Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~198

  • 30 047
  • 737
# 585
Привет Невести  wavey

Лу твоето кафе си го бях оставила за следобедно и в момента си го пия...

Виж целия пост
# 586
Лу HugАни Hug

Няма фрагман,може и утре да го пуснат! Peace

Снимките на сериала са завършили! Така изглежда конака на Боранови! Peace


Цитат
🆕от худ.руководителя сериала, Онур Туг.

"Целые 87 серий ушли в прошлое. Я осознала, что у меня нет больше фотографий. Стамбульская невеста, ты одна из самых важных вещей, что я получила в обмен на свой труд. Ты утомилась, ты устала, но это всегда стоило того. Слава Богу и тысячу раз спасибо🙏🏻"

Виж целия пост
# 587
Злати - след като са свършили снимките, сигурно няма кой от екипа на сериала да пуска инфо на телевизията... Thinking Може би затова ни оставят с по един фрагман, или ги бавят.... Thinking



Бурджу нямало да присъства на погребението на Гарип, защото била много ангажирана със снимките във Вятъра...
Виж целия пост
# 588

  bouquet

Пак късен фраг .. ама .. какво да се прави  Peace Hug
Виж целия пост
# 589
Ани_ благодаря за фрагмана  Hug
Много тъжен...Какъв ли ще бъде епизода.... Thinking
Когато гледах снимките от пустия конак...и сега като гледам как Есма се разкъсва от болка...не знам дали да си мечтая за хубав финал.... Thinking

Да разведрим тягостното настроение с една прекрасна и слънчева Аслъ....

Виж целия пост
# 590
Здравейте мили мои любими и  многообичани момичета.
Приятно ми е тук при вас.
Много ви благодаря  за  всички новини, снимки, хабери и подсказки.
Благодаря ви, че сутринта си изпихте първото кафенце с мен.
Това е  то върховното удоволствие - да си пиеш  кафенцето  и  мислено да си представяш  пред  теб  всички нас.
Аз така го пия  сутрин с  вас. На обед го пия  с разни  кляфки и  кляфуняци.

Ама сега много  ми  трябвате.
Скрит текст:

Не стига това, че съм  претоварена с  работи от  сутрин до вечер,  не стига,  че  всяка  вечер  готвя  нещо прясно за съпруга ми и   все го  боли язвата.  Казвам му, че го боли от  хапчетата, които  пие  от  20  години насам  сутрин  и  вечер  но....както и да е.
Та...да  изплюя  камъчето.  Знаете,  че  задължително  всяка  година  първата събота от  месец  юни  имаме среща съучениците от  гимназията - сега е  на  1 юни.  И аз,  разбира се се  топя  навсякъде -  аз организирам  вечерята,  аз  търся по телефоните съучениците си,  аз  изготвям   списъка  кои  ще  дойдат от цяла България,  ресторанти и ала бала.
Сега  търся  в Гугъл  нещо  оригинално  като  мото,   като  реплики,  като  спомени от училище,  като смешки  и  хуморески......  нещо  като  мъдри  мисли...търся  нещо ,  което  да  им  донесе  усмивки  от   моите  думи.
Мисля си  да не е  по-дълго  от  около  една  минута.  Хората няма да дойдат  на тържеството, за да слушат  дългите  ми  текстове или  пък   стихове.  Това е  много отегчително.  Но  за  1  минута  мисля,
няма  да  им  е  банално.
Моля ви -  помогнете  ми,  любими мои  -  подсетете ме с  нещо  да направя  по-разнообразна  вечерта.
А имаме и  доста починали,  ама  няма да ги  изброявам,  защото  ще  прескоча  някого. Но ми дойде на ум това -  ресторанта се казва "Ривърсайт" т.е  "Край  реката"  и  ние  ще  бъдем  точно  над  реката,  но  преди  да влезем в ресторанта  над   реката  минава  панорамен мост само за  пешеходци и си  мисля :
ще купя 20 карамфила, ще ги помоля да  минем  10-15  метра  над  водата,  ще  кажа  2  или  3  изречения да си  спомним за починалите  наши  съученици и   ще  дам  на които искат да  пуснат  във   водата  по един  карамфил.  Това ще  бъде  символичен  спомен  за  всички. След  това  ще  влезем  в   ресторанта.
Учителите ни почти са измрели  или  са   стари  и  ще  сме  без  тях. Дори  и  директорката  на  гимназията  ни  е  жива,  ама  днес  като  я  гледам  колко  е  стара в  Данъчната  служба - няма да ги  каним.
Хайде надух  ви  главите. Моля  за  прошка.
Ама ще ми  бъде  много  приятно и  интригуващо да споделите  с   мен  нещо  от  вашите  срещи.
Ани,  скъпа,  ти си завършила в твоя  град Кюстендил,  а  пък  и  живееш  в Бароковия  ни  град  Русе, Лу,мила, ти  пък си от Столицата на красотата  и културата  Пловдив,  Златинче,  златното момиче - ти  от  Бургас  и  морето, а си и  учителка и имаш  опит, ами  Морското  ми  Бризче  от  Варна -  и  при  теб  има  нещо  интересно,  а  и  ти  си  учителка.
Ще чакам да ме подсетите  за  разнообразие  на  вечерта.
Много ви благодаря.
Виж целия пост
# 591




Който не иска да те чуе не те чува, дори и да крещиш.
Който иска да те разбере, те разбира, дори и да мълчиш.
Виж целия пост
# 592
Добро утро прекрасни

Има много остроумни хора...снощи прочетох във фейса - "Обичам месец май - седя си пред камината и си хапвам череши...." Едното изключва другото, но тази година така се получи....

Сиси благодаря ти за кафенцето И за мен е удоволствие да го пия в компанията на момичетата от темата  Hug
Изчетох романа в скрития текст.
Скрит текст:
Идеята с карамфилите е отлична  newsm10 smile3521 Съжалявам, че не мога да помогна за краткото завладяващо слово - аз съм човек на точните науки - мога да кажа нещата с едно изречение без емоция и вълнение.

Днес е денят на Невестата - работете бързо и довечера сме на кино....



Хубав ден и прекрасно настроение напук на мрачното и дъждовно време.... Hug
Виж целия пост
# 593
Добро утро! Hug



Днес е нашия ден за кино!Очаква ни тъжен епизод! Peace

Ани_ Hug,благодаря за фрагмана!

Ани Hug

Сиси Hug
Скрит текст:
Сега прочетох молбата ти!Така бързам,че нищо не мога да измисля!С  цветятя е добра идея!Животът продължава....и т.н.





Приятен петък на всички! Hug



Виж целия пост
# 594

Щастлива съм, че Ви имам! Всяка сутрин, когато си пия кафето, си Ви представям! Благодаря на Ани, Сиси, Златина, Гости, Божана Манева и всички Вие, които пишете в темата!
Прегърнете щастливите мигове, насладете им се, усетете ги! Красотата на света се крие в една мечта, в една любов, в една искрена усмивка, в едно приятелство до край, в една нежна дума, в една мила изненада. Изживейте ги!
Добро утро и прекрасен ден!

Виж целия пост
# 595
Злати  Hug Лу  Hug
Щастлива съм, че всички момичета, някои от които познавам само виртуално, някои и реално, други само по телефона... ви имам в живота си  newsm10 smile3521

Виж целия пост
# 596
Лу HugАни Hug,а аз се познавам само виртуално и с някои по телефона! Wink С Боби Hug предишното лято имахме шанс,когато бяха на почивка в Китен,но внука й се разболя и не успяхме! Peace

нова зад кадър....от днешния епизод...
Виж целия пост
# 597
Цитат
Злати  Hug

Тази снимка сигурно е зад кадър, защото всички са усмихнати...Предполагам, че е след "погребението" на Гарип...


Пускам линк за гледане в ютюб....

https://www.youtube.com/watch?v=xbfzLTDNHNo

Надявам се да има озет...но за всеки случай го пускам по-рано...да не би да ни изненадат....



Снимка от финала...Това ми дава надежда, че началото на трети сезон е осъзната от екипа сценаристи и режисьор грешка...На снимката липсва Есма...Децата са още малки....А Сюрея е жива и здрава и усмихната.....

Споко  Peace Започна озета.....
Виж целия пост
# 598
Привеет!  wavey smile3558 animal037

И приятно гледане на серията.  bouquet
Виж целия пост
# 599
Ани HugАни_ Hug

Окъснях,но вече съм на линия! Peace Знам,че ще има реклама заради Ифтара,та да се включа! Peace

Хаштага

Цитат
Вся последняя информация в одном посте⚠
✔Сериал закончится на 87 серии, которая выйдет в эфир 31 мая;
✔3 сезон финальный для сериала, 4 сезона НЕ будет;
✔Актриса, исполнившая роль взрослой Яз, больше не примет участие в сериале, после долгого отсутствия сцен с её персонажем, продюсеры приняли решение прекратить сотрудничество с Ахсен Эроглу;
✔Беркай Хардал покинул сериал по собственной инициативе весной прошлого года. Уход спровоцировал ссору с продюсерами сериала, поэтому героя Беркайя, Мурата, в сериал не вернут;
✔Актриса Эбру Шахин, исполнившая роль Бурджу, не смогла принять участие в 85 серии сериала в сцене похорон Гарипа, так как задействована в другом проекте.

Приятно гледане,въпреки че епизода ще е тъжен! Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия