Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти- настоящи и минали - тема 77

  • 71 939
  • 740
# 360
Историята ми става все по-интересена. Едно се разплита, друго се заплита. Да видим как ще се развият ситуациите. Значи сега не разбрах Селчук се оказа полицай 🤔. Тогава как се е добрал до кантората на Дила и работеха заедно?
Виж целия пост
# 361
Благодаря, Севги! Лека нощ!

Все по-завързано става, а а за си мислех, че нещата ще се изясняват....
Виж целия пост
# 362
https://www.instagram.com/p/BxNlswyFUya/

превод от рускините
Виж целия пост
# 363
Дами, моето време за гледане вече изтече 😀. Оставям ви и лека вечер от мен.
Виж целия пост
# 364
Кузгун иска Дила да направи избор между него и баща ѝ. И явно тя усеща, че натам отиват нещата, въпреки, че аз не разбирам напълно защо още.
Кузгун готви някаква шашма с пратката.
Седа забелязва, че Фюсун се държи подозрително и е намислила нещо.

Картал и Седа с телефоните са като мен с цигарите Joy
Виж целия пост
# 365
Интересно какво си казаха Кузгун и Ръфат в затвора?
Виж целия пост
# 366
Интересно какво си казаха Кузгун и Ръфат в затвора?
Нищо особено. Джафкаха се кого ще избере Дила.

Айдее нощта се оказа по-романтична от очакванията ни Wink
Виж целия пост
# 367
Недей, Дила, моля те, недей!!!!
Виж целия пост
# 368
Дила написа на Кудрет да се срещнат на другия ден. Според мен ще иска да прекратят сътрудничеството.
Обаче Кузгун ги видя.....
Обичала го, не може да избира между него и баща си.
Сега К. ще си помисли, че Дила го е предала, а всъщност са ги подслушвали...

Лека нощ от мен!
Виж целия пост
# 369
Браво на Дила, но къснооооооо. как ще дочакам утре рускините да преведат - не знам. Но съм доволна,че кузгун разбра за връзката с полицията.
Виж целия пост
# 370
Какво каза накрая Бехрам на Кузгун? И къде беше това нападение с оръжие ? Дали не нападат Бехрам?
Ама и аз си измислям тази вечер.

Серията беше много хубава. Романтиката чудесна и брачната нощ също.
Василева, аз не знам как ще дочакам следващата сряда. 
Сега ще чакам рейтинга да видим как върви тази серия като гледане.
Виж целия пост
# 371
И за последно Simple Smile
Нали онази гледачка на РДто на Кузгун ѝ каза, че ще съжалява, че го е избрала пред баща си. Е това се случи, избра Кузгун, сигурно сега започват истинските страдания на Дила Sad

Кузгун нарочно каза на Дила, че има среща с Бехрам, за да я тестват.  Бехрам се обади и просто потвърди, че Дила работи с властите. Там където отиде полицията нямаше никой, беше постановка.
Малко объркано обяснявам, но ми е трудно с телефон, таблет, филма, чат с превод....после ще доизясняваме с бг превода Simple Smile
Вече наистина лека!
Виж целия пост
# 372
Димана, не разбирам турски, но май му каза, че Дила работи с полицията. Затова каза, че е късно да се откачи от Кудрет.
Гледам сериали и чета поне от 6 години, но за първи път пиша. Много ми харесва сериала, дано не съм ви досадила.

И от мен лека нощ! Утре след руския превод повече!
Виж целия пост
# 373
https://www.instagram.com/p/BxNyfIKFZUk/

Рускините веднага са постнали в инстаграм клипче с интимността между Дила и Кузгун и са написали "Дочакахме" .
Големи са сладурани и нашите хора са големи сладури.

https://www.instagram.com/p/BxNz1jvFAV4/

https://www.instagram.com/p/BxN0Xo_BHMZ/

https://www.instagram.com/p/BxNtFn5AAxq/

https://www.instagram.com/p/BxNy8XiiGY0/
Виж целия пост
# 374
Я романтична нощ в 13 серия!
Страхотни сте!:joy:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия