Прахосмукачка робот- 17. Рени, върни се!

  • 56 328
  • 764
# 210
Надали тук някой ще даде мнение за i7. Аз дори не съм сигурна дали в европа се продава
Виж целия пост
# 211
Ако не се лъжа, i7 си събираше праха от контейнера в плик/торба, което си е удобство. Не знам обаче каква е цената на тези консумативи.
Аз съм с 896 - доволна към, предполагам и от девятките ще останеш доволна.
Какво отношение към чистенето би имал лъскавият ти гранитогрес?
Вкъщи е само паркет и гранитогрес, не лъскав.
Виж целия пост
# 212
Аз исках да си взема i7, но без приставката, в Германия ги продават. Различаваше се от 980 с много малко неща и е с последна версия на софтуера, с по-малък филтър и със 100 евро по-евтин (говоря за без приставка). Обачеее отидохме на пазар и уцелихме 980 на -50% и взехме него. Бих се чувствала по-добре, ако контейнерчето се миеше на 980, забележки нямам засега, ползваме я от близо 2 месеца, върви всеки ден без неделя. 😀 Ако трябваше да избирам между двата на реална цена, бих взела i7, просто защото е по-нов модел. В немския и американския сайт има опция за сравняване на функциите, може да ги сравниш и да видиш каква точно е разликата. В българската версия не е направено добре и нищо не се разбира.
Виж целия пост
# 213
Здравейте!Какво бихте препоръчали за дом около 100 кв без прагове, с котка с мокети от пухкавите и килими.Цената не е от значение,румбите ли трябва да гледам или какво ?Чета че по евтини ксиомита илайф уж вършат същата работа , а от румбите кой би бил посходящ за мокет?
Виж целия пост
# 214
Здравейте на всички, при нас в Lidl е на промоция Roomba 605 на цена 159 €.
Цената е добра, но какво ще ми кажете за модела? Имате ли мнение за този модел?
Благодаря ви
Виж целия пост
# 215
Отново ще пиша, май за последен път. Някои искате да имате робот на безбожно цена, но с американска марка (най вероятно произведена в Китай). Почти всичките Румби са хаотични, ходят като пияни и не знаят какво правят и къде ходят...
От изброените фирми всички роботчета на по-известната са систематични. Другото световно неизвестно китайче се върти като пияно и не знае какво  прави.
Виж целия пост
# 216
Отново ще пиша, май за последен път. Някои искате да имате робот на безбожно цена, но с американска марка (най вероятно произведена в Китай). Почти всичките Румби са хаотични, ходят като пияни и не знаят какво правят и къде ходят...
От изброените фирми всички роботчета на по-известната са систематични. Другото световно неизвестно китайче се върти като пияно и не знае какво  прави.

Много категорични постове за човек, който ползва една определена марка и няма база за сравнение.Хаотичните румби си вършат много добра работа.Хич не ми пука дали ще ходи като "пиян казак" или ще е систематично, важното е да си свърши работата,
Виж целия пост
# 217
Здравейте на всички, при нас в Lidl е на промоция Roomba 605 на цена 159 €.
Цената е добра, но какво ще ми кажете за модела? Имате ли мнение за този модел?
Благодаря ви
Къде  е това при вас в коя държава, мисля че цената е много добра
Виж целия пост
# 218
Отново ще пиша, май за последен път. Някои искате да имате робот на безбожно цена, но с американска марка (най вероятно произведена в Китай). Почти всичките Румби са хаотични, ходят като пияни и не знаят какво правят и къде ходят...
От изброените фирми всички роботчета на по-известната са систематични. Другото световно неизвестно китайче се върти като пияно и не знае какво  прави.

Вие какво препоръчате?
Виж целия пост
# 219
Румбите на безбожна цена не са хаотични.
От ILife също има методични модели.
Xiaomi са добър компромис цена-качество, но ако мога да си взема утвърдена марка с добри ревюта от сорта на Румба, LG, Neato, бих си взела марковото.
Виж целия пост
# 220
Момичета, Xiaomiто ми си работи,но нещо ми дава в приложението че е офлайн.Опитах да ресетна интернета със задържане на копчетата,но пак не стана.Идей някакви?Интернет си имам,не е от рутера.
Виж целия пост
# 221
Pepitobs, в Германия от утре е на промоция и мисля утре да си я купя, ако успея. Ще взема да я пробвам, за първи път ще имам такъв помощник в къщи.
Виж целия пост
# 222
А scooba от някъде може ли да се купи? Гледам тя събира с вода, тоест няма проблем ако има течност...
Виж целия пост
# 223
А scooba от някъде може ли да се купи? Гледам тя събира с вода, тоест няма проблем ако има течност...

scooba е миещ робот, не е прахосмукачка.
Виж целия пост
# 224
Въобще не споделям мнението, че Roomba не е систематична.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия