Прахосмукачка робот- 17. Рени, върни се!

  • 56 338
  • 764
# 240
Тези, които са смесени, едновременно смучат и мият.
T. e няма опция първо смуче после мие, или само смуче например?
Виж целия пост
# 241
Тези, които са смесени, едновременно смучат и мият.
T. e няма опция първо смуче после мие, или само смуче например?
Мисля, че има, но трябва да каже някой, който има точно нея.
Виж целия пост
# 242
Май не може да се пуска отделно миене и смучене. Поне така беше писано по-назад за някой от моделите.
Виж целия пост
# 243
Май не може да се пуска отделно миене и смучене. Поне така беше писано по-назад за някой от моделите.
За кой точно? Защото има голяма разлика във възможностите на евтините китайчета и доста по-интелигентното китайче, за което беше питането - xiaomi roborock (второто поколение). Доста хора, пишещи в темата, го имат. Може би е разумно да изчетете старите постове и да ги попитате лично.
Виж целия пост
# 244
Имам такава вече 7-8 месеца. Смучи и мие едновременно, но ако не сложиш мопа - не мие. Лично за мен е по - добре първо да се пуска да изчисти, а после да се сложи мопа и да позамие. Тя минава по няколко пъти на едно и също място и когато има боклуци ги мокри и после не може да ги засмучи. Когато я пускам всеки ден и не е мръсно си я пускам едновременно и също върши работа.
Виж целия пост
# 245
Привет, ако някой не е разбрал, има нов робот за прозорци, който е s контейнер и пръска вода Simple Smile

https://robopolis.bg/produkt/hobot-298/
Виж целия пост
# 246
Ей това вече си заслужава ама нямам нужда от два  Crossing Arms Tired

Защо не се напънат за подобрена Скуба  newsm78
Виж целия пост
# 247
Ей това вече си заслужава ама нямам нужда от два  Crossing Arms Tired

Защо не се напънат за подобрена Скуба  newsm78

На ilife се има робот, подобен на скуба. За съжаление irobot спряха скубата, много е специфична, но ще изкарват нова брава и нова румба
Виж целия пост
# 248
Ilife хич не ми допадат. Чакам някой от другите, по-големите, марки да пуснат  Praynig
Виж целия пост
# 249
Ilife хич не ми допадат. Чакам някой от другите, по-големите, марки да пуснат  Praynig

Няма наченки на пазара Simple Smile iLife въобще не са лоши в ниския клас. Аз смених румба за ilife v80 , модел без централна четка, просто ми писна от тия четки (имам куче ). Е, не става за килими, точно поради липсата на централна четка.
Виж целия пост
# 250
Ilife хич не ми допадат. Чакам някой от другите, по-големите, марки да пуснат  Praynig

Няма наченки на пазара Simple Smile iLife въобще не са лоши в ниския клас. Аз смених румба за ilife v80 , модел без централна четка, просто ми писна от тия четки (имам куче ). Е, не става за килими, точно поради липсата на централна четка.

Може ли да ми разясниш , защо е по - добре без централна четка , аз също има куче и то дългокосместо. Трудно се почиства централната четка ли ?
Виж целия пост
# 251
Ilife хич не ми допадат. Чакам някой от другите, по-големите, марки да пуснат  Praynig

Няма наченки на пазара Simple Smile iLife въобще не са лоши в ниския клас. Аз смених румба за ilife v80 , модел без централна четка, просто ми писна от тия четки (имам куче ). Е, не става за килими, точно поради липсата на централна четка.

Може ли да ми разясниш , защо е по - добре без централна четка , аз също има куче и то дългокосместо. Трудно се почиства централната четка ли ?

Това е мое лично мнение от опит с два вида роботи Simple Smile

1. Заплитат се косми по четка, досадно е почистването им
2. Имаш още един консуматив по-малко за сменяне. На irobot цялата кутия за четки беше слабо място и може да се развали. Това важи и за останалите марки, ако не почистват добре четките, може да се развали мотора.
3. Моят модел има хубав вакуум и въобще нямам нужда от централна четка

Подчертавам, ако имате килими и държите да ги чисти роботът, по-добре да е модел с централна четка
Виж целия пост
# 252
celine_alisha какъв е твоя робот?
Виж целия пост
# 253
celine_alisha какъв е твоя робот?

Моят е ilife v80
Виж целия пост
# 254
Искам да си купя робот. Но нямам представа дали е приложим за жилището. Имам килими, невисоки имам и едни пътечки шаги в спалнята. Проблем ли ще са? И другото - имам мебели под които няма да влезне, а все пак са повдигнати и се събира прах. Как да чистя и там. Ако първо я оставя да мине където може, а после и преместя мебелите и я пусна пак? Както и кухнята, повдигната е 5-6см. Там трябва отделно ли да я пусна? Та в моя случай има ли смисъл от купуването?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия