Прахосмукачка робот- 17. Рени, върни се!

  • 56 336
  • 764
# 615
Аз, обаче имам някакъв спомен, че някой се оплака от това...
Дано аз да съм с грешка.

Рени, изневеряваш, а Joy
Виж целия пост
# 616
Ох,много ми е мерак ,ама тези цени....
Виж целия пост
# 617
Рени ми препоръча Румба измежду марките, които изброих, в които не включих LG. Но ако има Нещо на LG , което отговаря на 980 по функции и качество, и е с по-добра цена ще се радвам ако споделите.
Виж целия пост
# 618
Здравейте,
от къде да си купя робот за прозорци - по-евтино
напр. този-  https://robopolis.bg/produkt/hobot-198/п
Виж целия пост
# 619
Аз, обаче имам някакъв спомен, че някой се оплака от това...
Дано аз да съм с грешка.

Рени, изневеряваш, а Joy

Аз се оплаках, че моят Роборок 2 пъти направо си падаше от дивана, хващах го, защото стоях до него, иначе щеше да се е самоубил.
Виж целия пост
# 620
Странно. Какъв цвят е дивана и пода под него. Моя робот е същия и съм го пускала за проба по спалнята. Стига до края, но само да се подаде единия сензор от края на леглото и веднага се дърпа назад.
Виж целия пост
# 621
Диванът е сив, а под него има килим в цвят тюркоаз.
Виж целия пост
# 622
Здравейте, каква е разликата в тези модели- https://s.click.aliexpress.com/e/4yMfYDIY" href="url.php?u=aHR0cCUzQSUyRiUyRkJHTis0NDguODIlMjZuYnNwJTNCKzIyJTI1T0ZGKyU3QysyMDE5K09yaWdpbmFsK1hJQU9NSStNSUpJQStSb2JvdCtWYWN1dW0rQ2xlYW5lcitmb3IrSG9tZStBdXRvbWF0aWMrU3dlZXBpbmcrRHVzdCtTdGVyaWxpemUrU21hcnQrUGxhbm5lZCtXSUZJK0FwcCtSZW1vdGUrQ29udHJvbCUzQ2JyKyUyRiUzRWh0dHBzJTNBJTJGJTJGcy5jbGljay5hbGlleHByZXNzLmNvbSUyRmUlMkY0eU1mWURJWSU1RSU3QzExMDkzNzYubXNnMzkzNTU1NDYlMjNtc2czOTM1NTU0Ng==" target="_blank" rel=" … ss.com/e/4yMfYDIY
Виж целия пост
# 623
В инструкциите на роборок изрично пише да не се поставя върху мека мебел.
Виж целия пост
# 624
Здравейте,
от къде да си купя робот за прозорци - по-евтино
напр. този-  https://robopolis.bg/produkt/hobot-198/п

Алито?
Виж целия пост
# 625
Здравейте,
от къде да си купя робот за прозорци - по-евтино
напр. този-  https://robopolis.bg/produkt/hobot-198/п
Този не е евтин в сравнение с робота, който си взех от Алиекспрес и ми излезе 330 лв. Освен това моя е правоъгълен, което помага за по добро почистване на ъглите. Посоченият от Вас ще остави непочистени ъгли поради формата си.
Моя е Liectroux Window Cleaning Robot X6.
Виж целия пост
# 626
Здравейте,
от къде да си купя робот за прозорци - по-евтино
напр. този-  https://robopolis.bg/produkt/hobot-198/п
Този не е евтин в сравнение с робота, който си взех от Алиекспрес и ми излезе 330 лв. Освен това моя е правоъгълен, което помага за по добро почистване на ъглите. Посоченият от Вас ще остави непочистени ъгли поради формата си.
Моя е Liectroux Window Cleaning Robot X6.

мерси, а там като няма инструкции на български...
Виж целия пост
# 627
Моят китайски също нямаше на бг а инглиша ми е на килийно ниво. Разбрахме ме с Веска Wink. 180-190 $ беше
Виж целия пост
# 628
Здравейте,
от къде да си купя робот за прозорци - по-евтино
напр. този-  https://robopolis.bg/produkt/hobot-198/п
Този не е евтин в сравнение с робота, който си взех от Алиекспрес и ми излезе 330 лв. Освен това моя е правоъгълен, което помага за по добро почистване на ъглите. Посоченият от Вас ще остави непочистени ъгли поради формата си.
Моя е Liectroux Window Cleaning Robot X6.

мерси, а там като няма инструкции на български...

Да, така е наистина.
Виж целия пост
# 629
Рени ми препоръча Румба измежду марките, които изброих, в които не включих LG. Но ако има Нещо на LG , което отговаря на 980 по функции и качество, и е с по-добра цена ще се радвам ако споделите.
Наред с Румба ,определено съм препоръчала и LG.
Не съм сравнявала моделите и не знам какво има Румба 980 ,но LG над 6та серия имат всичко.
Когато реша да купувам просто проверявам за най-ниската цена до момента и следя да хвана подобна.
Както винаги съм казвала-онлайн пазаруването иска търпение.Останалото го има и в Техно-маркет ,-полис,-март.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия