Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~198

  • 30 047
  • 737
# 570
Здравейте мили мои момичета, привет.

Ани,  Злати,  Лу и останалите - благодаря ви за  хаберите,  новостите,  пожеланията и  подсказките.
Благодаря.
Да изкажа  моето мнение за работата на Йозджан Дениз,  макар че и  друг  път  съм  писала.
За мен  този човек  е   професионална  енциклопедична личност.
Убедена съм,  че  през  него  минава  целия  сценарии,  всички   заснемания, цялата режисьорска работа,  даже  и  цялата  музика.
Тези  служители, с  които  работи  не са  му  на   нивото - нито един. Всички трябва да се учат от  него и  ако  не  го  правят  сериала няма  да има успех.
Това е  истината -  голям актьор,  голям  продуцент,  голям  режисьор,  голям  музикант,  голям  певец.
През всичките тези  3  сезона  той  им  е  бил  учител,  водач,  ръководител и  всякакъв.
Персонала  само  може  да се  радва  че  е  работил  с  него.
Особено  хората в  обкръжението  му  на  снимките. Блаженни са  тези,  които  са се  учили от  него.

Сега покрай  него  ще  видите,  че  всички  актьори  ще израснат  напред  в   професията  си.

И......за да не  нарушавам  правилата   ще ви напиша  превода  на  пост 568  на  Златинчето.
Златинче,  много ти благодаря.
Не че не го  знаете  с  преводача,  ама  ще  го напиша   по-разбираемо.



Става въпрос  за репортажа с журналист след  като  му  връчиха  в  Бодрум  наградата  след  награждаването  на  деятелите  на  културата  и  туризма.

Журналист - Нека наградата Ви  бъде успешна.  Получихте я. Как се  чувствате  и  какво  е  усещането с  получаването  на  тази награда ??
Еркан Петеккая -   Благодаря  Ви,  естествено че е  много  приятно  чувството,  освен  това  аз  съм  актьор,  който  дойде  в  киното и   телевизията  от  театъра.  Който е  свикнал   да играе  на  сцената  своята игра  и  да  получава  аплодисментите  от  публиката  и  тяхната  реакция  и  нещо  невъобразимо.
И на мен  винаги  такива мероприятия  ми  напомнят  за  това.  Поради  тази  причина  аз  се старая  да идвам  тук  и  не  пропускам,  когато  съм  поканен  да  присъствам  и да  си  получа  наградата.
         Ние,  когато  работим   в   киното  и  телевизията,....ние  актьорите не можем  да  видим  живите
зрители  и  техните  реакции.

Журналист - Вие  връчихте  с много   специално  чувство  наградата  на  Зелин  Озен,  вероятно това Ви  напомни  за  старите  времена ??

Еркан Петеккая - Да, така е,  на времето,  когато аз  работех  в  сутрешната  програма.......което  название  беше "Сутрешна захар".  Тогава един  ден  Зелин  Озен  дойде  в  моята  програма,  и аз  тогава  му  казах,  че се  надявам той  да  ми  донесе късмет,...успех,  и  ето...днес  аз  връчих   наградата  на самия  Зелин  Озен  с   моите   собствени  ръце.   Това  беше  за  мен  много  приятно  чувство.

      Б.М.  Нали някога  Еркан  е  водил  радиопредаване. Вероятно  за  това сега споменава  за него.
Така си мисля.  Дано не греша.

Жуналиста - Вие наскоро бяхте в  Диарбекир  и  споделихте  в  Инстаграм  че името  на  с.Чермик  е преименувано  в   село "Петеккая".  Какво  можете  да  кажете  за това ??

Еркан Петеккая - Да,  аз  бях  там.  Аз  винаги  отивам  там,  естествено не в  селото, а   Диарбекир.

Журналиста -  Вие  там построихте  училище,  нали ??


Еркан Петеккая - Хайде.....нека да не говорим   за  направената  тази  изгодна  сделка. Умните хора не говорят за това.  Само да кажем,  че съм направил  нещо  добро  и  от  тогава  до  днес  са  минали  вече  12  години.

Ж,рналиста - Е,...  как е да си  в   родния  край ??

Еркан Петеккая -  Разбира се,  че е  много  приятно.
                            Освен  това  аз  там   съм  работил  12  години  в  театъра  и  8  години аз  живях  там.

                                   к   р   а   й




Виж целия пост
# 571






Виж целия пост
# 572

 bouquet

Хубава вечер във Вторник.  Hug Peace

Признавам си, че тръпки ме побиха и се натъжих .. става все по-тежко, а идва финал.  Weary
Виж целия пост
# 573
Ани Hug

Сиси Hug,благодаря за превода на репортажа!

Ани_ Hug,благодаря за фрагмана! bouquet Пак късно го пуснаха! Peace

До края ще е така....да видим с кого още ще се разделим?

Превод на репликите...
Цитат
ПЕРВЫЙ ФРАГ К 85 СЕРИИ

Эсма: Может в конце недели сходим куда-нибудь? Гарип! Гарип

Молодой Гарип: Признайся, у тебя даже голос задрожал

Молодая Эсма: Ты не умрешь в ожидании меня

Молодой Гарип: Это точно. Пока мы не состаримся вместе, я никуда не уйду. Ты Не веришь, что мы постареем вместе, не так ли? Я буду лежать у тебя на руках, ты будешь играться с моими волосами. Мы будем говорить «Как же быстро прошло время»

Нургюль: Она этого не выдержит, Гюлистан

Сурейа: Пожалуйста, не покидай нас мама
Виж целия пост
# 574
Злати  Hug Сиси  Hug Ани_  Hug

Благодаря за фрагмана и за преведените реплики  Hug

Много тъжен момент  ooooh! ooooh! Ох, Есма дали ще се съвземе.... Thinking Thinking

Виж целия пост
# 575




Виж целия пост
# 576
Добро утро момичета  Hug
От два три дни се затруднявам с влизането във форума и влизането в отговор.... Thinking

Сиси пия си кафето с теб - това е малка радост за мен  да си пия кафето с теб, Лу или другите момичета Hug все едно че сме се събрали на раздумка на чаша кафе....Техниката и технологиите напредват  newsm10

Днес ще чакаме снимките на Невестата....Не ни харесва случващото се, но така е и в живота.... Thinking Thinking Thinking Никоя смърт не е навременна...Болката на живите е много голяма...Вината която чувстват живите, че не са направили нищо, за да не се случи това е много болезнена....Тази мисъл е натрапчива и не дава покой на живия нито денем, нито нощем....Страхувам се, за Есма - при нейните здравословни проблеми, ще успее ли да потуши тази болка.....
Ще ми липсва филмчето...ще ми липсват героите...но съм нетърпелива да видя какво са измислили..... Thinking Thinking Thinking Thinking

Да мислим позитивно и да не се подаваме на носталгичните мисли да ни завладеят....



Хубва ден и повече слънце и топлинка  lovekiss
Виж целия пост
# 577
Виж целия пост
# 578
Добро утро! Hug



Ани HugСиси HugЛу Hug,благодаря за кафенцето и пожеланията за днешния ден! bouquet

Вече трябва да се настройваме за финалите на сериалите,които гледаме!  Peace
Скрит текст:
Аз допълнително съм ядосана,че любимата двойка на гледащите ЗЯ напуска сериала и в 3-ти сезон няма да участва! PeaceТова са Онур Туна(Алихан) и Севда Ергинджи(Зейнеп)

Скрит текст:





Желая ви приятна сряда! Hug

=================================

Редактирам....ще свия снимките в предния пост в скрити

Новите снимки за 85 еп.




озета...
Скрит текст:

Garip’in ölümünü kabullenmek, Esma için kolay olmaz!
Garip’in ölümünü kabullenmek Esma için kolay olmaz. Esma’nın Garip’in hayaliyle birlikte yaşamaya başlaması ise konakta farklı bir dönemi başlatır. Adem ve Güneş ise evlat edinmeye karar verirler. Bunun için ise ilişkilerinde atmaları gereken bir adım vardır. Süreyya’nın Yaz için yaptığı çalışmayı Mert hazırladığı albümde kullanmak ister. Stüdyoya giren Süreyya her şeye rağmen enerjisini yüksek tutmaya çalışmaktadır. Garip’in ölümüyle Boran’lar için farklı bir süreç başlar. Esma’nın hastalığının iyice ağırlaşması onu akıl almaz bir sonuca götürecektir.

Yayın Günü: 17 Mayıs Cuma
Yayın Saati: 20.00
превод...
Цитат
📝 ОЗЕТ  К 85 СЕРИИ

Эсме будет не просто принять смерть Гарипа. Она будет продолжать жить воспоминаниями о Гарипе. Адем и Гюнеш примут решение усыновить/удочерить ребенка из приюта, в связи с чем им придется принять важное решение (свадьба). Мерт готовит альбом, в состав которого войдет песня подготовленная Суреей для Яз. Со смертью Гарипа для Боранов начнется новый период. Состояние Эсмы сильно ухудшится
Виж целия пост
# 579
Злати  Hug
Скрит текст:
Ходих на ушен лекар - нали си спомняте, миналия петък, когато се оплаках, че ме боли ухото...след това ме заболя и другото...и на края оглушах...Взех направление от личната и днес направих голямото чакане - 5 часа...ама успях да мина...Имам възпаление на двете уши....Дадох близо 30 лева за лекарства....Но няма значение нито чакането, нито парите...важното е да ми се оправи слуха, че лоша работа....

Мерси за снимките и озета за новия епизод  Hug Извинявам се, че се е наложило Злати да редактира... Praynig

Значи Серен ще пристигне за погребението на Гарип - дано да бъде тактична и да не натяга и без това тъжната обстановка....

Виж целия пост
# 580











Виж целия пост
# 581




Добро утро, приятели любими.
В хладната сутрин нека да изпием по кафенце заедно.
Усмихнете се  и изживейте един прекрасен четвъртък, да го посрещнем с обич.
Виж целия пост
# 582
Добро дъждовно утро! Hug



Сиси Hug,е заредила с кафенце! Hug

Ани Hug
Скрит текст:
Дано бързо се оправиш! Praynig Да беше отишла още в понеделник на лекар?Или нямаше часове за специалиста- уши,нос,гърло?

излизат още снимки от посещението на Еркан в Диарбекир....







Приятен ден на всички! Hug bouquet
Виж целия пост
# 583
Добро утро и от мен  Hug
Би трябвало май да бъде слънчев и топъл....но какво ли е както трябва да бъде, че и времето.... Thinking
Въпреки хладното и сърдито утро с удоволствие  си пия кафето в компанията на Сиси  Hug
Утре трябваше да гостувам на мои приятели, но заради Невестата отложих пътуването....Очаквам тъжен, напрегнат и интересен епизод....Да видим днес ще ни пуснат ли втори фрагман, да ни дадат малко надежда или ще ни оставят с един.....
"Сериали в България" са превели интервю със Зейнеп Гюнай Тан - режисьорката на Невестата, но не мога да пусна линк - ако представлява интерес можете да го прочетете в гугъла. Интервюто е пуснато под заглавие "Интервю със Зейнеп Гюнай Тан - режисьорката, стояща зад "Времето лети" и "Истанбулска невеста"....Има въпрос и отговор за началото на трети сезон....но за мен отговора е малко завоалиран. Би трябвало да си признае, че допуснаха огромна грешка....Голяма част от зрителите се отказаха да гледат сериала именно поради тази грешка, започнаха да гледат други сериали и е трудно, да не кажа невъзможно да върнеш зрителя след такъв гаф.....Това е мое мнение, като зрител и не ангажирам никого с него....

"Няма нищо по-хубаво от лошото време", затова да си пожелаем един прекрасен ден  Hug Hug
Слънчевата Сюрея ще ни помогне денят да бъде чудесен....





Злати  Hug

Скрит текст:
Доктора е завеждащ отделението в болницата. В понеделник няма прием в кабинета, а във вторник било голям панаир и затова отидох вчера, но макар, че отидох рано имаше много хора преди мен и след мен дойдоха много. Има още един доктор, но пред неговия кабинет нямаше никой...но реших да спазя поговорката - ако имаш едно кило брашно, дай го на майстор....В понеделник имам записан час за преглед на очен лекар в клиниката на д-р Тасков....Ще ми бъде интересно, дали ще се потвърди диагнозата на русенската докторка или ще стане както преди 6-7 години...когато едва не загубих зрението на едното око....

Виж целия пост
# 584
Пак сме четирите: аз, Мама-Ан, Златина и Сиси! Пак си пием кафето с удоволствие!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия