Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 16

  • 46 539
  • 733
# 165
Много Ви благодаря!
Виж целия пост
# 166
Здравейте. Имам една чуденка. При планово секцио ми казаха, че се седи 4 дни, но въпросът ми е 4 дни се броят с деня на постъпването или от деня на секциото?
Виж целия пост
# 167
Здравейте. Имам една чуденка. При планово секцио ми казаха, че се седи 4 дни, но въпросът ми е 4 дни се броят с деня на постъпването или от деня на секциото?
От деня на постъпването.Влиза се предния ден.
Виж целия пост
# 168
И аз тъкмо това си разсъждавах Simple Smile Да го разбирам ли така: Ако плануваната дата е 17 май - постъпвам на 16 и ме изписват на 20 Simple Smile
Виж целия пост
# 169
Приеха ме в неделя 23.09, изписаха ни на 28.09 петък. 5 нощувки от деня на приема.
4 ли са станали?
Виж целия пост
# 170
Приеха ме в неделя 23.09, изписаха ни на 28.09 петък. 5 нощувки от деня на приема.
4 ли са станали?
теб в неделя за планово секцио ли са те приели? На мен предното секцио ми беше по спешност и съм била 1 нощ в реанимация и 3 в стаята обаче не знам дали броят и вечерта когато отидох да раждам. Сега когато е планово не знам как ги броят затова питам.Дано да са само 4 нощи общо
Виж целия пост
# 171
Планово да, беше ми за 24.09 планирано.
Аз знам, че са по принцип 5 нощувки по ЗК, ама..
Виж целия пост
# 172
Моето секцио беше планувано. На 11.12 ме приеха, на 12.12 беше секциото. Мен ме изписаха на 16. 12,но останах още една вечер, защото беба беше на антибиотик и я изписаха на 17.12. Пет нощувки са по принцип.
Виж целия пост
# 173
Здравейте, има ли изискване от болницата да бъдем без лак( естествено раждане ). Чувяла съм слухове, но знам, че в Надежда е малко по съвременно и не съм наясно.
Виж целия пост
# 174
Това изискване не е до съвременност
Виж целия пост
# 175
Няма изискване за лака при естествено раждане. Ако си с гел-лак, докато го махнеш, може да стигнеш и пълно разлритие. Раждах с лак и на ръцете, и на краката.
Виж целия пост
# 176
Здравейте, има ли изискване от болницата да бъдем без лак( естествено раждане ). Чувяла съм слухове, но знам, че в Надежда е малко по съвременно и не съм наясно.

Никой няма да те върне.
Препоръчително е, не задължително.
Виж целия пост
# 177
В стайте където се настаняват родилките има ли кърпи или трябва да си носим ?
Виж целия пост
# 178
Няма кърпи (аз лежа на 3 етаж)
Момичета някой знае ли как ще стане при нас издаването на акта за раждане: и двамата с таткото сме по лична карта във Варна, там си и живеем.
Виж целия пост
# 179
Няма кърпи (аз лежа на 3 етаж)
Момичета някой знае ли как ще стане при нас издаването на акта за раждане: и двамата с таткото сме по лична карта във Варна, там си и живеем.
Издават го в община Красна поляна тук в София.Преди да те изпишат попълваш документи в болницата и след 7 дни отиваш в общината и си взимаш акта за раждане.Поне така беше 2014г. Май само лично някой от родителите може да го вземе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия