  пак  и   тази  година  да  го  мотат  от  септември  до  февруари  ще бъде огромна грешка.  Те, телевизионните  зрители  до  февруари  вече  си  имат  свои   фаворити сериали  и  на средата на годината  няма  да  си  променят  желанията.
Такива големи капацитети - продуценти, режисьори, сценаристи, музиканти, оператори  и  всички останали  не ги ли разбират  тези работи???  А  и  телевизията  сменяха  през  това  време -  също  друга голяма грешка,  както  и  деня  на  излъчване - сряда  и той не беше  подходящ.
Дано вече да не правят  такива  издънки в  работата си.
   Всичко хубаво.





Виж целия пост
# 265
Виж целия пост
# 266
Добро утро! Hug



Лу Hug,благодаря за кафенцето и пожеланията!

Сиси Hug,пускам това,което излиза  в Контакта!Не знам за договор все още! Peace

Днес трябва да пуснат фрагман за ИН! Peace



Приятен ден на всички! bouquet
Виж целия пост
# 267
Добро утро  Hug
Слънцето се опитва да победи облаците, но за сега трудно му се удава...
Но се надявам това да се случи и си вземам кафенцето, което Лу ни е сервирала с прекрасни пожелания  Coffee Coffee

Дори и късно снощи не са пуснали фрагмана, така, че и днес ще бъдем в очакване....

Сиси всички прочетохме новината, която Злати вчера публикува и не знаем дали Еркан е подписал договор или не....Това ще го научим напред във времето....

Казват, че в следващите епизоди отново ще видим Емир....



Това означава, че са изминали три месеца..... Thinking Какво ли се е случило през тези три месеца.... Thinking Thinking

Хубав ден и добро настроение - след броени дни е Цветница.... Peace
Виж целия пост
# 268
Привет! Hug

Ани Hug
Скрит текст:
Днес минахме годишните прегледи при кардиолога с ММ!В петък направихме изследванията!При мен само единия вид холестерол малко е на границата с високия!При мъжа ми е малко по различно!Но да не ви занимавам! Peace Правих си и мамография с направление по Здравната каса,на всеки 2 години!  Peace

Още не са пуснали фрагмана! Peace





Хубав следобед! Hug
Виж целия пост
# 269



Хубава Вторник вечер!  bouquet bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия